Home Altcoin Haberleri Ripple, Güney Kore’nin En Popüler Kripto Para Birimidir, Ancak XRP Fiyatı Baskı Altında Tutuluyor

Ripple, Güney Kore’nin En Popüler Kripto Para Birimidir, Ancak XRP Fiyatı Baskı Altında Tutuluyor

0
Ripple, Güney Kore’nin En Popüler Kripto Para Birimidir, Ancak XRP Fiyatı Baskı Altında Tutuluyor
  • XRP / USD gün içi 0,2647 seviyesinden sıçradı ve beşinci gün 21 günlük SMA’nın altında kaldı.
  • Messari raporu, BTC ve XRP’nin Kore’de en popüler olduğunu öne sürüyor.
  • Birden fazla düşen trend çizgisi, önceki destek hattının sürekli olarak kırılması, Ripple ayıları umutlu tutmak için temel SMA’ların altında ticarete katılıyor.

Messari’nin son raporuna göre Bitcoin ve Ripple, Güney Kore’deki en popüler kripto para birimleridir. Araştırma, 2019 mali yılı için Bithumb, Corbit ve Coinone’dan alınan verilere dayanıyor.

BTC / USD kısa süre önce pazardaki favori statüsünü yeni bir rekorla haklı çıkarırken, aynı zamanda kilit SMA’ların üzerinde kalırken, Ripple fiyatları son zamanlarda titrek bir zeminde.

Bununla birlikte, XRP / USD, Salı gününün erken saatlerinde gün içi düşükten 0.2690’a kadar teklifler alırken son kayıpları konsolide ediyor. Yine de, Ripple fiyatları 21 günlük SMA’nın altında işlem görmeye devam ederken, Ocak ortasının 29 Aralık’tan itibaren yükselen trend çizgisinin aşağı yönlü kırılmasını koruyor.

Sadece anlık SMA’nın altında devam eden ticaret ve önceki desteğin uzatılması değil, aynı zamanda 10 Ocak ve 25 Aralık’tan itibaren düşen trend çizgileri altında aşağı vuruş performansı da XRP / USD zayıflığını gösteriyor.

Sonuç olarak, satıcılar şu anda aylık en düşük 0.2400’ü hedeflerken, XRP / USD ayıları memnun etmek için 23 Aralık’ın düşük seviyesi 0.2126’nın altına düşmesi gerekecek.

Bu arada, 21 günlük SMA’nın şu an 0.2881’de olan yukarı yönlü bir açıklığı, 0.3010’a yakın iki haftalık bir direnç çizgisine meydan okuyacak.

Bununla birlikte, 0.3010’u geçen herhangi bir yukarı yönlü hareket, 50 günlük SMA’nın izdihamını ve 0.3530 civarında Aralık sonundan itibaren aşağı doğru eğimli bir trend çizgisini geçmek zorunda kalacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here