Home Altcoin Haberleri Ripple Kripto Borsalarıyla Entegrasyon Yapan Ticaret Platformları Oluşturma Uzmanlığına Sahip Firma Satın Aldı

Ripple Kripto Borsalarıyla Entegrasyon Yapan Ticaret Platformları Oluşturma Uzmanlığına Sahip Firma Satın Aldı

0
Ripple Kripto Borsalarıyla Entegrasyon Yapan Ticaret Platformları Oluşturma Uzmanlığına Sahip Firma Satın Aldı

Dijital ödeme devi Ripple, değişim platformları geliştirme konusunda yetkinliğe sahip isimsiz bir firmayı satın alarak ağını genişletmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

XRP araştırmacısı Steven Diep , geçtiğimiz yılın Haziran ayında Ripple kıdemli veri bilimcisi Jennifer Xia’nın yer aldığı Ripple, Blockchain Teknolojisi ve Veri Bilimi ile Küresel Ödeme Altyapımızı Geliştirme başlıklı bir videoda bu hafta XRP araştırmacısı Steven Diep satın alma haberini ortaya çıkardı.

Xia şunları aktardı. “Özellikle, yakın zamanda, ticaret platformları oluşturma ve işi ölçeklendirirken, daha fazla pazara girerken ve daha karmaşık ödeme stratejileri tasarlamaya başladığımızda çok önemli olan dijital varlık borsalarıyla entegrasyon konusunda uzmanlığı olan bir firmayı satın aldık.”

Bu gelişme Ripple’ın yeni bir ticaret platformu başlatmak istediğinin ilk sinyalleri değil.

Ripple, 2020’de firmanın belirsiz bir şekilde tanımlanmış bir kripto borsası oluşturma niyetinde olduğunu belirten birkaç iş ilanı yayınladı.

Geçen yılın Ekim ayında Ripple, “kripto piyasalarına gerçek zamanlı erişim sağlayan kurumsal düzeyde, dağıtılmış bir ticaret platformu oluşturmaya” yardımcı olacak kıdemli bir likidite yazılım mühendisi arayışındaydı .

Daha önce, Mayıs 2020’de, firma likidite personeli yazılım mühendisi ve bir mühendislik yöneticisi için ayrı bir iş yeri arıyordu . Her iki iş ilanı da, yeni bir “kurumsal sınıf” ticaret platformunun geliştirilmesinden doğrudan bahsetti.

Ticaret platformunun dahili kullanım için mi yoksa geliştirme aşamasındaki bir tüketici ürününün parçası mı olduğu şu anda bilinmiyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here