Home Analiz Ripple Fiyat Analizi: XRP Satış Baskıları Fiyatı 0,25 Dolar Altına Düşürecek

Ripple Fiyat Analizi: XRP Satış Baskıları Fiyatı 0,25 Dolar Altına Düşürecek

0
Ripple Fiyat Analizi: XRP Satış Baskıları Fiyatı 0,25 Dolar Altına Düşürecek
  • Ripple fiyat tahmini 0,25 doların altına düşmeyi bekliyor.
  • Güçlü direnç noktamız 0,285 dolar .
  • Etkili destek Noktamız 0,272 $ seviyesinde.

Ripple, güçlü düşüş baskısı altında ve 0.70 $ ‘lık boğa koşusunun en yüksek seviyesine ulaşma olasılığı daha da uzaklaşıyor gibi görünüyor. Ripple, 24 saatlik grafik için 0.3029 $ ‘da zirve yaptı, ancak kripto para birimi hızlı bir şekilde 24 saatlik düşük 0.2611 $’ ı kurmak için düştüğü için fiyat seviyesi sürdürülemedi. Yazma anında Ripple 0,2796 dolarda duruyor.

Kripto para birimini saran güçlü düşüş baskısı azalmış gibi görünmüyor. Toplam 26 teknik göstergeden 14’ü satışta, 10’u nötr gösterge ve dördü alış göstergesi. Toplam osilatörlerden dokuz nötr, iki alış ve sıfır satış göstergesi kaydedildi. 17 hareketli ortalamadan 14’ü bir nötr ve iki alış göstergesi ile satışta.

Ripple fiyat tahmini: Ne beklemeli?

Analist DHF, Ripple fiyat tahmininde Ripple’ın bir birikim aşamasına giriyor gibi göründüğünü belirtiyor. Kripto para piyasasının 2020 zirvesinden önce Ripple bir biriktirme aşamasında çalışıyordu. Analiste göre, kripto para birimi genişleme, dağıtım ve daralma aşamalarını başarıyla tamamlayarak Ripple’ın başka bir birikime doğru ilerlediğini gösteriyor. Biriktirme aşamasında, Ripple’ın fiyat hareketi, olası bir kesinti olmaksızın nispeten istikrarlı olacaktır. Analist, birikim kanalının 0,2561 dolar ile 0,1981 dolar arasında olacağına inanıyor.

DHF, Ripple’ın bir süre daha dar kanalda devam etmesini bekliyor. Ripple Lab’ın Güvenlik Borsası Komisyonu (SEC) davası çözülmedikçe veya Bitcoin piyasaya güçlü bir yükseliş baskısı getirmedikçe, Ripple’ın kesintiye uğraması olası değil. Hareketli ortalama yakınsama / sapma (MACD) ve göreceli güç endeksi (RSI) de kripto para birimi için düşüş gösteriyor. Analiste göre Ripple, çift üstel hareketli ortalamayı (DEMA) – yeşil renkte – yakından takip ederken, 50 Üstel Hareketli Ortalama (EMA50) kripto para birimine direnç görevi görüyor. 

Analist Orlin Myer , Ripple fiyat tahmininde yükselen bir üçgen oluşumu tespit etti. Formasyon yükselişe sahip olmasına ve daha çok yükseliş eğilimi göstermesine rağmen, Ripple üçgenden aşağıya doğru kırılmış gibi görünüyor. Analiste göre Ripple’ın son ayağının başlangıcı görülebilir. Ripple’ın son ayağı onaylanırsa, kripto para biriminden keskin bir aşağı doğru yörünge beklenebilir.

Myer, bu senaryoda 0.17 $ ‘lık önceki düşük seviyenin destek görevi görebileceğini ve Ripple’ın bu fiyat seviyesinde istikrar kazanmasının beklenebileceğini vurguluyor. Ancak analist, düşüş momentumunun uzun süre devam etmeyeceğini ve Ripple’ın muhtemelen önümüzdeki ay önceki yükseliş ivmesini yeniden kazanabileceğini düşünüyor. Myer’s bu durumda 1,00 dolarlık iyimser bir fiyat hedefi belirledi.  

Analist Trading With The Trend , Ripple fiyat tahminlerinde tutarlı bir dalga sayısı belirledi. Analist, uzun süreli dalga sayısı Ripple’ın fiyat hareketinde düşüş eğilimi gösterdiğinden kısa bir pozisyon öneriyor. Analiste göre, yükselen bir trend çizgisinin oluşumu da fark edilebilir, ancak trend çizgisi kripto para birimi düştükçe destek olarak başarısız oldu. Analist Ripple için hiç umutlu değil çünkü hedef fiyat 0,10 dolar.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here