Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri Ünlü Analist Ben Armstrong XRP Aldığını Açıkladı, İşte Nedenleri

Ünlü Analist Ben Armstrong XRP Aldığını Açıkladı, İşte Nedenleri

0
Ünlü Analist Ben Armstrong XRP Aldığını Açıkladı, İşte Nedenleri

Ünlü analist yaptığı açıklamalarla kripto severleri heycanlandırıyor. Analist Ben Armstrong, nihayet XRP aldığını açıkladı.

Yeni bir videoda Armstrong, 780.000 YouTube kripto sever abonesine XRP’nin perakende tüccarlarının kuruluşa karşı çıkmak için kullanabilecekleri bir işaret haline geldiğine inandığını söyledi.

“Wall Street Bahisleri ve Dogecoin (DOGE) ile olanlara dönüp bakarsak, bu finansal bir protesto idi. Şu anda XRP ile gerçekte gördüğümüz şey, SEC’in (ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) bir protestosudur ve bu, statükonun bir protestosudur. ”

Geçen yıl Aralık ayında SEC , XRP’nin piyasaya sürüldüğünde kayıtsız bir güvenlik olduğunu ve bugüne kadar bir güvenlik olarak kaldığını iddia ederek San Francisco merkezli girişime karşı resmi olarak dava açtı .

Ripple’ın SEC ile yasal savaşı son birkaç haftada yoğunlaştı, ancak şimdi analist Armstrong, ödemeler başlangıcının üstünlük kazanmaya başladığını söylüyor.

Ripple için zafer için bir yol görmeye başladığımı düşünüyorum …

Şimdi, Ripple hukuk ekibine SEC’in XRP hakkında yıllardır söylediklerine dair bazı dahili notları görme izni verildi.

Bence bu gerçekten büyük çünkü nihayetinde Ripple’ın kazandığını görebiliyoruz… Gördüğümüz şey, bu davadaki yargıç, SEC’den herhangi bir BS’ye katlanmıyor. Bunun çok büyük olduğunu düşünüyorum.

SEC çıktı ve ‘Bize izin verin. Ripple yargılanan biz değiliz. ‘ Ama şu anda gördüğümüz bu değil. Gerçekte, SEC burada yargılanıyor. Ripple’ın yanlış bir şey yaptığını kanıtlamak onların sorumluluğunda. “

Armstrong ayrıca, Ripple’ın yerel varlığının bir güvenlikten başka bir şey olmadığına inandığını söyleyerek XRP’yi kendi görüşünü sunuyor.

“XRP bir Coindir, O mülkiyettir. Kripto paralar mülkiyettir. Bir hissenin temsili değildir. Kelimenin tam anlamıyla sahibi sizsiniz. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here