Brad Garlinghouse: Ripple Şirketi Kapansa Bile XRp İşlem Yapmaya Devam Edecek sözü Verdi

XRP’nin neden bir menkul kıymet olmadığını açıklarken Ripple CEO’su, Ripple şirketi ortadan kalksa bile token’ın alım satımına devam edeceğine söz verdi.

SEC ve Ripple arasında yaklaşan yasal savaşla birlikte, ödeme işlemcisinin CEO’su XRP’nin şirket yapmasa bile devam edeceğini söyledi.

Aynı zamanda, kıdemli ABD borsası Kraken’ın CEO’su Jesse Powell, XRP ticareti sunmanın “büyük asimetrik risk” taşıdığına inanıyor.

Ripple CEO’su XRP’nin Dayanacağını Söyledi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu , kayıtsız bir menkul kıymet teklifi yürüttüğü için Ripple aleyhine suçlamalar getirdiğinden beri, şirketin yöneticileri pozisyonlarını defalarca savunmaya çalıştı.

Bu tür son girişimde CEO Brad Garlinghouse davayı “yanlış yönlendirilmiş” olarak nitelendirdi ve XRP’nin iddialar ortaya çıkmadan önce ABD’de sekiz yıl boyunca işlem gördüğünü belirtti.

Dahası, Ripple’ın yerel belirtecinin neden bir menkul kıymet olmadığına dair iddiasını ortaya attı ve Ripple varlığı sona erse bile varlığın hayatta kalacağına söz verdi.

“Bir menkul kıymete sahipseniz, size bir şirketin sahipliğini verir. Ripple ortadan kalkarsa, XRP işlem yapmaya devam edecek. “

Garlinghouse, Singapur, İsviçre ve Japonya gibi diğer birçok ülkenin XRP’nin bir menkul kıymet olmadığı konusunda “netlik ve kesinliğe” sahip olduğunu açıkladı. Buna karşılık, ABD “XRP’nin bir güvenlik olduğunu iddia eden gezegendeki tek ülke.”

Sonuç olarak, yönetici Ripple aleyhine açılan davanın sadece ödeme işlemcisi için değil, tüm kripto para birimi endüstrisi için “kötü” olduğunu belirten önceki bir anlatıyı ikiye katladı . Bu, girişimcileri ABD’den ayrılmayı planlarken başka seçenekler aramaya itiyor.

Ripple’ın, SEC’in suçlamaları resmi hale gelmeden önce bile ABD dışına taşınmayı düşünen şirketlerden biri olduğunu belirtmek gerekir .

XRP ile Alım Satım Asimetrik Risk Taşıyor

Garlinghouse, Ripple artık olmasa bile XRP’nin işlem yapmaya devam edeceğine inanırken, Kraken’in CEO’su kısa süre önce XRP için bu belirsiz zamanlarda borsalar için potansiyel “asimetrik” risklerin altını çizdi.

Komisyonun suçlamaları getirirken “iyi niyetle” hareket ettiğini varsaydı ve yargıçların nihayetinde “kurumların yanında yer alma eğiliminde” olduklarına inanıyor.

Bu nedenle Powell, SEC kazanırsa, bekçi örgütünün “borsaların bilmesi gerektiğini söyleyeceğini” iddia etti.

Kraken resmileştirmeden önce zaman ayırsa da, kıdemli ABD borsası bu yılın Ocak ayında XRP’yi kaldıran kripto para borsası listesine katıldı .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

121BeğenenlerBeğen
57TakipçilerTakip Et
1,116TakipçilerTakip Et
5AboneAbone Ol

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
61,086.00 $
61,086.00 $
0.84%
ethereumEthereum
4,091.20 $
4,091.20 $
1.16%
binance-coinBinance Coin
480.26 $
480.26 $
1.16%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
1%
cardanoCardano
2.14 $
2.14 $
1.46%
solanaSolana
193.48 $
193.48 $
4.2%
xrpXRP
1.09 $
1.09 $
0.75%
polkadotPolkadot
43.51 $
43.51 $
2.48%
dogecoinDogecoin
0.249059 $
0.249059 $
0.54%
usd-coinUSD Coin
1.01 $
1.01 $
0.53%

Benzer Haberler