Home Kripto Para Haberleri XRP, Bitcoin Ve Ethereum’a Göre Ucuz ve Daha Hızlı

XRP, Bitcoin Ve Ethereum’a Göre Ucuz ve Daha Hızlı

0
XRP, Bitcoin Ve Ethereum’a Göre Ucuz ve Daha Hızlı

Kripto para yatırımcılar Bitcoin (BTC) ve Ethereum’u sıkışan bölgede almak yerine XRP’yi değişim parası olarak kullanıyor.

Xpring yaptığı araştırmasında piyasanın dalgalı olduğu zamanlarda ve belirsizliklerde Kripto para yatırımcıları XRP’ye geçme eğilimindedir.  

Xrping’in araştırmacısı Shae Wang, en büyük iki blockchain ağı olan Bitcoin ve Ethereum’un, sıkışıklığından dolayı XRP ile transferlerini gerçekleştiriyorlar.

XRP Hem Ucuz Hemde Hızlı

12 Mart’ta Ethereum, transferlerinde bugüne kadarki en kötü fiyat kazası olan yüzde 51 düşüşe tanık oldu . Bu çalkantı nedeniyle ortalama işlem onay süresi 44 dakikaya yükseldi. 

Ehter kullanıcıları, işlemlerini bloğa daha hızlı dahil etmek için önemli ölçüde daha yüksek ücretler ödemek zorunda kaldı.

Bu nedenle Wang, hızla büyüyen gaz ücretleri ile XRP çapraz değişim işlemleri arasında açık bir bağlantı olduğunu belirtiyor:Örneğin, 12 Mayıs 2020’de Ethereum işlem ücretleri% 400’ün üzerinde arttı. Aynı gün XRP çapraz döviz işlemleri% 226 arttı.

XRP, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) nazaran hem daha hızlı hemde ucuz bu piyasa koşullarında onu gösteriyor.

XRP firması, Ekim 2018’de büyük bir XRP fiyat mitingine yol açan çok sayıda fanfare için piyasaya sürüldü .        
Şubat ayında Ripple , Avrupa transfer şirketi Azimo ile şimdi Filipinlere para transferi için ODL’ye dayanan bir ortaklık imzaladı .  Akbank ilede imzalar atılmıştı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here