Home Kripto Para Haberleri Ripple’ın Şirkete SEC Tarafından Dava Açılacağını Söyledikten Sonra XRP Fiyat Düşüşü Kaçınılmaz Oldu

Ripple’ın Şirkete SEC Tarafından Dava Açılacağını Söyledikten Sonra XRP Fiyat Düşüşü Kaçınılmaz Oldu

0
Ripple’ın Şirkete SEC Tarafından Dava Açılacağını Söyledikten Sonra XRP Fiyat Düşüşü Kaçınılmaz Oldu

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından dava edileceğini söylemesinin ardından XRP’nin fiyatı% 16 düştü.

Wall Street Journal’ın bildirdiğine göre, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip olan ödeme başlangıcı, şirketin dijital varlığı yasa dışı bir şekilde kayıtsız menkul kıymet olarak sattığı suçlamalarıyla mücadele etmeye hazırlanıyor .

Garlinghouse çağırır hareket ettiremeyecek tüm sektör bir saldırı.

Bugün SEC, kripto paraya saldırmak için oy kullandı. Başkan Jay Clayton – son perdesinde – kazananları seçiyor ve kripto endüstrisindeki ABD inovasyonunu BTC ve ETH ile sınırlamaya çalışıyor.

Kripto ve blok zinciri teknolojilerinin hiçbir yere gitmediğini biliyoruz. Ripple, XRP’ye sahip ve kullanmaya devam edecek çünkü ödemeler için en iyi dijital varlık – hız, maliyet, ölçeklenebilirlik ve enerji verimliliği. Dünya çapında 200’den fazla borsada işlem görüyor ve gelişmeye devam edecek.

SEC – diğer G20 ülkeleri ve ABD hükümetinin geri kalanıyla uyum içinde değil – yeniliğin neye benzediğini seçememeli (özellikle kararları doğrudan Çin’e fayda sağladığında). Hiç kuşkunuz olmasın, savaşmaya ve kazanmaya hazırız – bu savaş daha yeni başlıyor. “

Ripple, XRP varlıklarının çoğunu 2017’de emanete verdi ve varlıklarının bir kısmını kurumsal yatırımcılara ve kripto borsalarına rutin olarak sattı.

Ayrıca, İsteğe Bağlı Likidite adı verilen havale platformlarından birine güç sağlamak için dijital varlığı kullanıyor.

XRP’nin statüsüne ilişkin bir toplu dava ile de karşı karşıya olan Ripple, uzun süredir kripto para biriminin bir menkul kıymet olmadığını savundu.

Şirket, XRP’nin Ripple’dan bağımsız olduğunu ve bir menkul kıymet olamayacağını, çünkü dijital varlıktaki yatırımcıların hiçbir şekilde Ripple’ın hissedarı olmadığını söylüyor.

Akıllarda altcoin boğa dönemine denk getirilmesiyle soru işaretleri bırakıyor. Altcoin fiyatlarının ufak ufak yukarı çıkmalarıyla beraber kötü haberlerin verilmesi denk getirilebilecek kadar tesadüf olamaz herhalde.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here