Home Analiz XRP Fiyatı Düzeltmeye Hazır, Hafta Sonu 0,65 Dolara Ulaşabilecek mi?

XRP Fiyatı Düzeltmeye Hazır, Hafta Sonu 0,65 Dolara Ulaşabilecek mi?

0
XRP Fiyatı Düzeltmeye Hazır, Hafta Sonu 0,65 Dolara Ulaşabilecek mi?
  • Kritik Destek Noktası Eğer Korunamazsa Düzeltmeye Gireceğini Söyleyebiliriz
  • XRP İşlem Hacmi 20 Milyar Doları Aştı.

Kripto para piyasası, son birkaç haftadır büyük bir fiyat değişimine uğradığını görebiliyoruz.

En iyi para birimi olan Bitcoin birçok borsa platformunda tasfiye edilirken birçok para birimi ağır fiyat artışlarından mustaripti. XRP, 0,50 dolar seviyelerini aşmak için zorlananlardan biri.

XRP, son 24 saatte % 3’nin üzerinde değer kaybetti. ADA, UNI, LINK, XLM gibi diğer para birimleri de son 24 saatte % 5’e varan oranda yıkım yaşadı.

XRP fiyatı, son birkaç haftadır büyük fiyat değişimleriyle karşılaşıyor. Şu anda bir konsolidasyon aşamasında çünkü 0,50 $ dolar seviyesini geçmeye çalışıyor.

Şu anda 0,44 ile 0,46 dolar arasında seyrediyor. İlk CTO Jed McCaleb’in 108,3 milyon XRP’yi boşaltmasıyla son 24 saatte % 2’nin üzerinde değer kaybetti.

Bunun dışında XRP fiyatının hala 1 $ Dolara işaretine ulaşması bekleniyor.

XRP, 0,50 $ ‘lık bir direnç seviyesinde yeniden test ederek 0,60 $’ a yükselebilir. Destek seviyeleri 0,40 $ ve 0,45 $ olarak görülüyor.

Göreli güç endeksi, güçlü satın alma sinyalini gösteren 49,46’da bulunuyor.

MACD, sinyal çizgisi ile kesişmek üzere olduğundan ve histogramlar sabit çizginin altında hareket ettiğinden ve kırmızı renkte olduğundan, MACD düşüş eğilimi ve güçlü satın alma sinyalini güçlü bir şekilde gösteriyor. 

Parabolik SAR, noktalar mum çubuklarının üzerinde işaretlendiğinden, güçlü düşüş sapmasını gösterir. 

Bir basın zamanında XRP fiyatı, 24 saatlik işlem hacmi 3.192.190.462 $ ile 0.46 $ ‘dır. Son 24 saatte % 2.21 düştü. Mevcut coinmarketcap sıralaması 21,299,197,663 dolarlık piyasa değeriyle 7. sırada bulunuyor.

XRP Fiyatı Bu Hafta 1 Dolar Olacak mı?

RSI, yavaş yavaş üst RSI sınırına doğru tırmanıyor. Kasım ayı sonlarından itibaren RSI göstergesini gözlemlemek, satış baskısı boğaları ezmeden önce XRP fiyatının ne kadar yüksek olabileceğini gösterdi.

Bu model tarihsel olarak tekrarlanacaksa, önümüzdeki hafta XRP fiyatının 0,65 doların çok üzerine çıktığını görmeliyiz. Ve bu direnç seviyelerini geçtiği takdirde XRP fiyatının 1 dolar seviyesini geçebileceğinide unutmamalıyız.

Öte yandan, 2018 tarihi grafiği, XRP fiyatının token başına neredeyse 4 $ ‘lık en yüksek seviyelere ulaştığını açıkça gösteriyor.

Aynı model 2017’nin ortalarında ve şu anda görüldü. Böylece hafta sonu 0,65 dolara yükselmesi bekleniyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here