Home Analiz XRP Fiyat Analizi: XRP Fiyatında Dikkat Edilecek Seviyeler

XRP Fiyat Analizi: XRP Fiyatında Dikkat Edilecek Seviyeler

0
XRP Fiyat Analizi: XRP Fiyatında Dikkat Edilecek Seviyeler

XRP Fiyat analizi, grafiklerde yükseliş modeli oluşturdu ancak Bitcoin‘in son birkaç gündeki düşüşünden oldukça olumsuz etkilendi .

SEC davasıyla ilgili haberler de son zamanlarda olumlu değil – ABD merkezli para transferi şirketi Moneygram, SEC ile devam eden davayı gerekçe göstererek yakın zamanda Ripple Labs ile ortaklığını askıya aldı .

Dikkat edilmesi gereken iki nokta, yükselen bir üçgen oluşturduktan sonra XRP’nin düşüş eğilimi göstermesidir.

Bu model genellikle fiyatın yükseliş eğilimi gösterdiğini görür. Bununla birlikte, düşüş Bitcoin’in 58.000 $ dolar’dan düşüşüyle ​​aynı zamana denk geldi ve XRP, daha fazla kayıp vermeye başladı.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise % 38,2 Fibonacci Retracement seviyesindeki zayıf sıçrama, sıçrama dikkate değer bir ticaret hacmine sahipken, sonraki seanslar daha yüksek hacimde satış gördü ve piyasa duyarlılığının güçlü bir şekilde düşüş yönünde olduğunu gösterdi.

XRP Satış Baskısı Devam Ediyor

XRP fiyat sıçraması 0.495-0.5 $ dolar bölgesinde bir miktar satış baskısıyla karşılaşsa bile RSI, nötr 50’nin altında düşüş bölgesine kaydı.

Müthiş Osilatör ayrıca yükselen aşağı doğru momentumu göstermek için düşüş eğilimi oluşturdu.

Ticaret hacmine daha önce değinilmişti ve satıcıların piyasayı kontrol ettiğini gösteren önemli bir kanıt.

OBV, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca istikrarlı bir şekilde düşüş eğilimi gösteriyordu, ancak XRP roketinin Ocak ayının sonundaki XRP fiyatı 0.3 $ dolar direnç seviyesini geçtiğini gören satın alma hacmiyle eşleşmek için yeterli değildi.

XRP Fiyat Analizinde Dikkat edilecek seviyeler

XRP fiyatı 0.43 $ dolar, düşüş baskısına yol açması ve dirençten birine döndürülmesi muhtemel olan yakın bir destek seviyesidir.

Daha kısa zaman dilimlerine bir göz attığımızda, 0,455 $ dolar son birkaç gündür makul bir şekilde iyi bir destek olarak gözüküyor. Bu nedenle, bu iki seviyenin altındaki bir düşüş, XRP için daha fazla düşüş baskısının devam edeceğinin göstergesidir.

XRP analizinde 0.43 $ dolar seviyesini kaybetmek, XRP’nin 0.37 $ ‘a doğru hareket ettiğini görebilir, burada boğalar devreye girebilir ve % 50 geri çekilme seviyesini temsil ettiği için daha fazla kayıpları durdurabilir.

XRP Analizinde Sonuç

XRP’nin kısa vadeli görünümü düşüş eğilimindeyken, daha uzun zaman dilimleri de piyasanın ayılar lehine sallandığına dair işaretler göstermeye başladı.

Önümüzdeki bir veya iki hafta içinde, 0,37 dolarlık işaret, dikkat edilmesi gereken bir satın alma fırsatını temsil edebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here