Home Altcoin Haberleri Polkadot Fiyatı Nereye Kadar Düşmeye Devam Edecek?

Polkadot Fiyatı Nereye Kadar Düşmeye Devam Edecek?

0
Polkadot Fiyatı Nereye Kadar Düşmeye Devam Edecek?

Polkadot’un işlem hacmi günden güne küçülmekte. DOT önceki günlere olan kıyasla %17 aşağıda. Ek olarak Polkadot’un ticaret hacmi de tükemiş olduğundan fiyat yuları bir itiş kuvveti bulamıyor. Şuan da boğaların mevcut düzeni korumak için Polkadot’a destek olmaları gereklidir bu gerçekleşmezse fiyat 30$ seviyelerine kadar inebilir.

Analistler, mevcut geri çekilmenin muhtemelen 28.6 $ civarında boğaların gelişiyle en aza indirilebileceğini söylüyor. Başka bir analist,Altcoin Sherpa, 2021’in tamamı için DOT fiyatında yükseliş olmasına rağmen, mevcut değerin beklenenden daha düşük olabileceğine inanıyor.

Polkadot Fiyat Analizi 100 Dolara Vuracak mı?

40 dolarlık direnç, polkadot fiyatı için çok önemlidir, çünkü polkadot için 100 dolara giden yol engelsiz olacaktır. Ancak, fiyat güçlü direnç seviyelerini kırmayı başaramadı ve düşüş eğilimine döndü.

Daha önce, 39.60 $ seviyeleri, şu anda 30 $ ‘a düşen yükseliş aşamasına geçmek için kilit seviyelerdi. Bu nedenle, eğer bu seviyeler sürdürülemezse, ne yazık ki düşüş daha da hızlanabilir ve daha düşük seviyelere geri dönebilir.

Bu yazı sırasında Polkadot fiyatı, son 24 saatte% 11civarı büyük bir düşüşle 34,68 $ ‘dır.

Teknik özellikler

  • Polkadot direnç seviyeleri 39 $ civarıdır.
  • Destek seviyesi 30 $ civarıdır.
  • DOT fiyatı için göstergeler şu anda nötr göstermekte.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here