İlk Ripple Yatırımcılarından Tepki XRP Gerçekte Kullanılmıyor

İlk Ripple yatırımcılarından ve değerli bir teknoloji girişimcisi Kevin Rose , TechCrunch ile yaptığı son röportajında XRP’nin ödeme yerleşimlerini artırmasına rağmen, hala gerçek Dünya için kullanılan bir varlık değil.

XRP‘nin gerçek dünyada geçerli bir kullanım durumuna sahip olup olmadığı, kripto para birimi alanındaki birçok kişi için tersine bir konudur. 

Teknoloji, ATM’lerini Japonya’da daha erişilebilir hale getirmek için Ripple ödemelerini entegre etmeyi planlayan SBI Holdings gibi ticari bankalar ve bankacılık hizmetlerini artırarak Ripple‘a emanet eden İsviçre merkezli bir dijital para birimi Sygnum dahil olmak üzere övgüye değer bir hayran kitlesine sahip olsa da kripto para birimi olarak amaçları çoğaldı.

Geçen yıl, kripto analisti ve Wall Street kıdemli Tone Vays BlockTV ile yaptığı röportajda Ripple’ın bir sahte olduğunu ve tokenin hiçbir anlamlı kullanım durumu olmadığını söyledi. Bu nedenle, Google’ın XRP’ye yatırımının arkasındaki itici güç olan erken bir Ripple yatırımcısı olan Kevin Rose’a, hala XRP’ye ve genel proje hakkındaki düşüncelerine inanıp inanmadığı sorulmuştur.

Ripple Yatırımcıları Ripple İle Yatıp Kalkıyor

Rose, ilk yatırım yapanlardan yedi yıl önce inanmıştı ekibe ve yatırımını yapmıştı. Ripple‘de diğer VC’lerin yapamayacağı bir şey gördü. Ona göre, Ripple‘ı ticari bankalardaki standartları ve prosedürleri yeniden şekillendirebilen, kullanım süresi garantilerini kolaylaştıran ve blockchain tabanlı bir omurga olarak hizmet edebilecek bir teknoloji olarak gördü.

Piyasaya gelince, geleneksel bankaların çoğu bazı rastgele kurucular tarafından oluşturulan blockchain teknolojisi hakkında endişeliydi. Ripple yatırımcısı, Ripple‘ın bu bankaların blok zincirlerine güvenmelerini sağlama fikrinin o zamanlar oldukça yenilikçi olduğunu söyledi. 

XRP Hala Gerçekçi Değil

Ancak, bir para biriminin kendisi olarak, XRP‘nin potansiyeli yok, diye ekledi Rose. Sınır ötesi ödemelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılmasına yardımcı olduğuna inanmasına rağmen , maalesef gerçek dünyada pratik bir kullanım durumu yoktur.

Bugün piyasada bulunan çok sayıda kripto para birimine gelince, ünlü Ripple yatırımcısı alanın hala çok ham olduğunu ve önümüzdeki yıllarda gelişmeye devam edeceğini söyledi. Yetkili, müşterilerin gelecekte kripto paralara güvendiklerini bile fark etmeyeceklerinin güçlü bir olasılığı olduğunu da sözlerine ekledi.

Kripto paralar nihayetinde banka hesaplarımıza bağlanacak ve tüm işlemler kullanıcı dostu bir arayüz ve güvenilir bir marka kullanılarak blockchain ile kolaylaştırılacaktı. Bütün bunlar hiçbir şey yapmamıza gerek olmadan olabilir . Bu çok mümkün olabilir olacağını Ripple yatırımcısı onayladı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

bydinco
Teknolijiye Olan Merakım Sonucu Blockchain Teknolojisiyle Tanıştım. Daha Fazla İnsana Bilgi Haber Ve Analizleri Aktarabilmek Adına Blokchaintr.com Kuruldu.

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,045.00 $
30,045.00 $
0.95%
ethereumEthereum
2,048.83 $
2,048.83 $
1.22%
tetherTether
0.999593 $
0.999593 $
0.14%
usd-coinUSD Coin
1.01 $
1.01 $
0.4%
binance-coinBNB
301.40 $
301.40 $
1.13%
xrpXRP
0.429307 $
0.429307 $
1.43%
cardanoCardano
0.566296 $
0.566296 $
1.17%
solanaSolana
55.82 $
55.82 $
0.89%
binance-usdBinance USD
1.01 $
1.01 $
0.57%
dogecoinDogecoin
0.089744 $
0.089744 $
0.33%

Benzer Haberler

/