Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri Ripple SEC Davası Yüzünden MoneyGram XRP Ticaretini Askıya Aldı

Ripple SEC Davası Yüzünden MoneyGram XRP Ticaretini Askıya Aldı

0
Ripple SEC Davası Yüzünden MoneyGram XRP Ticaretini Askıya Aldı

MoneyGram XRP Ticareretini Askıya Aldı

MoneyGram, Ripple‘ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile davası hakkındaki endişeler nedeniyle Ripple platformunda ticareti askıya aldı.

2019’da Ripple, eski moda para transferi oyuncusunun sınır ötesi ödeme ve döviz ödemesi için blok zinciri başlangıcının XRP dijital para birimini kullandığını gören iki yıllık bir ortaklığın parçası olarak MoneyGram’a 50 milyon dolara kadar yatırım yapmayı kabul etti.

Ripple, MoneyGram’a talep üzerine likidite hizmetini kullanması için etkili bir şekilde ödeme yapıyordu ve para transferi birimi 2020’nin ilk çeyreğinde Ripple pazar geliştirme ücretlerinden 12,1 milyon dolarlık bir “net gider avantajı” görüyordu.

Bununla birlikte, geçen yılın sonlarında SEC başvuruda bulundu. Ripple Labs Inc. ve iki yöneticisine karşı “kayıtsız, devam eden bir dijital varlık menkul kıymetler teklifi yoluyla 1,3 milyar doların üzerinde para topladıklarını” iddia eden bir düzenleyici dava.

Şikayet, MoneyGram düzenlemesinden bahsediyor, ancak şirketin adı değil: “Para Transferi, Ripple’ın piyasadaki kayıtsız XRP satışları için başka bir kanal haline geldi ve Ripple, inorganik XRP ‘kullanımını’ artırabileceği ek faydayı aldı ve XRP için işlem hacmi. “

Dördüncü çeyrek sonuçlarını bildiren MoneyGram şimdi şöyle diyor: “Şirket, ilk çeyrekte Ripple pazar geliştirme ücretlerinden herhangi bir fayda sağlamayı planlamıyor. SEC ile devam eden davalarına ilişkin belirsizlik nedeniyle, Şirket, Ripple’ın platformu. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here