Home Altcoin Haberleri Popüler Analistler, Binance’te En İyi 5 Düşük Fiyatlı Coini Seçiyor

Popüler Analistler, Binance’te En İyi 5 Düşük Fiyatlı Coini Seçiyor

0
Popüler Analistler, Binance’te En İyi 5 Düşük Fiyatlı Coini Seçiyor

Kripto trader ve Youtuber Lark Davis, Yeni bir videoda yüksek potansiyele sahip ancak radar altında olan düşük fiyatlı mücevherleri listeliyor.

Polygon( (MATIC)

Listede ilk sırada Poligon (MATIC) var. Muhtemelen Ethereum’daki en iyi katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Davis, pazarın henüz görmediği, daha büyük bir potansiyele sahip olduğu için 1,8 milyar piyasa değerine sahip olmasına rağmen bunun değerinin düşük olduğunu düşünüyor.

Platform yakın zamanda Aave, Decentraland ve Pool gibi bazı büyük Defi protokolleriyle entegre oldu. Bir kuruşun bir kısmına en iyi Ethereum uygulamalarının hizmetini sağladığından, diğer yüksek piyasa değeri hayalet protokollerinden daha büyük bir ekosisteme sahiptir.

Analist, boğa koşusunda 10 kat artış öngörüyor.

“Bu Boğa Koşusu Sırasında Poligonun Şu Anki Fiyattan 10X Yaptığını Hala Görebiliyorum, Ancak Bunun Daha Büyük Bir Para Birimi Olduğunu Unutmayın, Bu Yüzden Bunun Bir Gecede Olmasını Beklemeyin, Burada Daha Uzun Vadeli Bir Oyun.”

Injective Protocol

Bir sonraki seçimi, Cosmos tabanlı bir Dex ve türevler platformu olan Injective Protocol. Şu anda bir testnet aşamasındadır ve çok yakında bir ana ağ başlatması için sıraya girmiştir. Protokolün kullanım durumları sadece kripto piyasalarının ötesine geçiyor. ve şaşırtıcı olan şey, sıfır gaz ücreti alım satımına olanak sağlayan katman 2 teknolojisini kullanmasıdır.

Testnet aşamasının sonuçları şimdiye kadar iyi oldu ve insanlar halihazırda madeni para yatırabilir ve gelir elde edebilir. Tüccar, bir pre mainnet coin için iyi bir pazara sahip olduğuna ve daha fazla insanın işleyişine ilgisini çekerek iyi performans gösterdiğine inanıyor.

Marlin

Üçüncü en iyi seçim, yüksek performanslı bir katman sıfır blok zinciri ve Defi için altyapıyı etkinleştiren Marlin’dir. 

Ağdaki tüm blok zincirlerinin, onları iyileştirilmiş verim, daha iyi depolama kapasitesi ve daha verimli gasla besleyerek performanslarını artırmalarına olanak tanır.

Siri Network, Injective protokolü, Anchor ve Staffy ile harika entegrasyonlar sağladı. 

Ve yakın gelecekte daha iyi performans gösterme potansiyeline sahip olduğuna inanılıyor.

Kava

Daha da ileriye giderken, ucuz bir ücret ve yüksek hızda hizmet veren bir borç verme ve borç alma platformu olan Cava’dan bahsediyor. Ayrıca Bitcoin, Ethereum, USD ve XRP’den yüksek kazanç oranları sunar.

Bir likidite protokolü olan otomatik piyasa yapıcı ürünü ve Robo Advisor’ın geliştirilmesini içerir. Ortaklıkları, dev Binance ve Kraken ile.

Open Sea

Son ve alışılmadık seçim, merkezi olmayan ve merkezi değişim hizmetlerinde çalışan merkezi olmayan bir toplayıcı olan Open Sea’dır. İlginç olan şey, hala token satışı aşamasında olması.

Projenin öne çıkan gerçeği, en büyük Dex olan Binance tarafından destekleniyor olmasıdır. blok zincirleri ve uygulamaları için planlanmış birçok entegrasyona sahiptir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here