Home Analiz Polkadot Fiyatı Yeni ATH’yi Parçaladı, DOT Fiyatı 2021 Boğa Koşusunda Ne Kadar Yükselecek?

Polkadot Fiyatı Yeni ATH’yi Parçaladı, DOT Fiyatı 2021 Boğa Koşusunda Ne Kadar Yükselecek?

0
Polkadot Fiyatı Yeni ATH’yi Parçaladı, DOT Fiyatı 2021 Boğa Koşusunda Ne Kadar Yükselecek?
  • Polkadot fiyatı, düşüş tramvasını tersine çevirdi ve 50 $ ‘a yakın seviyelere ulaşmak için yükseldi.
  • Bununla birlikte, fiyat hafif bir düzeltme aşamasına girdi, ancak yakında yükseliş eğilimine devam etmesi bekleniyor

Polkadot fiyatı 2021’in başından bu yana sıkı bir boğa koşusu ile başlayan, 50 dolara yakın seviyelere ulaşmak için sert bir koşu yapmayı başardı. Ne yazık ki fiyat 49.69 $ seviyelerinden geri düştü, ancak yakında bu seviyeleri aşmak için çok çalışıyor.

DOT fiyatı, ATH’yi 44 dolar civarında oluşturduktan sonra fiyatı 40 doların altına çeken birkaç gün boyunca ayılar tarafından baskı gördü. Ancak boğalar, fiyatı yeterince likidite akışı ile yükseltmek için ringe girdiler.

Polkadot Fiyatı, önümüzdeki günlerde ayıların üzerinde gezinebilir, analist Research 24/7 tarafından % 60’tan fazla yükleceği tahmin ediliyor. Analist ayrıca DOT fiyatının haftalık kapanışta en yüksek yükselişe sahip olma eşiğinde olduğunu söylüyor.

Analistin ortaya koyduğu tabloya göre, 2021’in tüm üst direnç seviyeleri kırılırsa DOT fiyatı 60 dolara ulaşabilir. Aksi takdirde, başlangıçtan bu yana direnç dikkate alınırsa, boğa koşusu sonunda yakında 90 dolara ulaşabilir.

Polkadot (DO)T Fiyat Analizi

Polkadot fiyat analizi, DOT haftayı hafif bir yükselişle başlattı ve 40 $ ‘ı geçerek 49,780 $’ a ulaştı, ancak ayılar kısa bir baskı yaparak güçlendi. Fiyat önemli ölçüde 35 dolara yakın düştü, ancak kaybedilen pozisyonları geri kazanmak için çok çalıştı.

Kısa süre sonra DOAT analizinde, boğa koşusu ile fiyatlanma yeniden başladı ve 42 dolar civarındaki seviyeleri yeniden test etti, ne yazık ki sürdürülemedi ve tekrar düştü. Fiyat daha sonra dar bir aralıkta seyrederek bir konsolidasyon aşamasına girdi, ancak 37 doların üzerinde güçlü kaldı.

Bununla birlikte, erken işlem saatlerinden bu yana, fiyat yükselmeye yetecek kadar ivme kazandı. 41 $ ‘dan 49 $’ a kadar yükseldi, ancak hiçbir zaman dayanamadı ve düşmedi.

Şu anda Polkadot analizinde, fiyatın 20 günlük hareketli ortalamaya yakın olması nedeniyle fiyatın 45 doların üzerinde kalması zorunludur.

Fiyat bu seviyelerden geri yükselemezse, ayılar aşırı güçlenebilir ve fiyatı çok daha düşük seviyelere düşürebilir. Yazım sırasında, polkadot fiyatı son 24 saatte % 15.32 artışla 47.09 $ ‘dır.

Polkadot (DOT) Fiyatında Destek Ve Dirençler

  • DOT Direnç seviyeleri ATH’de, fiyatın keşif aşamasına girebileceği 49.9 dolarlık postada.
  • DOT Destek seviyeleri 38 $
  • DOT Göstergeleri bir satın alma sinyaline işaret ediyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here