Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri XRP 1 Dolar Olur mu? İşte 1 Dolara Yükseltecek Nedenler

XRP 1 Dolar Olur mu? İşte 1 Dolara Yükseltecek Nedenler

0
XRP 1 Dolar Olur mu? İşte 1 Dolara Yükseltecek Nedenler
  • Ripple SEC davası yüzünden fiyat biraz geri çekilmişti
  • Ripple, ABD doları karşısında 0,3000 dolarlık direnç bölgesini kırdıktan sonra güçlü bir duruş sergiledi
  • XRP fiyatı yükselmeye devam ederse ve boğalar 0.7500 $ doları veya 0.95 Doları hedefliyebilir.

22 Şubat günü Ripple SEC duruşması olmasına rağmen XRP sabah saatlerinde yüzde 15 ile 0.65 dolara kadar çıktı. Ripple duruşmasında öne çıkan aslında SEC’in elinde güçlü birşeylerin olmaması…

XRP 1 Ddolar – XRP’nin Yükseliş Trendi Başlıyor

Sorunsuz ve düşük maliyetli sınır ötesi ödemeler sağlamayı amaçlayan bir platform olan Ripple, büyümesini birçok blok zinciri kuruluşunda kaydetti. Ripple’ın yerel tokenı olan XRP’nin, muhtemelen 1 Dolara ulaşması bekleniyor.

XRP, USD Karşısında% 15 Değer Kazandı

Basın zamanında XRP fiyatı, 24 saatlik işlem hacmi 10.702.257.945 USD olan 0.060 dolar’dir. XRP, son 24 saatte % 15 arttı. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 27.001.809.647 USD canlı piyasa değeri ile 7. sırada.

İşte XRP’nin 1 Dolar’a Ulşabilmesinin Nedenleri

En büyük kripto para birimlerinden birinin arkasındaki blok zinciri şirketi Ripple, Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketleri olan INC5000 listesinde yer aldı.

Diğer çeşitli şirketler arasında Ripple, listede 123. sırada yer aldı.

RippleRipple (XRP) Nedir? Ne İşe Yarar?Nasıl Alınır? geçtiğimiz günlerde CNBC Ripple’ı blockchain havale sağlayıcısı olarak tanıyan ilk 50 Disruptor şirketi.

Ripple, XRP’nin üçüncü büyük kripto varlığının ana şirketi olduğundan, şirket hakkında bu tür pragmatik içgörüler yatırımcılar arasındaki güveni artırıyor.

Ripple, Bank of America’nın RippleNet istemcisi olduğunu doğruladı

Ripple, Bank of America (BoA) ile işbirliğini doğruladı. Güncellenerekİnternet sitesiödeme çözümleri şirketi, Bank of America’nın RippleNet’teki ana müşterilerinden biri olduğunu ve bunun yanı sıra Banco de Santander, Standard Chartered, Nium, SCB, Moneynet ve diğerleri olduğunu açıkladı.

Bu yıl salgın kaynaklı kilitlenme nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleşen Ripple tarafından düzenlenen yıllık Swell konferansında BoA, Ripple’ın xCurrent ürününün kullanıldığını gösterdi.

Daha önce, 2019’da banka, “Ripple” adlı blockchain tabanlı bir ürünü kaydetmek için bir patent başvurusunda bulundu.

Ripple’ın ODL hacminde büyüme

İsteğe Bağlı Likidite (ODL) veya eski adıyla xRapid, Ripple tarafından daha hızlı ve uygun maliyetli sınır ötesi ödemeler için kullanılan bir ödeme hizmetidir.

XRP, Nostro hesabına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak iki fiat para birimi arasında bir köprü görevi görürken, Ripple’ın ODL’si son zamanlarda büyük bir talep aldı.

Aslında, hacminde yıldan yıla 11 kat büyümüştür. Ayrıca, lansmanından bu yana 2 milyar dolardan fazla işlem gerçekleştirdi.

Ek olarak, XRP kullanan ODL ile iki düzineden fazla müşteri var. Bu müşterilerden bazıları MoneyGram, goLance, Viamericas, FlashFX, Azimo vb.

Ripple geçtiğimiz günlerde Hindistan için ODL planlarını açıkladı ancak aynı zamanda düzenlemelerde netlik sağlanmasını talep etti.

Temel varlık olarak XRP ile ODL çözümündeki bu gelişmeler ve talepler, XRP’nin büyük hamlesi için itici bir güç olabilir.

RippleNet’in benimsenmesinde artış

RippleNet, hacimde önemli bir artışa tanık oldu. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse geçtiğimiz günlerde RippleNet’in istatistiklerini Twitter’da paylaştı.

Tweet’inde, şirketin RippleNet’te 2 milyardan fazla işlem gerçekleştirdiğini ekliyor. Üstelik bu işlemler, üç yıldan daha kısa bir sürede gerçekleştirildi.

Bununla birlikte, XRP kullanan ODL ödeme hizmetleri, RippleNet’in hacmine yüzde 20’den fazla katkıda bulundu.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here