XRP Fiyat Analizi: XRP Boğaları Pozisyonda Yeni Yükselişi Bekliyor

  • XRP / USD çifti, önceki gün destek seviyesinden 1.4085 $ ‘a sıçradı.
  • Boğalar güçlenme eğilimindeyken XRP ayağını toparladı
  • Amerika Birleşik Devletleri SEC , Ripple ve ortakları üzerinde dolaylı “düzenleme baskısı” oluşturuyor

Yıllık en yüksek seviyesi olan 2 $ dolara yakın seviyelere ulaştıktan sonra, XRP fiyatı üzerindeki fiyat hareketinin bir sonraki göstergesi, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasındaki savaştan ortaya çıkabilir.

Son düşüşlerden sonra XRP fiyatı, Önceki gün destek seviyesinden 1.4085 $ ‘a sıçradı ve büyük vuruş yapanların geri kalanı sonraki seanslarda gelebilir. 

Şu anda XRP fiyatı, 1.4085 $ destek seviyesine yol almasının ardından marjinal olarak kuzeye doğru ilerliyor, ancak önceki seanstaki XRP 2 $ dolar seviyesinin yakınlarından geri çekilme ufak bir negatif görüntü olşuturuyor.

Teknik açıdan XRP, boğalar iki günlük düşüş şamdanının biraz altında durduğu için düzleşen bir hareket olduğunu düşündüren fiyat hareketini güçlendirme eğiliminde olduğundan, temelini toparladı. 

Ek olarak, RSI aşırı alım bölgesinden aşağıyı işaret ediyor. Genel olarak günlük grafikler orta vadede nötrden yükselişe doğru bir eğilim gösteriyor. Yazım sırasında XRP, 24 saatlik grafikte orta düzeyde kayıplarla işlem görüyor.

ABD Güvenlik ve Değişim Komisyonu Uzatılmış Dava Uygunsuz ”SEC”

SEC davası Ripple Labs ve yöneticileri Brad Garlinghouse ve Chris Larsen’e karşı beklenmedik bir dönüş yapmış gibi görünüyor.

 Eski bir federal savcı ve savunma avukatı olan James Filan’a göre, Komisyon bu yasaları kendi lehine atlatmış olabilir. SEC‘in Birleşik Krallık Finansal Davranış Otoritesinden (FCA) Ripple hakkında “keşif peşinde” olduğu bildiriliyor .

Davaya Göre belge dosyalandı, New York Güney Bölgesi ve Sulh Yargıç Sarah Netburn ile bu form Mutabakat Muhtırası (” MOU “) olarak bilinir ve Lahey Sözleşmesini ihlal eder. 

Savunma, prosedürü “uygunsuz” olarak nitelendiriyor ve Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri dışında iş yapma yeteneğini sınırlamayı amaçlayan bir “gözdağı tekniğinin” bir parçası olarak nitelendiriyor .

XRP 1 Günlük Grafik

XRP fiyat analizi, XRP fiyatının mevcut işlem seansı ve bir sonraki işlem sırasında yükselmeye devam etmesi muhtemel olarak gözüküyor. 

Yükseliş eğilimindeki tüccarlar için olası hedef XRP fiyatında 1,90 $ seviyesine yakın olacak. 

Bununla birlikte, XRP 1,85 $ ‘lık bir direnç kümesi, bir sonraki işlem seansı sırasında alıcılar için hala bir engel oluşturabilir. 

Aksine, daha fazla kayıp, ayıları 1,46 $ ‘lık eski kümelenme bölgesinin en düşük seviyesine düşmeden önce 11 Nisan’da 1,30 $’ da oluşturulan ani düşüşe doğru götürebilir.

Satış faizi yoğunlaşırsa, tüccarlar 6 Nisan’dan düşük olan 0,845 $ engelini göze alabilir. Olumlu senaryoda, önceki günkü 1,4085 $ toparlanma bölgesinin üzerinde devam eden ilerlemeler, 2,00 $ engelini ve günlük bulutun alt yüzeyini vurabilir. 

Bunun üzerinde, 2,20 dolar ile 2,40 dolar arasındaki seviyeler, geri çekilme seviyesini tekrar 1,85 dolar olarak yeniden test etmeden önce yükseliş hareketlerini durdurabilir. Daha fazla kazanç, şu anda 2.00 $ ‘lık güçlü yatay çizgi kırılıncaya kadar fiyata yol açabilir.

XRP 4 Saatlik Grafik

ZRP analizinde Salı günü yapılan yükselişten % 30’unu geri çeken XRP fiyatı, boğalar son kazançları konsolide ederken son dönemdeki düşük seviyelerden mütevazı bir şekilde yükseldi. 

XRP teknik analizi, XRP’nin seanslarda artan hacimlerde büyük dalgalanmalar görebileceğini, ancak Ripple ile ABD SEC arasındaki pazarlara net bir yön sinyali vermeyen savaştan açıkça etkileneceğini gösteriyor. 

Şimdiye kadar daha düşük zaman çerçevesi hareketli ortalama (MA 50), ilk düzeltmede temelini korudu.

XRP fiyatında psikolojik desteği 1.30 dolar, direnç 1.85 dolar. Piyasalar başka yerlerde yönsel hareketler bekledikçe, XRP fiyatının önümüzdeki 24 saat boyunca bu seviyelerde konsolide olmaya devam etmesini bekliyoruz. 

Genel olarak, XRP, özellikle XRP topluluğu ABD SEC’in “Shady” sine karşı durduğu için, malzeme düşüşlerinde çok sayıda istekli alıcı bulacaktır.

 Bu arada, 2.0 $ direnç seviyesi XRP Dolar çifti için muhtemel bir yükseliş hedefi olarak görülüyor.

XRP Destek Ve Dirençler
XRP Direnç Seviyeleri: 2,20 Dolar, 2,00 Dolar, 1,85 Dolar
XRP Destek Seviyeleri: 1,40 Dolar, 1,30 Dolar, 1,14 Dolar

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

121BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,116TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
60,659.00 $
60,659.00 $
2.1%
ethereumEthereum
4,058.55 $
4,058.55 $
0.15%
binance-coinBinance Coin
477.05 $
477.05 $
1.4%
tetherTether
0.998808 $
0.998808 $
0.88%
cardanoCardano
2.13 $
2.13 $
1.89%
solanaSolana
190.66 $
190.66 $
5.95%
xrpXRP
1.08 $
1.08 $
1.02%
polkadotPolkadot
43.01 $
43.01 $
3.37%
dogecoinDogecoin
0.268061 $
0.268061 $
8.27%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.24%

Benzer Haberler