Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri Ünlü Kripto Müdavini Peter Brandt, XRP’de %275′ lik Fiyat Hedefi Belirledi

Ünlü Kripto Müdavini Peter Brandt, XRP’de %275′ lik Fiyat Hedefi Belirledi

0
Ünlü Kripto Müdavini Peter Brandt, XRP’de %275′ lik Fiyat Hedefi Belirledi

Ocak 2018’de Bitcoin’in düşüşünü zamanlamasını doğru tahmin eden ünlü kripto efsanelerinden Peter Brandt, XRP’nin fiyatının uzaya yolculuk için hazır olduğunu söyledi.

Yeni bir tweet’te Peter Brandt, 459.600 takipçisine XRP’nin üç yıllık konsolidasyondan sonra devasa bir yükseliş modelinden yeni çıktığını söyledi.

Bunu takas ederseniz, ben XRP SEC (ABD Menkul Kıymetler ve Borsası) kararından ve kalabalıkların çılgınlığından zevk alıyor. Haftalık grafik baş ve omuz modellerine çoğu zaman inanılmayacak kadar çok şey var.

Ama bazen gerçek oluyorlar. Bu olası ters çevrilmiş baş ve omuzlar, bodur sağ omzu ile fiyatların daha yüksek bir hedefe kilitlendiğini gösterir (yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi). XRP. “

XRP fiyat tahmini, Brandt’ın senaryosunu takip edecekse, şu anki 1.02 $ ‘lık değerinden tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84 $’ a kadar potansiyel olarak minimum % 276 artabilir.

Brandt, XRP için tüm zamanların en yüksek seviyesini tahmin ettiği için Ripple’ın yerel varlığının fiyatı çok daha yüksek olabilir.

Deneyimli yatırımcının dördüncü en büyük kripto para biriminin yükseliş dalgalanması hakkındaki tweet’i , XRP / BTC çiftinin güçlü bir satın alma sinyali verdiğini vurgulamasından sadece günler sonra geliyor.

Kripto para piyasası çok riskli olduğundan alım ve satımlarınızı araştırarak yapmanızı tavsiye ederiz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here