Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri Ripple, SEC’in Davasının XRP’ye Yatırım Yapan Borsalar, Büyük Hasarlara Yol Açtı

Ripple, SEC’in Davasının XRP’ye Yatırım Yapan Borsalar, Büyük Hasarlara Yol Açtı

0
Ripple, SEC’in Davasının XRP’ye Yatırım Yapan Borsalar, Büyük Hasarlara Yol Açtı

Ripple, şirketin XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak yasa dışı bir şekilde sattığını iddia ettikten sonra ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) kripto piyasalarında “hasara yol açtığını” söyledi.

2020 piyasalarının dördüncü çeyreği raporunda Ripple , düzenleyici kurum tarafından tetiklenen bir kripto senaryosunun önemli bir parçası olarak birçok ABD platformunda XRP ticaretinin duraklatılmasını belirtiyor .

SEC’in dosyalamaları borsalar, piyasa yapıcılar ve tüccarlar için gereksiz yere suları karıştırdı.

Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bazı piyasa katılımcılarının bu şekilde tepki vermesi hayal kırıklığı ve yıkıcı.

Ripple, XRP’ye karşı bir tür kısıtlayıcı eylem ilan eden 33 piyasa katılımcısını belirledi. Bununla birlikte, çoğu, Coinbase de dahil olmak üzere, yalnızca ticaret hizmetlerini askıya alan altyapılarından çıkarmayı değil, faaliyetin duraklatıldığını belirtti. “

Ripple, SEC davasının XRP’nin toplam hacminin% 12’sinin etkilendiği “XRP değerinin yok edilmesinden” sorumlu olduğunu söylüyor.

Ripple, Amerika Birleşik Devletleri’nde her zaman tehlikeli bir düzenleme netliği eksikliği olduğunu söylemiştir. Piyasa katılımcılarının, kripto yenilikçiliğini ve gelişimini engelleyen net yol kuralları yoktur.

SEC dosyalamasından sonra, kripto piyasaları bazı artçı şoklar yaşadı ve hacimler üzerinde olumsuz bir etki yaşadı.

Ripple, geçen çeyrekte günde yaklaşık 200 milyon dolarlık XRP hacminin etkilendiğini tahmin ediyor …

ABD düzenleyici eylemi hasara neden olurken ve ABD piyasa katılımcılarının devasa bir küresel sanal para piyasasından çekilmesine neden oldu.

XRP hacimlerinin% 90’ına yakın bir kısmı bozulmadan kaldı ve birçok piyasa katılımcısı ABD dışındaki XRP ile ilgili işlerle ilerledi. ABD, uluslararası meslektaşlarıyla adım attı. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here