Home Altcoin Haberleri Ripple Avukatı, Biden Hükümetinden Yardım İstiyor Avukat Biden Hakkında Ne Söyledi?

Ripple Avukatı, Biden Hükümetinden Yardım İstiyor Avukat Biden Hakkında Ne Söyledi?

0
Ripple Avukatı, Biden Hükümetinden Yardım İstiyor Avukat Biden Hakkında Ne Söyledi?
  • Stu Alderoty, Biden’ın Ripple’a yardım geleceğini umuyor
  • Ripple kurucu ortağı 28,6 milyar dolarlık XRP’sini sattı

Ripple avukatı Stu Alderoty, Başkan Joe Biden hükümetine, Güvenlik ve Değişim Komisyonu (SEC) tarafından açılan yaklaşan davadan firmayı kurtarmak için umut bağladı.

Ripple avukatı, konuyla ilgili bir başkan müdahalesi beklemiyor, ancak firma için daha uygun olacak bir düzenleme değişikliği umuyor.

Ripple, web sitesinde yer alan bir gönderide , Joe Biden yönetiminin büyük olasılıkla kripto alanında “düzenleme ve yaptırıma yeniden odaklanma” getireceğini söylemişti.

Firma, 2017’den bu yana ülkede düzenleyici netlik eksikliğinin ülkedeki hem fintech hem de blockchain aktörlerinin kafasını karıştırdığını ve İsviçre, Japonya ve diğerleri gibi ülkelerdeki benzer endüstrilerin ABD’nin önünde olduğunu vurguladı.

Ripple’ın kurucuları Brad Garlinghouse ve Chris Larsen, SEC’in politikalarını her zaman eleştirdi. Komisyonun yaptırımlar yoluyla düzenlediğini söylüyorlar.

Ripple Avukatı Biden Hakkında Ne Dedi

Ripple avukatı Stu Alderoty, Biden hükümetinin görev süresi boyunca kriptoyu birinci öncelik haline getireceğine inandığını, çünkü hem kamu hem de özel sektör inovasyonu üzerindeki etkisini anladığını söyledi.

Brad Garlinghouse, Biden’in başkan olarak göreve başlamasından sonra da aynı şeyi söyledi. Ripple’ın da aynı şekilde keyif alacağını umarak daha kripto dostu olduğu bilinen Gary Gensler’e övgüde bulundu .

Ripple İçin Son Darbe

Ripple’ın SEC sorunlarından bu yana yaşadığı sayısız sorunun ardından, kurucu ortağı Jed McCaleb, 2014’te firmadan ayrılmadan önce sahip olduğu 9.5 milyar XRP’nin bir kısmını sattı .

Kripto analisti Leonidas Hadjiloizou dün McCaleb 28600000 XRP’sini Sattı diye bildirdi.

Bununla birlikte, cüzdanında hala milyonlarca XRP tutuyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here