Home Analiz Polkadot Analizi: DOT 45 Dolar Direncini Geçebilecek mi?

Polkadot Analizi: DOT 45 Dolar Direncini Geçebilecek mi?

0
Polkadot Analizi: DOT 45 Dolar Direncini Geçebilecek mi?
  • Düzeltme gözlemlenmeden önce Polkadot fiyatının 45.00 $ ‘a yükselmesi bekleniyor
  • En yakın destek seviyesi 37.50 $ ‘dır
  • DOT, 42.50 $ seviyesinin üzerine geçmek için direnci geçmesi gerekiyor.

Polkadot fiyat hareketini analize başlarken, fiyat 40,00 $ seviyesini aşarken boğa koşusuna devam ediyor.

DOT analizi, yılın başından bu yana dört kattan fazla arttı ve güçlü yükseliş ivmesi, daha da fazlasının geleceğini gösteriyor.

Ocak ayında Polkadot fiyatı 10.00 $ dolar seviyesine yükseldi, ancak fiyat seviyesinin üzerine geçerken güçlü bir dirençle karşılaştı.

Ve ayın ikinci yarısında işareti geçtikten sonra bile, fiyat Şubat ayı başına kadar 17.50 $ seviyesinde kaldı.

Şubat ayında, fiyat 8 Şubat’ta 20.00 dolar ve 18 Şubat’ta 30.00 dolar seviyesinin üzerine çıkarken, DOT dirençten sonra direnci kırdı .

Daha geniş kripto para piyasası, çoğu varlık çift haneli karlar kaydettiğinden, son yedi gün boyunca güçlü bir yükseliş hissi gözlemliyor.

Polkadot, Uniswap ve Binance gibi bazı kripto paralar , dönem boyunca fiyatlarında yüzde 50 ila 100’e varan artışlar gösterdi.

MACD, teknik göstergeler karşısında, koyu yeşil histogramlarda görüldüğü gibi, yükseliş ivmesi ve yükselen bir yükseliş baskısı gösteriyor.

İki EMA’nın her ikisi de yukarı doğru hareket ediyor ve 12-EMA, fiyat seviyesinde güçlü yükseliş baskısı gösteren 26-EMA’dan daha da ayrılıyor.

Düşündüren bir satış sinyali aşırı alım Polkadot fiyat ve sorunlar RSI gösterileri DOT önce bir düzeltme beklenmeli ve ardından boğalar kaldıkları yerden devam etmelidir.

Bununla birlikte, aşırı alım yapılmasına rağmen, gösterge şu anda yukarı doğru eğiliyor, bu da alıcıların fiyat seviyesinde güçlü bir baskı yaptığını gösteriyor.

Bollinger bantları düne kadar dardı ancak şimdi fiyat 30.00 $ fiyat seviyesinden çıkarken keskin bir genişleme gösteriyor.

Şu anda gösterge her iki tarafta da genişliyor ve Polkadot için yüksek fiyat oynaklığı olduğunu gösteriyor.

Genel olarak, dört saatlik teknik analiz, 26 ana teknik göstergeden 15’i zaman dilimi boyunca yukarı doğru bir fiyat hareketi gösterdiğinden, makul güçte bir satın alma sinyali verir.

Öte yandan, yalnızca bir gösterge seviyeden aşağı yönlü bir geri çekilme olduğunu gösteriyor. Bu arada, kalan on gösterge tarafsız ve iki tarafı da desteklemiyor.

24 saatlik teknik analiz, bu duyguyu 24 göstergeden 14’ü ile paylaşıyor ve bu, seviyeden aşağı doğru bir kırılma olduğunu düşündüren birine karşı olumlu bir fiyat hareketi gösteriyor.

Bu arada, dokuz gösterge çitin üzerinde duruyor ve her iki tarafı da destekleyen sinyaller vermiyor.

Analistler, DOT bir düzeltme gözlemlemeden önce Polkadot fiyatının 45.00 $ fiyat seviyesine yükselmesini beklemelerini söylüyor .

Düzeltme neden olmalıdır DOT ilave aşağı yönde hareket için potansiyeli olan $ 37,500 seviyesine düşmesine , Fiyat 40,00 $dolar seviyesinde destek sağladığında DOT yükselmeye devam etmelidir.

Tersine, Polkadot fiyatı 46.00 $ işaretinin üzerine çıkarsa, DOT , FOMO devam ederken 50.00 $ seviyesine yükselebilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here