Home Altcoin Haberleri Rally Haberleri Rally (RLY) Yatırımcısı Coinbase Alım Satım İşlemlerini Başlattı

Rally (RLY) Yatırımcısı Coinbase Alım Satım İşlemlerini Başlattı

0
Rally (RLY) Yatırımcısı Coinbase Alım Satım İşlemlerini Başlattı

Rally Ağı nedir?

Ralli Ağı daha kolay, daha iyi, daha uyumlu token ekonomilerini ve topluluklar oluşturmak için yaratıcıları ve markalar için açık bir ağdır.

Rally Network, Yaratıcılara markalarını genişleten sanal ekonomiler inşa etmeleri için araçlar sağlarken aynı zamanda hayranlara en sevdikleri Yaratıcılarla etkileşim kurmaları için topluluk yararları ve yeni ekonomik teşvikler sağlıyor.Rally ekibi, Kabam, Twitch, GenG, Disney ve YouTube gibi şirketlerin deneyimli teknoloji yöneticilerinden oluşuyor.

Yeni bir Ethereum tabanlı token, Coinbase’den büyük bir destek alıyor.

En iyi ABD borsası , şu anda Rally’nin (RLY) para yatırma ve çekme işlemlerini desteklediğini açıkladı .

Coinbase, insanların Ethereum blockchain üzerinde kendi markalı kripto para birimlerini kolayca oluşturmalarına olanak sağlamak için tasarlanmış bir teşvik platformu olan Rally’de bir yatırımcıdır .

Ağ, en sevdikleri içerik oluşturucunun parasını satın alabilen, bağışlayabilen ve elinde tutan içerik oluşturucuları ve hayranları birbirine bağlamak için tasarlanmıştır.

Rally ağı, kullanıcıları, etkileyicileri ve yerel elçileri tazmin etmek, dünyanın herhangi bir yerindeki işlemleri çözmek ve topluluk tekliflerine oy vermek için RLY yönetişim jetonunu kullanır.

Platforma eklenmesinden bu yana, CoinGecko’ya göre RLY tokenı yayınlama sırasında % 10.4 ile 0.31 $ ‘dan 0.35 $’ a yükseldi .

Proje ayrıca a16z, Battery, Canaan, Kinetic, 1confirmation, Altos Ventures, SparkLabs ve The House Fund tarafından desteklenmektedir.

Rally, Coinbase Custody tarafından bir ay içinde desteklenen ikinci kripto varlıktır. Injective Protocol (INJ), platforma eklendikten sonra Aralık sonunda% 33 arttı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here