Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri SEC ile Ripple davası: Dört Çözüm Senaryosu Üzerinde Tartışıldı

SEC ile Ripple davası: Dört Çözüm Senaryosu Üzerinde Tartışıldı

0
SEC ile Ripple davası: Dört Çözüm Senaryosu Üzerinde Tartışıldı
  • ABD avukatı Jeremy Hogan, SEC ile Ripple anlaşmasının dört olası senaryosunu tartışıyor.
  • Herhangi bir anlaşmaya varılmazsa, dava 2021’i aşabilir.

ABD’deki Hogan & Hogan hukuk firmasının avukatı Jeremy Hogan, 22 Şubat’ta gerçekleşmesi planlanan ön duruşma heyetiyle ilgili bir Youtube videosunda SEC ile Ripple davasını ele aldı. Federal mahkemede.

Ripple Davası, duruşma için belirli bir zamana ulaşmayı amaçlayan Ripple ve SEC avukatları ile telefonla görüşecek.

Ancak, her iki tarafın da 5 Şubat’ta tüm kovuşturmalar için son süreleri belirten bir CMO (Vaka Yönetimi Emri) sunması gerekecek.

Ripple davası: Dört uzlaşma davası açıklandı 

Hogan, avukatının deneyimine dayanarak videosunda tüm sürelerin ne kadar süreceğini açıkladı. İlk olarak, Ripple ve SEC’in gönderilen belgeler hakkında soru sorabileceği gerçek bir tarih olan “keşif son tarihi” .

Hogan, SEC’in Ripple’ın madeni paralarının ayrıntılarını isteyeceğini açıkladı. Bu aşama sekiz ila dokuz ay içinde tamamlanacak ve her iki tarafın avukatları anlaşmanın sonucuna başarılı olsun veya olmasın karar verecek.

Her avukat sunulan belgeleri inceleyecek ve davayı kazanma olasılığını belirleyecektir. Bir sonuca varılırsa, her iki taraf da bir anlaşmaya varabilir.

Ancak bundan önce ilk yerleşim yapılabilir. Bu, SEC’in yeni başkanının, önceki yönetim Ripple davasını açtığı için ilk birkaç ayda yerleşmeye karar verebileceği anlamına geliyor. 

İkinci çözüm aşamasında, her iki taraf da sağlanan belgelerin incelenmesi üzerine (keşif aşaması) önemli bir zemin kazandıktan sonra, başka bir taraf devreye girecektir.

Yani, yeni bir avukat bir uzlaşma anlaşmasına varmak için diğer iki avukatla birlikte çalışmaya çalışacaktır. Hogan’a göre bu, anlaşmanın gerçekleşebileceği zamandır.

Üçüncü senaryo, CMO’nun yerleştirildiği meditasyon dönemidir. Meditasyon üzerine ulaşılan bir çözüme ulaşılamazsa, vaka Ekim 2021’e kadar sürüklenebilir.

“Pozitif hareket” için bir son tarih belirlendi. Ancak, 2021’in sonlarına doğru özet bir karara varılabilir.

Son aşamada, tüm taraflar meditasyon yaparsa ve bir anlaşmaya varılmazsa ancak kaybeden taraf başka bir görüşme talebinde bulunursa, Ripple davası 2023’e kadar uzatılabilir. 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here