Home Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Yüzde 50 Yükseldi Bitcoin Hakimiyeti Kaybetti

Ripple (XRP) Yüzde 50 Yükseldi Bitcoin Hakimiyeti Kaybetti

0
Ripple (XRP) Yüzde 50 Yükseldi Bitcoin Hakimiyeti Kaybetti

Dünkü ani 2.000 $ ‘lık düşüşün ardından toparlanmasına rağmen, BTC, XRP’nin % 50 günlük kazançlarının önderlik ettiği altcoinlerin artmasıyla hakimiyetinin azaldığını görüyor.

BTC’yi 32.000 $ ‘lık başka bir yeniden teste götüren keskin bir düşüşün ardından, varlık toparlandı ve şu an itibariyle yaklaşık 34.000 $’ a yükseldi.

Bununla birlikte, bazı alternatif kripto paralar liderlerinden daha iyi performans gösterdikçe, XRP’nin 0,60 doların üzerine çıkması da dahil olmak üzere hakimiyeti azalmaya devam ediyor.

Bitcoin 34.000 Dolar

Birincil kripto para birimi, Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın Twitter profilini tek açıklama olarak “Bitcoin” i içerecek şekilde güncelledikten sonra Cuma günü bir roller coaster’dan geçti .

Varlık, BTC’nin yalnızca birkaç saat içinde yaklaşık 7.000 $ değer kazandığı etkileyici bir adımla yanıt verdi. Bununla birlikte, piyasanın son derece değişken yapısı, bir kez daha, sahte bir kırılma haline dönüşen önceki fiyat etiketi kadar keskin bir şekilde bitcoin düzeltmesi olarak örneklendi.

Varlığın 34.000 $ civarında sakinleştiği görülmesine rağmen, dün 2.000 $ ‘dan fazla ani bir düşüş, onu günlük en düşük seviye olan 32.000 $’ a (Bitstamp’ta) getirdi. Bununla birlikte, BTC çoğu zararı telafi etti ve şu anda 34.000 $ ‘ın hemen altında işlem görüyor.

Bir itibaren teknik açıdan , Bitcoin ilk direnç hatları $ 34,000 $, 34.450 ve boğa koşusunun sürdürmek için eğer $ 35,000 bulunmaktadır. Alternatif olarak, 32.500 $, 32.000 $ ve 31.200 $ ‘lık destek seviyeleri, başka bir ani düşüş durumunda yardımcı olabilir.

Altcoinler: Ripple (XRP) Gösterisi

Çoğu alternatif madeni para, hafta sonunun başlangıcından bu yana küçük kazançlar veya kayıplarla nispeten sakin kaldı. Ethereum% 3’ten az bir düşüşle 1.315 dolara düştü. Chainlink (-3.5%), Polkadot (-3%) ve Cardano (-2%) de ilk ondan kırmızı renkte.

Buna karşılık, Bitcoin Cash (% 1.3), Binance Coin (% 3) ve Stellar (% 3) bir miktar değer kattı.

Ancak Ripple, diğerlerinden daha iyi performans göstermeye devam etti. SEC ücretlerini takip eden birkaç haftalık olumsuz fiyat gelişmelerinden sonra, XRP son birkaç gün içinde patladı.

Ripple’ın yerel belirteci, yalnızca son 24 saatte% 50 değer kazandı ve Cuma gününden bu yana% 160 değer kazandı ve şu anda XRP başına 2000 SAT’ın psikolojik seviyesiyle karşı karşıya.

Bazıları bu kayda değer artışın Ripple’ın SEC’e verdiği yanıttan kaynaklandığını iddia ederken , diğerleri GameStop ve Dogecoin’e benzer koordineli bir pompa olduğunu düşünüyor.

PancakeSwap (% 34), Dogecoin (% 30), Flow (% 30), Siacoin (% 18), The Graph (% 17), Compound (% 15), Ampleforth (% 12) ve EOS ( % 10).

XRP liderliğindeki yükselen alts, BTC’nin hakimiyetini% 62’nin biraz üzerine düşürdü. Bu, Cuma gününden bu yana metrikte% 3’lük bir düşüş.

Ek olarak, kripto para piyasası değeri 1 trilyon dolarlık marketcap’ın üzerinde şuanda.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here