Home Altcoin Haberleri PUNDİX Haberleri PUNDİX Shitcoin mi? PUNDİX Yatırımcıları Neden Güven Problemi Yaşıyor?

PUNDİX Shitcoin mi? PUNDİX Yatırımcıları Neden Güven Problemi Yaşıyor?

0
PUNDİX Shitcoin mi? PUNDİX Yatırımcıları Neden Güven Problemi Yaşıyor?

Pundix Swap yatırımcılarını üzmeye devam ediyor. Pundix yakımında Büyük borsalardan NPXS’ler işleme kapatılarak PUNDİX’çevirildi.

Fakat işin garibi büyük borsalarda kilitli tutulan 4 gün boyunca işleme kapatılan NPXS’ler yatırımcılar tarafından PUNDİX’e dönüştürmeyi beklerken başka borsalarda PUNDİX işlem görmeye devam ediyordu.

Aslında planlanan NPXS ve NPXSXEM yakımlarıda pek birşey ifade etmiyor.

PundixLabs attı tweette tam olarak 15 milyon yakım gerçekleştirdiğini söylüyor ve bu yatırımcılar tarafından sonuç olarak hüsranla karşılandı.

Özellikle Türk yatırımcı ağırlık olan PUNDİX hayranları tarafından dolandırıldıklarını ima ediyorlar ve bunu her şekilde dile getiriyorlar.

PUNDİX aklıllarda soru işraeti bırakan Swap işlemleri sonrasında büyük bir düşüş yaşadı. PUNDİX fiyatı yaklaşık 9 doları gördükten sonra yüzde yüz düşüş yaşadı.

Peki PUNDİX işlemi yapılırken neden tüm borsalarda işleme kapatılmadı. Binance gibi büyük borsalardaki yatırımcılar güven problemi yaşıyor artık olanlardan sonra ve yatırım yapılacak bir coin olarak görülmüyor.

Pundix yatırımcıları isyanı büyüyor ve Shitcoin olarak Pundix’i tarihe gömmeye hazırlanıyor.

Büyük balina dediğimiz Türk yatırımcılar tarafından Shitcoin olarak Pundix’i lanse ederken Türk fenomenler uyarılarına devam ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here