Home Analiz XRP Fiyatı Engeli Aşıyor, Hedef 1 Dolar mı?

XRP Fiyatı Engeli Aşıyor, Hedef 1 Dolar mı?

0
XRP Fiyatı Engeli Aşıyor, Hedef 1 Dolar mı?
  • XRP fiyatı, birkaç günden fazla bir süredir bir konsolidasyonun ardından üst direnci kırdı.
  • Muazzam infüzyon hacmi, fiyatı 0,6 doların üzerine çıkardı, ancak yine 0,65 dolardan direnci kırmayı başaramadı.

XRP Fiyatı 1 Dolar’a Çıkabilecek mi?

XRP fiyatı yeniden deniyor 0,6 $ seviyelerine yükseldi, yine 0.8 dolara yakın. Fiyat, önceki işlem gününden bu yana üçgenin üst direnç seviyelerini kırmanın eşiğindeydi. Yine de, yazım sırasındaki fiyat, fiyatı 0,61 $ ‘a yaklaştıran kayda değer bir geri çekilme yaşıyor.

Bir önceki işlem gününden% 32,88 daha fazla olan yaklaşık 6,358,795,265 $ ‘lık büyük işlem hacmi akışı, fiyat yükselişine yardımcı oldu. Bununla birlikte, XRP fiyat rallisine birkaç düşüş mumunun musallat olmasıyla ralli solmuş görünüyor.

Teşvik edilen hacim daha iyi, ancak fiyatı 0,8 dolara yakın ve sonunda 1 doların üzerine çıkarabilecek daha iyi bir boğa koşusu için hala yetersiz. Bu nedenle, boğaların şu anda gücü kesmeden önce kontrolü geri alması ve fiyatı önemli ölçüde artırması gerekiyor.

Hafif bir geri çekilmeye rağmen, birçok analist hala XRP fiyatının şu anda 1 $ ‘a ve yakın gelecekte 10 $’ a ulaşabileceğine inanıyor. Olağanüstü yükselişe rağmen, fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,29 dolardan hala% 80’in altında.

Yazım sırasında XRP fiyatı, son işlem gününe kıyasla% 6.64’lük büyük bir sıçrama ile 0.6283 $ ‘dır. Bununla birlikte, fiyatın 0,6 dolar seviyelerinin üzerinde güçlü kalması ve başlangıçta 0,64 dolar ve daha sonra 0,7 dolar direnç seviyelerine yönelmesi çok önemli. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here