Home Altcoin Haberleri REN Haberleri Coin Bureau: DeFi’de Henüz Bu Altcoin Değerinin Altında İşlem Görüyor

Coin Bureau: DeFi’de Henüz Bu Altcoin Değerinin Altında İşlem Görüyor

0
Coin Bureau: DeFi’de Henüz Bu Altcoin Değerinin Altında İşlem Görüyor

Kripto para usta analistlerinden olan Coin Bureau, bir kripto para biriminin, merkezi olmayan finansta (DeFi) diğer coinlere göre hala değerinin altında işlem gördüğünü vurguluyor.

Yeni Youtube videosunda 500 bin kullanıcısına Coin Bureau, Ren’in şu anda piyasadaki en küçümsenen ve değeri en düşük kripto para birimlerinden biri olduğunu, protokolün kendisini “birlikte çalışabilirlik katmanı olmak için mükemmel bir konuma” yerleştirmesine rağmen düşük seviyede kalıyor “

Ren, Bitcoin gibi Ethereum dışı varlıkların 1: 1 destekli ERC20 tokenleri aracılığıyla Ethereum blok zincirinde kullanılmasına izin veren bir çapraz zincir likidite protokolüdür.

Ren, birlikte çalışabilirliği doğrudan ele alan birkaç kripto para birimi projesinden biri. Ren’in Ethereum’daki (renBTC) sarılı Bitcoin‘in piyasa değeri, son birkaç ayda 1 milyar doların üzerine çıktı. Ve Ren protokolü diğer zincirleri desteklemek için genişletildi… ”

Ünlü analist Coin Bureau, Ren’in daha fazla blok zinciri ekosistemi için destek eklemeye devam ettiğini ve büyük bir borsada listelendiğini ekliyor.

Platformun genişlemeye devam edeceğini ve Serum merkezi olmayan değişim (DEX) ve merkezi olmayan finans-gerçek dünya köprüsü OpenDAO ile ortaklıklar kuracağını tahmin ediyor.

Ren ayrıca Avalanche blok zincirini de destekleyecek. Ren ayrıca, MyEtherWallet mobil uygulamasında BTC kullanarak renBTC basmayı mümkün kılmak için MyEtherWallet ile ortaklık kurduklarını da duyurdu.

Bu yılın Ocak ayında Ren, Dogecoin’i renDOGE olarak Ethereum’da kullanmayı resmen mümkün kıldı.

Ren’in openDAO ile entegrasyonu, renDOGE’yi teminat olarak kullanarak dolara sabitlenmiş sabit madeni paralar basmayı da mümkün kılıyor …

Ren, yakında Solana blok zincirini destekleyecek ve aynı zamanda Serum DEX ile entegre olacak. “

Ünlü kripto para analisti Coin Bureau, Ren konusunda oldukça iyimser olsa da, varlıkla ilgili en büyük endişesinin ademi merkeziyetçilik eksikliği olduğunu vurguluyor.

Ünlü Analist, kripto para portföyünün % 2’sinin bu altcoine yatırdığını açıklıyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here