Home Altcoin Haberleri Ripple SEC İle Uğraşırken Tetragon Konuya Dahil Oldu XRP Sıkıntıları Artıyor

Ripple SEC İle Uğraşırken Tetragon Konuya Dahil Oldu XRP Sıkıntıları Artıyor

0
Ripple SEC İle Uğraşırken Tetragon Konuya Dahil Oldu XRP Sıkıntıları Artıyor
  • XRP’nin SEC ile sıkıntıları kötüleşiyor
  • Ripple’ın Sonumu olacak?

Ripple’ın sıkıntısı, SEC’in firmaya karşı dava açmasından bu yana artmaya devam etti . Şimdi, Ripple’ın iki yıl önce C Serisi finansmanına liderlik eden İngiliz firması Tetragon, XRP geliştiricilerini mahkemeye de verdi.

Tetragon’un davası SEC’in şirkete karşı yasal işleminden kaynaklandı. Dava, yatırım firması tarafından Pazartesi günü Delaware Kançılarya Mahkemesi’nde açıldı. Dosyalama, firmanın tercih ettiği C Serisi Ripple hissesinin itfa edilmesini istiyor.

Tetragon ayrıca mahkemeden Ripple’a karşı hızlandırılmış bir duruşma, ön tedbir ve geçici bir yasaklama emri vermesini istedi.

Tetragon Sonra Azalan XRP Balinaları

SEC yansımaları ve Ripple aleyhindeki diğer suçlamalardan sonra, XRP de en az 1 milyon token tutan XRP adreslerinin sayısı son iki hafta içinde keskin bir şekilde düştüğü için vuruldu .

Kripto para birimi ve blok zinciri konusunda lider bir veri sağlayıcısı olan Coin Metrics, 21 Aralık 2020 ile 3 Ocak arasında en az 1 milyon XRP’ye sahip cüzdan adreslerinin 1.721’den 1.567’ye düştüğünü tahmin ediyor .

Ripple’ı çevreleyen yasal belirsizlik artmaya devam ederken, balinaların holdinglerinin bir kısmını tasfiye ettiği anlamına geliyor.

Ripple (XRP)’nin Sonumu Geliyor?

SEC’in Ripple aleyhindeki davası, şirket ve kripto parası XRP için varoluşsal soruları tetikliyor .

Düzenleyiciler, XRP’nin kripto değil, Ripple’ın yasa dışı olarak sattığı güvenlik olduğunu iddia ediyor .

SEC, Aralık ayında Ripple’a karşı yasal işlem ilan ettiğinden beri, çoğu büyük borsa XRP’yi delist ederken arkasından büyük felaket senaryoları çizilmeye başladı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here