Home Altcoin Haberleri Gatehub Borsası SEC Davasına Rağmen XRP’yi Listelemeye Devam Edecek

Gatehub Borsası SEC Davasına Rağmen XRP’yi Listelemeye Devam Edecek

0
Gatehub Borsası SEC Davasına Rağmen XRP’yi Listelemeye Devam Edecek
  • Bir kripto para birimi kaçış sitesi olan Gatehub, platformundaki XRP ticaretini kaldırmayacak.
  • Coinbase gibi kripto para borsaları, borsalarında XRP ticaretini durdurdu.
  • XRP sahipleri, jetonu bir kripto para birimi olarak tanımlamak için Hükümete başvuruyor.

Ripple, Gatehub SEC davasına rağmen, Birleşik Krallık’ta kendi ofisi ile bir kripto para platformu , döviz sürekli alım ve satımı temin edeceğini 2020 tarihinde açıkladı XRP kendi platformunda (Ripple). Gatehub kullanır XRP defter platform ve Ripple Labs kurucularından Chris Larsen tarafından desteklenmektedir.

Web sitesinde kullanılabilir exchange tarafından yayınlanan bildiride, Gatehub devam edeceğini XRP hakkındaki suçlamaların yeteri kadar kanıtı olmadığını ve SEC işlemlerine rağmen listelenmeye devam edeceğini açıklamıştır.

Gatehub’ın XRP Açıklaması

Devam eden XRP davası ayrıntılı bir check devamı, Gatehub, Ripple’yi destekliyor nedenlerini açıkladı ve ayrıca potansiyelleri kendi inancını ifade eden XRP olduğunu bildirmiştir.

Gatehub iddiaları inanmıyor XRP ABD’de “Howey” testi ile belirtildiği ve ilgili olarak “Bir güvenlik” olmdığı, XRP çeşitli kullanımlara sahip dijital para birimi olarak kullanıldığına dikkat çekmektedir. Ayrıca XRP değeri, bir ödeme aracı olarak kullanımından elde edilir. Ayrıca, Ripple Labs’in arkasındaki ekip veya üst düzey yöneticileri tarafından işlenen herhangi bir suistimalin kişisel kaydı yoktur.

Ripple Labs Ekibi ve XRP Topluluğu Kızgın

XRP topluluğu SEC’e karşı bir dilekçe başlatarak yasal işlem yanıt verdi. Dilekçede topluluk, Federal Hükümet’in XRP’yi bir para birimi olarak tanımasını ve ayrıca XRP para biriminin araştırılmasını durdurmasını istiyor .

Benzer şekilde, Ripple İcra Kurulu Başkanı Brad Garlinghouse, Ripple Labs Ekibinin dava çözülene kadar SEC ile savaşacağını doğruladı ve aynı zamanda Ripple Labs Ekibinin genel merkezinin Birleşik Krallık’a devredilme olasılığını da belirtti.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here