Home Altcoin Haberleri XRP Fiyat Analizi 2017 Rallisine Çok Benzer

XRP Fiyat Analizi 2017 Rallisine Çok Benzer

0
XRP Fiyat Analizi 2017 Rallisine Çok Benzer

Dalgalanma XRP fiyatı 2017’deki benzer bir boğa koşusuna karşılık geldiği için fiyat yükselmeye hazır gibi duruyor ve bu nedenle muhteşem bir ralli öngörülebilir.

Bununla birlikte, fiyat geri dönme ve boğa koşusunu hızlandırma eşiğinde olduğu için fiyat bir kurtarma modu başlatmış gibi görünüyor. Bir kripto takipçisi tarafından sunulduğu üzere, XRP fiyatı 2017’deki ile benzer bir ısınma dönemi yaşamakta.

Grafiğe göre, fiyat boğa rallisi arasında sert bir düşüş yaşadı ve boğa koşusuna devam etti. Düzeltme aşamasını tamamladıktan sonra fiyat sonunda ATH’yi 3.84 $ ‘a düşürdü. Ve bu nedenle, fiyat benzer modeli izlerse, 6 doların hepsi çok yakında elde edilecek.

XRP Fiyat Patlaması Yakında!

XRP fiyatı, daha önce de belirtildiği gibi, azalan bir kanalda trend oluyor. Fiyat 1,76 dolarla yıllık en yüksek seviyeye ulaştıktan sonra, kısa süre sonra dibe vurdu ve kanala girdi. Bununla birlikte, fiyat kanalın üst direnç seviyelerini kırdı ve kısa süre sonra da düştü. Sahte patlama nedeniyle, fiyat şu anda kanala yeniden girme eşiğinde.

Yine de, fiyat önemli ölçüde arttı ve çok yakında muhtemel bir yükseliş eğilimi gösterdi. Yazım sırasında XRP fiyatı % 1,66 artışla 1,54 dolar ve yükseliş trendi ile devam ediyor. Bununla birlikte, şu anki ana odak noktası, yıllık yüksekleri yeniden test etmek için yükseliş trendini sürdürmek için 1.62 $ seviyelerine geri dönüş.

Teknik özellikler

Ripple’ın XRP fiyatının direnç seviyesi şu anda 1,62 dolar ve daha sonra 1,96 dolarda.

Destek seviyeleri 1.42 $ ‘dır.

Göstergeler bir satın al sinyaline işaret ediyor

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here