Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri XRP Fiyatı SEC’e Rağmen Yükselmeye Devam Ediyor

XRP Fiyatı SEC’e Rağmen Yükselmeye Devam Ediyor

0
XRP Fiyatı SEC’e Rağmen Yükselmeye Devam Ediyor
  • XRP önce 0.50 altında bir düzeltme ve ondan sonra 0.75 seviyelerine çıkması bekleniyor
  • 2017 grafiğini yansıtan XRP 2 dolara ulaşması bekleniyor

Ripple’ın XRP İçin son alım Fırsatımı?

XRP fiyatı , daha öncede belirttiğimiz gibi fiyatı pumplamaya çalışan bir grup bulunuyordu. Dahası, bir grup bile fiyatı pompalamaya çalıştı ancak XRP 1 dolara ulaşamadığı için zaferleri kısa ömürlü kaldı.

Bununla birlikte, XRP ivme kazandı ve bu kez herhangi bir dış etken olmadan bir artış başlattı ve çok yakında hedefi vurmaya hazır gibi görünüyordu.

XRP, ilginç bir tekrarlanan konsolidasyon ve artış stratejisi uyguluyor.

Bununla birlikte, fiyatın, başlangıç ​​fiyatına göre bir başlama artışından önce XRP 0.5 $ civarında veya hatta altında küçük bir düzelmeye maruz kalması bekleniyor.

Analistlerin ortaya koyduğu tabloya göre, güçlü destek seviyeleri 0.5 $ civarında oluşuyor. Bu nedenle, bir kırılımla ve ters bölgeye girilmesi, fiyatın 0,44 ABD Doları veya 0,41 ABD Dolarına yakın seviyelere yeniden dönmesine neden olabilir.

Öte yandan, fiyat kırılması fiyatı 0,755 dolara kadar yükselebilir.

XRP fiyat rallisinin sinir bozucu Ripple-SEC çıkmazından etkilenmemesi bekleniyor. Yeni bir güncellemeye göre, her iki taraf da herhangi bir uzlaşma şansı belirtmiyor.

Bu nedenle, güçlü bir XRP topluluğu nedeniyle, popüler bir analistin öngördüğü gibi XRP fiyatının bu ayın sonunda 2 dolara ulaşması bekleniyor. Analist CryptoBull2020.

XRP Fiyat Analizi

Bir önceki işlem günü, fiyat 0,5866 $ ‘dan 0,5342 $’ a düştüğü için karların düşmesiyle başladı.

XRP Fiyatı düşmeye devam etti ve düşük direnç seviyelerini erken işlem saatlerinde 0,5 dolardan kırdı, ancak şu anda toparlanıyor.

XRP Fiyatının 0,5 doların altına düştüğü zaman daha düşük seviyeler bekleniyordu ama mücadelede boğalar başarılı oldular.

Şu anda, fiyat seviyelerin üzerinde kalmaya çalışıyor ve önceki seviyelere geri dönmek için yükseliş ivmesi kazanılması bekleniyor.

Yazım sırasında XRP fiyatı, geçen hafta yaklaşık % 5’lik bir yükselişe rağmen son 24 saatte yaklaşık % 8,82 düşüşle 0,5414 dolar.

XRP Fiyatı Teknik özellikleri

  • XRP Direnç seviyeleri 0,5771 dolardan oluşuyor.
  • XRP Destek seviyeleri 0,477 dolardan oluşuyor
  • XRP fiyatının göstergeleri şu anda satın al işareti veriyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here