Home Kripto Para Haberleri Flare Networks LTC ve XRP’yi DeFi Kervanına Katmayı Planlıyor, Litecoin Airdrop’unu Duyurdu

Flare Networks LTC ve XRP’yi DeFi Kervanına Katmayı Planlıyor, Litecoin Airdrop’unu Duyurdu

0
Flare Networks LTC ve XRP’yi DeFi Kervanına Katmayı Planlıyor, Litecoin Airdrop’unu Duyurdu

Flare Networks, Litecoin ile entegrasyon, merkezi olmayan finans (DeFi) ve akıllı sözleşmeleri kripto para biriminin platformuna getirme planlarını duyuruyor. XRP ve LTC yi DeFi kervanına katmayı düşünüyor.

Cuma günü bir tweet’te Flare, artık hem beşinci hem de dördüncü en büyük kripto varlıkları için piyasa değeri ile destek sunacağı haberini paylaştı.

Ripple destekli başlangıç , Litecoin (LTC) sahiplerinin Flare’nin Spark (FLR) tokenini Flare’nin Q2 lansmanından önce airdrop yapacağını söyledi .

“Flare, 2. çeyrekteki Flare ağı lansmanından önce Litecoin’i entegre edecek. Bu, LTC’nin Ethereum tarzı akıllı sözleşmelerle Flare üzerinde güvenle kullanılmasına izin verecek ve LTC’ye birlikte çalışabilirlik ve bir araya getirilebilirlik sağlayacak. “

Şirket, FLR’yi Litecoin sahiplerine yönlendirmek için kurucularına dağıtılması beklenen XRP’nin Spark token miktarını azaltıyor.

“Flare Foundation token tahsisi, 5 Milyar FLR’nin LTC katılımcılarına dağıtılabilmesi için azaltılacak.”

Aralık ayında Flare, sahip olunan XRP başına 1.0073 Spark token ile ödüllendirilecek XRP sahipleri için benzer bir airdrop için anlık görüntüyü gerçekleştirdi . Flare, 2021’in ilk yarısında 45,827,728,412 Spark tokenini XRP sahiplerine dağıtacak.

Ripple’ın SEC ile açtığı davadan dolayı XRP’nin birden fazla borsadan çıkarılması , XRP sahiplerinin Spark airdropunu almasını etkilemeyecek.

Flare, önümüzdeki hafta Litecoin (LTC) airdropuyla ilgili daha fazla bilgi aktaracağını söyledi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here