Ripple Fiyat Tahmini: XRP 2021’de Ne Kadar Olacak? Uzmanlar Geleceği Hakkında Ne Tahmin Ediyor?

0
2269

Ripple’ın kurucusu Jed McCaleb, Ripple’ı halka açmayı planlıyor. 19 milyon doları döktü Bu XRP tahminini nasıl etkileyecek?

Dijital para birimleri son yıllarda gün geçtikçe popülerlik kazanıyor. XRP (Ripple), Bitcoin, Ethereum ve Tether ile birlikte dört kripto para liderinden biridir. Bu gerçek tek başına Ripple projesine daha yakından bakılmasına yardımcı olur.

Ripple Satın Al 

Artık Ripple satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Ripple para birimine yatırım yapmak istiyor musunuz, ancak yakın gelecekte nasıl performans göstereceğinin farkında değil misiniz? XRP Geleceği hakkında fikir sahibi değilmisiniz. O halde sorularınızın yanıtlanması için doğru yerdesiniz.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Bu yazıda size Ripple’ın (XRP) tam fiyat tahminlerini sunacağız ve 2021 ve geleceği için yeni XRP fiyat tahminlerinin ne olduğunu hep birlikte göreceğiz.

Geçmişini, özelliklerini, güvenlik açıklarını ve yeteneklerini araştırmanın yanı sıra Ripple’ın gelecekteki beklentilerini belirlemeye çalışacağız. 

Ripple (XRP)’e yatırım yapmaya kesinlikle değer! Ama neden?

Şu Anda, 100 Milyar XRP Coininin 55 Milyarı Emanette. Bu, Ripple Fiyatındaki Düşüşü Önlediği Anlamına Gelir.

Ripple, Tüm Dünyada Hızlı, Güvenli Ve Ucuz Takas Prosedürleri Oluşturmayı Hedefliyor.

Ripple Platformu, Yalnızca Önceden Onaylanmış Katılımcıların Bir Düğümü Yönetmesine Ve XRP Işlemlerini Doğrulamasına Izin Verir.

Genel Bakış

Kripto para Dalgalanma
Tokeni XRP
Fiyat 0,3909 ABD doları
Piyasa değeri 17.930.827.696.0000 $
Dolaşımdaki Arz 45.556.139.051.0000 $
Işlem hacmi  25.194.897.173,0000 $
Her zaman en yüksek $ 3.4000 7 Ocak 2018
Her zaman düşük $ 0.0027 22 Mayıs 2014

Ripple Nedir?

Ripple ilk olarak 2012’de piyasaya sürüldü ve Ethereum’a benzer şekilde, hem ödeme ağını hem de yerel para birimini tanımlamak için yaygın olarak kullanılıyor. Aslında, ağının adı RippleNet, Ripple XRP ise kripto para birimidir.

Ryan Fugger, Ripple ödeme ağının arkasındaki konsepti ilk kez 2004’te ifade etti, ancak Ripple’ın oluşturulmaya başlaması 2012’de Jed McCaleb ve Chris Larson’ın projeyi devralmasına kadar değildi.

Ripple (XRP), XRP Ledger dağıtılmış veritabanının üstünde yer alan dijital bir ödeme ağı olan RippleNet üzerinde çalışan para birimidir. XRP Ledger açık kaynak kodludur ve bir blok zincirine değil, daha çok dağıtılmış defter veritabanına dayanır.

Ripple (XRP) Teknik Analizi

Kripto para, piyasaya 0,0058 dolarlık bir maliyetle girdi, yıllarca fiyat aynı kaldı. Mart-Nisan 2017’de ilk fiyat artışı yaşandı. Madeni para birkaç ay içinde 0,03 dolara yükseldi. Büyümeyi hızla Mayıs ayında 0,2 $ ‘a yükselen bir piyasa pompası takip etti.

Bu kadar hızlı bir alımın açıklaması, Ripple’ın ağının Bank of Tokyo-Mitsubishi’ye katıldığı haberiydi. Bank of Tokyo, tüm dünyadaki üçüncü büyük bankadır.

XRP fiyatı, burada ve orada bazı pompalarla, 2017 boyunca 0,18 ila 0,3 dolar arasında dalgalandı. Yeni XRP ‘rallisi’, Aralık 2017’de BTC’nin büyümesiyle başladı. Bitcoin ve kripto para piyasaları, o dönemde muazzam fiyat artışıyla olumlu bir eğilime tanık oldu. . Sonuç olarak, kripto para birimi madeni para başına 1 dolara ve Ocak 2018’de 3 doların üzerine çıktı.

Şubat ayında madeni para 0,07 dolara düştü ve XRP başına 1 dolara yeniden pompalandı. Para birimi bir ay boyunca fiyat pozisyonunu korudu ve ardından düşmeye devam etti. Nisan ayında tekrar 0,5 $ ‘a yükseldi.Bitcoin 8000 $ işaretini aşmayı başardı. Çoğu kripto para birimi, bu sektörde popüler olan bitcoin akışını taklit eder ve Ripple bir istisna değildir. Madeni para daha sonra istikrarlı bir şekilde düşmeye başladı ve 0,26 dolara ulaştı.

Eylül ayında Ripple, ödeme hizmetleri ve finans kurumları için bir forum olan xRapid’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. XRP teklifleri duyurunun ortasında yükselmeye başladı ve varlık kısa bir süreliğine değişmeyi bile başardı.Ethereum ikinci pozisyondan CoinMarketCap bir noktada% 100’den fazla büyüme gösteren liste.

Dijital para Kasım ayına kadar 0,5 ile 0,39 dolar arasında işlem gördü ve ardından Aralık 2018’de 0,28 dolara düştü. XRP ortalaması neredeyse altı ay boyunca kabaca 0,3 dolardı. Talep Nisan 2019’da toparlanmaya başladı ve kripto para Mayıs ayında 0.4-0.45 USD’ye yükseldi.

Dördüncü çeyreğin başında XRP 0,24 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin liderliğindeki daha geniş kripto para biriminin genişlemesi nedeniyle Kasım ayı sonunda 0,63 $ ‘a ulaştığı için fiyat istikrarlı bir şekilde artmaya başladı. XRP, geçen çeyreğin ilk haftasında aynı fiyatla işlem görmeye devam etti.

XRP, Ripple’ın yasadışı menkul kıymet ihracı gerçekleştirdiğini iddia eden SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ile ilgili sorunlarla karşılaştığı için Aralık ayı sonunda düşmeye başladı ve 0,25 dolardan işlem görüyordu. 2020’nin sonunda XRP 0,28 dolardan işlem görüyordu.

XRP Geçmiş Fiyat Tahmini 2020

Ocak 2020’de XRP’nin değeri yaklaşık 0,20 dolar değerindeydi. Ardından hızlı bir boğa koşusu yaşandı ve piyasayı 3 dolar seviyesine itti. Ocak ayında ve Mart ayının başına kadar, başlangıç ​​fiyatının% 150’sinden fazlasını satın almıştı ve 0.35 $ civarında değişiyordu.

Bununla birlikte, XRP, ilk çeyreğin sonunda fiyatında istikrarlı bir düşüş görmeye başladı ve Mart ayı sonunda fiyatı 0,15 dolara kadar düşürdü. Nisan ayında yılın ikinci çeyreğinde piyasada küçük bir toparlanma yaşandı. 

Bu, oranları yılbaşından bugüne en yüksek seviyesine çıkarmak için yeterli olmasa da, ilk çeyrekte tahakkuk edenlerden çok az kâr hala en iyi kripto için rekabet ediyor.

XRP Tahminleri

XRP 2021 Fiyat Tahmini Nedir?

Ripple, 2021 yılına 0,23 Dolarlık fiyat ticareti ile başladı, XRP’nin SEC (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) ile sorunları olduğu için bu gerçekten kötü bir başlangıçtı. 

Uzmanlar, XRP’nin 2021 Ocak ayı sonunda ortalama 0,83 $ fiyatla işlem yapacağını tahmin ediyor. 2021 sonunda XRP, 1 $ ‘lık ortalama bir ticaret fiyatına ulaşacağını tahmin ediyor.

Ripple 2022 Fiyat Tahmini Nedir?

Uzmanlar, XRP’nin 2022’nin başında 0,55 dolardan işlem göreceğini ve Ocak ayının ortasına kadar 0,60 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. 2022’nin sonunda XRP, 0,58 dolarlık bir fiyattan işlem görüyor olacak.

XRP Gelecek 5 Yıllık Fiyat Tahmini

XRP’nin 5 yıl için geleceğe baktığımızda, XRP Fiyatı 4-8 dolar civarında fiyatları görmeye başlayabilir. 

Bununla birlikte, en uygulanabilir fikir, bir orta nokta beklemektir. Benimseme olgunlaştıkça kullanıcılar şunları yapabilecektir. Gelecekte yani 2025 yılına kadar XRP fiyatının 6 $ ‘a kadar çıkması mümkün. 

XRP Piyasa Tahminleri

Bu değişken piyasa ile kripto para birimlerinin fiyatını tahmin etmek oldukça zor. Ripple fiyat tahmini hakkında daha net bir fikir edinmek için, yakında çıkması beklenen bazı yayınları ve kişilikleri ve bunların Ripple fiyat tahminiyle ilgili açıklamalarını inceleyelim:

Capital XRP Fiyat Tahmini Nedir?

Capital.com’a göre, XRP’nin 2021’in sonunda ortalama 0,30 dolardan işlem görmesi bekleniyor. 2022’ye 0,50 dolardan başladıktan sonra, hizmet XRP’nin ağustos ayında 0,1 doların altına düştüğünü ve yılı 0,37 dolardan kapattığını görüyor. 2025 yılına kadar XRP’nin öngörülen değeri 0,50 – 0,60 ABD Doları aralığında olabilir.

Investment Haven XRP Fiyat Tahmini

2020’nin Ripple için kusursuz bir yıl olacağını iddia ettiği gibi, bir kripto tahmin platformu olan Market Haven tarafından 2020 için iddialı bir yükseliş görünümü oluşturuldu. XRP, diğer tüm kriptolar arasında en yüksek kapasiteye sahip olduğunu iddia ettiği için 2020 yılına kadar 20 $ ‘a kadar çıkabileceğini söylediler.

Ripple Coin Haberleri XRP Fiyat Tahmini Nedir?

En büyük ikinci trafik tabanlı haber sitesi olan Ripple coin haberleri, önümüzdeki yılların karmaşık bir trendin ardından Ripple için sorunsuz bir zaman olarak ortaya çıkacağını tahmin ediyor. İttifakların ve gelişen teknolojinin genişlemesi olacağı için, fiyatı 10 doların 8 dolarına yükseltecek.

Moody’s XRP Fiyat Tahmini Nedir?

Moody’s tarafından yapılan yakın tarihli bir araştırmaya göre, Blockchain standartları 2021 yılına kadar artacak. XRP şu anda 2021 yılına kadar birçok gelişmeyi hedefleyen dördüncü en büyük kripto para birimi. XRP fiyat trendlerine göre, uzmanlar sayısız finansal kurum ortaklıkları. Hatta 2021 yılına kadar 2 dolar işaretine bile dokunabilir.

Oracle Times XRP Fiyat Tahmini Nedir?

Oracle Times, kısa süre önce yayınlarından birinde, XRP’nin % 2000’e kadar yükselmesini beklediklerini ve bunun ancak finansal kurumların sınır ötesi ödemeler yapmaları için en iyi seçenek olması halinde mümkün olabileceğini iddia ettiklerini bildirdi. Sınır ötesi ticaret yaklaşık 9,8 trilyon doları hesaplıyor.

Tüm bu tahminlere göre şirketlerin çoğu Ripple’ın 10 dolara ulaşmayacağından emin. Ancak, 5 doların fiyatı gerçekçi bir toplamdır. Sonunda, 5 $ değeri de 15x ROI’yi temsil edecek ki bu gerçekten harika.

XRP Tahminlerimiz

Ripple, en çok, sınır ötesi transferlerin anında yapılabildiği bir bankadan bankaya transfer mekanizması olan ve bir önceki yıla göre büyük bir başarı elde eden RippleNet teknolojisi ile tanınır. 

2021’de daha fazla ülkeye yayılması bekleniyor ve iş akışını önceki yıldaki 2 milyon dolara kıyasla ikiye katlamayı planlıyor ve şimdiden başlamaya başladı. Muhafazakâr olmak gerekirse, XRP 2021’in sonunda 1,20 dolara ulaşabilir. Hatta en fazla 2 dolara bile ulaşabilir.

XRP Geleceği Hakındaki Sorular

XRP madenciliği yapabilir misiniz?

Hayır, XRP üretebilecek kişiler onları serbest bırakabilecekleri için XRP çıkarılamaz.

XRP ile Bitcoin arasındaki fark nedir?

Aralarındaki temel fark işlem süresidir, Bitcoin yaklaşık 10 dakika, XRP ise yaklaşık 5 saniye sürer.

2021’de XRP’nin değeri ne olacak?

XRP, 2021 yılına kadar 1,50 dolara ulaşabilir.

Ripple’ın 2025’te değeri ne olacak?

Ripple, 2025 yılına kadar daha yüksek değerde büyüyebilir ve 4,52 dolardan işlem görebilir

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz