Home Kripto Para Haberleri Venezuela: Petro (PTR) Ve Koronavirüs

Venezuela: Petro (PTR) Ve Koronavirüs

0
Venezuela: Petro (PTR) Ve Koronavirüs

Venezuela’nın – koronavirüs tehlikesinden önce dah tehlikeli olan ekonomik durumunun kötülüğü – ölümcül hastalığın yayılması nedeniyle şimdi dahada kötüleşiyor. Fiat bolivar mücadelesiyle Caracas, bir kez daha ekonomik cevaplar bulmak için petrol destekli tokeni petrola (PTR) dönüyor gibi görünüyor.

Caracas ile yakın bir şekilde kar amacı gütmeyen özel bir kar amacı gütmeyen grup olan Ulusal Kripto Para Birimleri Birliği (Asonacrip), Diario Bitcoin’e göre, ABD tarafından yasaklanan tartışmalı bir jetonu görebilecek kapsamlı bir dizi önlem önerdi. ülke çapında virüse karşı mücadele.

Asonacrip, vatandaşların petro cinsinden vergilerini ödemelerine izin vermeyi, ülke genelinde 335 daha fazla petro bölgesel satış ofisi açmayı ve işçiler için petro tröstler oluşturmanın yanı sıra şirketler için petro kredileri sunmasını öneriyor.

Öneriler, şu anda vatandaşların yurtdışından bitcoin (BTC) ve altcoin ödemeleri almasına izin veren Patria dijital platformundan yararlanmayı içeriyor.

Kuruluş aynı zamanda petro kredileri sağlamak için aynı platformun kullanılmasını ve hatta vatandaşların petrolden sağlanan faydalara ve sosyal yardım ödemelerine çevrimiçi olarak erişmelerine izin vermesini önermektedir.

Asonacrip’in önerileri bağlayıcı olmasa da, grubun önerileri Twitter’da ve ana akım medyada önemli bir konuşma noktası oldu ve birçok eleştirmen ve destekçi görüşlerini dile getirdi.

Diario Bitcoin, Asonacrip’in biraz ileri getirilen çözümlerin “her an” gerçeğe dönüşebileceğini söylüyor – özellikle de ülkenin kripto ajansı Sunacrip’in, kripto endüstrisini düzenlemek için Patria’yı kullanmayı planladığını belirtti. Karakas ayrıca Patria platformunu bolivar-PTR eşleşmeleriyle bir kripto borsasına dönüştürerek ülkenin en büyük kripto borsasını oluşturacak şekilde konuştu.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here