Home Kripto Para Haberleri 73.6 Milyon XRP Transfer Edildi. Bir Kısmı Ripple Fon Cüzdanlarına

73.6 Milyon XRP Transfer Edildi. Bir Kısmı Ripple Fon Cüzdanlarına

0
73.6 Milyon XRP Transfer Edildi. Bir Kısmı Ripple Fon Cüzdanlarına

Ripple 73,6 milyon XRP’nin aktarılmasına yardımcı oluyor ve bunun bir kısmını Ripple kurucu ortağı Chris Larsen tarafından etkin kullanılan fon cüzdanına gönderiliyor..

Ripple’ın XRP’si 0.20 dolarlık alanda işlem gördüğü için, büyük kripto borsalarındaki yatırımcılar büyük miktarlarda üçüncü büyük kripto para birimini taşıyor ve bu da son 3’teki kripto rütbesini neredeyse Tether’e kaybetti.

Son yirmi saat içinde XRPL Monitor, Bithumb, Coinone ve saklama hizmeti BitGo dahil olmak üzere büyük borsalar tarafından aktarılan 73,6 milyon XRP tespit etti. Gönderilen miktar toplamda 14.806.051 dolar.

Bu XRP ile yapılan işlemler arasında diğerlerinden daha fazla dikkat çeken bir işlem var – içinde Ripple gönderen taraf.

San Francisco merkezli blockchain decacorn, 5.392.791 XRP’yi (1.084.863 $) Ripple kurucu ortağı Chris Larsen tarafından etkinleştirilen Fon Cüzdanına taşıdı.

Ripple, gelecek vaat eden projelere veya finans şirketlerine yatırım yapmak, hayır kurumlarına bağışlamak, ortak bankalara XRP, vb. Sağlamak için XRP’yi kendi zulasından (toplam XRP arzının yaklaşık yarısını içeren) bolca kullanmakla bilinir.

XRP Fiyatı Uygun

XRP topluluğundaki birçok insan, bu ‘XRP çöplüklerinin’ 2017’den beri madeni para fiyatının uygun bir artıştan koruduğuna inanıyor.

Geçen yıl, CEO Brad Garlinghouse bu sorunu Twitter’da ele alarak Ripple’ın likiditesini artırmak için XRP kullandığını belirtti.

Ripple ayrıca eski CTO Jed McCaleb’e ( Ripple’ın da kurucu ortağı) mamut boyutlu XRP gönderiyor . McCaleb şirketten ayrıldıktan sonra Stellar’ı kurdu ve şimdi CTO’su oldu.

Ripple, Ripple kurucu ortağı olarak XRP topaklarını McCaleb’e yerleşim yeri olarak gönderir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here