Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Haberleri Brian Brooks, ABD’de XRP Ticaretinin Devam Edeceğini Tahmin Ediyor

Brian Brooks, ABD’de XRP Ticaretinin Devam Edeceğini Tahmin Ediyor

0
Brian Brooks, ABD’de XRP Ticaretinin Devam Edeceğini Tahmin Ediyor

Eski Para Birimi Mali İşler Sorumlusu, SEC ve Ripple arasındaki yasal mücadeleyi ele alıyor ve dava hakkında düşüncelerini söyledi.

Brian Brooks, Coindesk.TV’ye, davanın bugün XRP’nin durumuna gelebileceğine ve bunun bugün bir güvenlik olup olmadığına ve 10 yıl önceki durumunun ne olabileceğine inandığına inandığını söyledi.

Bir varlığın dağıtılma şekli ile belirli bir zamanda varlığın doğası arasında bir fark vardır.

Ve tüm tartışmalarda kaybolan Ripple ile ilgili sorunun, on yıl önce XRP tokenlerinin orijinal dağıtımında ne olduğu ve bunun kayıtsız bir menkul kıymet teklifi olup olmadığı – mahkemelerin karar vereceği şeydir.

Bu bir XRP’nin bugün bir menkul kıymet olup olmadığından farklı bir soru. Ve SEC’in kendisi, varlıkların, fayda sağladıkça ve ademi merkeziyet sağladıkça doğalarını zamanla değiştirebileceğini söyledi. “

Brooks, kripto şirketlerinin ABD’de XRP ticaretine yasal olarak devam etmesine izin verecek bir tür anlaşmaya varılacağını tahmin ediyor.

“Sadece hızlı bir tahmin yapacağım ve burada bir yerde yapılması gereken bir anlaşma var. Anlaşmanın, jetonların dağıtılmasıyla ilgisi vardır, böylece mevcut jeton sahipleri bunları alıp satmaya ve yaptıkları şekilde değer bulabilir. “

Brooks, Coinbase’de baş hukuk sorumlusu olarak görev yaptığı süre boyunca borsanın bir token riskini değerlendirmek için bir derecelendirme sistemine dayandığını söylüyor.

XRP’nin risk spektrumunun üst ucunda olduğu düşünülüyor.

“Coinbase’deyken, ‘kripto derecelendirme konseyi’ adı verilen bir şey düzenledik, amacı bu tokenleri menkul kıymetler hukuku perspektifinden riske atmaktı ve fikir biraz da bulunduğumuz bir sinema derneği gibi olmaktı.

‘ PG jetonlarının R dereceli jetonlardan daha iyi olduğunu söylüyorduk, ancak R dereceli jetonların daha riskli olduğunu söylüyorduk.

Ve XRP hakkında söylediğimiz şey, Bitcoin ve ETH’ye kıyasla, bir güvenlik için daha fazla özelliğe sahip olduğuydu, ancak yine de klasik menkul kıymetlerden ayırt edilebilir.

Bu yüzden spektrum boyunca daha uzaktı, ancak bunu tamamen görmedik, diğer taraftan, Şimdi SEC, risk hesabını değiştiren dava açtığında… Ona 5 puanlık bir ölçekte 4 veya 4,5 puan verdik, yani 5 değil, kesinlikle 2 değil.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here