Home Kripto Para Haberleri İlk Ripple Yatırımcılarından Tepki XRP Gerçekte Kullanılmıyor

İlk Ripple Yatırımcılarından Tepki XRP Gerçekte Kullanılmıyor

0
İlk Ripple Yatırımcılarından Tepki XRP Gerçekte Kullanılmıyor

İlk Ripple yatırımcılarından ve değerli bir teknoloji girişimcisi Kevin Rose , TechCrunch ile yaptığı son röportajında XRP’nin ödeme yerleşimlerini artırmasına rağmen, hala gerçek Dünya için kullanılan bir varlık değil.

XRP‘nin gerçek dünyada geçerli bir kullanım durumuna sahip olup olmadığı, kripto para birimi alanındaki birçok kişi için tersine bir konudur. 

Teknoloji, ATM’lerini Japonya’da daha erişilebilir hale getirmek için Ripple ödemelerini entegre etmeyi planlayan SBI Holdings gibi ticari bankalar ve bankacılık hizmetlerini artırarak Ripple‘a emanet eden İsviçre merkezli bir dijital para birimi Sygnum dahil olmak üzere övgüye değer bir hayran kitlesine sahip olsa da kripto para birimi olarak amaçları çoğaldı.

Geçen yıl, kripto analisti ve Wall Street kıdemli Tone Vays BlockTV ile yaptığı röportajda Ripple’ın bir sahte olduğunu ve tokenin hiçbir anlamlı kullanım durumu olmadığını söyledi. Bu nedenle, Google’ın XRP’ye yatırımının arkasındaki itici güç olan erken bir Ripple yatırımcısı olan Kevin Rose’a, hala XRP’ye ve genel proje hakkındaki düşüncelerine inanıp inanmadığı sorulmuştur.

Ripple Yatırımcıları Ripple İle Yatıp Kalkıyor

Rose, ilk yatırım yapanlardan yedi yıl önce inanmıştı ekibe ve yatırımını yapmıştı. Ripple‘de diğer VC’lerin yapamayacağı bir şey gördü. Ona göre, Ripple‘ı ticari bankalardaki standartları ve prosedürleri yeniden şekillendirebilen, kullanım süresi garantilerini kolaylaştıran ve blockchain tabanlı bir omurga olarak hizmet edebilecek bir teknoloji olarak gördü.

Piyasaya gelince, geleneksel bankaların çoğu bazı rastgele kurucular tarafından oluşturulan blockchain teknolojisi hakkında endişeliydi. Ripple yatırımcısı, Ripple‘ın bu bankaların blok zincirlerine güvenmelerini sağlama fikrinin o zamanlar oldukça yenilikçi olduğunu söyledi. 

XRP Hala Gerçekçi Değil

Ancak, bir para biriminin kendisi olarak, XRP‘nin potansiyeli yok, diye ekledi Rose. Sınır ötesi ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılmasına yardımcı olduğuna inanmasına rağmen , maalesef gerçek dünyada pratik bir kullanım durumu yoktur.

Bugün piyasada bulunan çok sayıda kripto para birimine gelince, ünlü Ripple yatırımcısı alanın hala çok ham olduğunu ve önümüzdeki yıllarda gelişmeye devam edeceğini söyledi. Yetkili, müşterilerin gelecekte kripto paralara güvendiklerini bile fark etmeyeceklerinin güçlü bir olasılığı olduğunu da sözlerine ekledi.

Kripto paralar nihayetinde banka hesaplarımıza bağlanacak ve tüm işlemler kullanıcı dostu bir arayüz ve güvenilir bir marka kullanılarak blockchain ile kolaylaştırılacaktı. Bütün bunlar hiçbir şey yapmamıza gerek olmadan olabilir . Bu çok mümkün olabilir olacağını Ripple yatırımcısı onayladı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here