Home Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Mike Novogratz XRP ve Dogecoin Uyarısı Verdi, Şaşırtıcı Miktar Servet Kripto’ya Geldiğini Söyledi

Mike Novogratz XRP ve Dogecoin Uyarısı Verdi, Şaşırtıcı Miktar Servet Kripto’ya Geldiğini Söyledi

0
Mike Novogratz XRP ve Dogecoin Uyarısı Verdi, Şaşırtıcı Miktar Servet Kripto’ya Geldiğini Söyledi

Kripto yönetimi firması Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, XRP, Dogecoin ve diğer kripto yatırımcılarını piyasadaki potansiyel bir “çılgınlık” konusunda uyarıyor.

Novogratz , MarketWatch’a , Çarşamba günü halka açık olan Coinbase’in genel olarak piyasada çok fazla dalgalanmaya neden olduğunu söyledi .

“Dogecoin ve hatta XRP gibi çok sayıda tuhaf kripto para gördüm, bu da şu anda çok fazla çılgınlık olduğu anlamına geliyor.

Ancak Novogratz, uzun vadede tüm sektörün büyük kazançlar göreceğine hala inanıyor.

Galaxy Digital CEO’su CNBC’ye diyor ki ,

“Şu anda toplam kripto servetinin kabaca 2 trilyon dolar olduğunu düşünüyorum, yani bu, tüm servetin% 1’inin yarısı. Önümüzdeki iki üç yıl içinde bunun% 2-3 olabileceğini düşünmüyorsanız, trendlere dikkat etmiyorsunuz. Alanımızda göreceğimiz büyüme miktarı şaşırtıcı.

Yeni başlıyoruz ve önemli olan kurumların artık bunun bir varlık sınıfı olduğunu fark etmesi. Sekiz ay önce bir varlık sınıfı değildi. Öyle olmasını umuyordum. Olması için dua ediyordum. İnsanları bunun olacağına ikna etmeye çalışıyordum. Ama şimdi bu bir varlık sınıfı. Ve konuştuğumuz her bir katılımcı dahil oluyor. ”

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here