Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri Ripple, Kripto Piyasaları Raporunu Yayınladı, 2020’nin Dördüncü Çeyreğinde XRP’de 76.000.000 Dolar Sattığını Açıkladı

Ripple, Kripto Piyasaları Raporunu Yayınladı, 2020’nin Dördüncü Çeyreğinde XRP’de 76.000.000 Dolar Sattığını Açıkladı

0
Ripple, Kripto Piyasaları Raporunu Yayınladı, 2020’nin Dördüncü Çeyreğinde XRP’de 76.000.000 Dolar Sattığını Açıkladı

Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) ödeme firmasının kayıtsız menkul kıymet teklifleriyle uğraştığı iddialarının ortasında 2020’nin dördüncü çeyreğinde on milyonlarca dolar değerinde XRP sattı.

Cuma günü yayınlanan en son kripto para piyasası raporunda , San Francisco merkezli startup, 2020’nin 4. çeyreğinde 76,27 milyon dolar değerinde net XRP sattığını veya üçüncü çeyrekte 35,84 dolar olan net XRP satışlarının iki katından fazlasını sattığını ortaya koydu.

“Ripple’ın toplam satışları, CryptoCompare TopTier (CCTT) hacimlerine göre, çeyreği 5 baz puanla veya küresel XRP hacminin% 0,05’inde kapattı. Bu, önceki çeyrekte CCTT’nin 10 baz puanlık toplam satışlarıyla karşılaştırıldı. “

Ripple, ODL müşterilerine daha fazla likidite sağlamak için tezgah üstü (OTC) satışlara ve kiralamalara odaklandığını söylüyor. Şirket, XRP’yi programlı olarak da satmak için kullanıyor, ancak kripto borsalarındaki satışları bir yıldan fazla bir süredir askıya aldı.

Ripple, SEC’in şikayetinin XRP piyasasında yıkıcı bir etkiye neden olduğunu ve bunun açık piyasada token değerinin en az 15 milyar dolarlık bir kayıpla sonuçlandığını iddia ediyor. Yine de firma, XRP hacimlerinin yaklaşık% 90’ının hala sağlam olduğunu söylüyor.

“Birçok piyasa katılımcısı, ABD dışındaki XRP ile ilgili işlerde ilerleme kaydetti Bu, ABD’nin uluslararası meslektaşları ile adım attığı gerçeğini daha da vurguluyor.”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here