Home Altcoin Haberleri Piyasa Düzeltmesinin Ortasında Ethereum, XRP ve 5 Altcoin Yükseldi Analitist Yorumları

Piyasa Düzeltmesinin Ortasında Ethereum, XRP ve 5 Altcoin Yükseldi Analitist Yorumları

0
Piyasa Düzeltmesinin Ortasında Ethereum, XRP ve 5 Altcoin Yükseldi Analitist Yorumları

Yakından takip edilen analist Credible Crypto, piyasa çapındaki en son düzeltme sırasında aldığı yedi varlığı anlatıyor.

Yeni bir tweet’te Credible Crypto, bazı büyük piyasa değeri altcoinlerinin herhangi bir dramatik fiyat düşüşü olmadan ani düzeltme sırasında güçlü görünmeye devam ettiğini iddia ediyor. Tüccara göre dip , önemli bir satın alma fırsatı sağlıyor.

Tüccar, Ripple’ın yerel varlığı XRP, merkezi olmayan kamu ağı Hedera Hashgraph (HBAR), en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), merkezi olmayan uygulama merkezi EOS, Zcash (ZEC) Litecoin (LTC) satın aldığını açıkladı.

Büyükler bu düşüşe kesinlikle çok iyi bakıyorlar. Sosu satın almak istediğinizde tam olarak görmek istediğiniz şey budur. XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC yükleniyor. “

Credible Crypto, yaklaşık 200.000 takipçisinin muhtemelen yeterince Bitcoin forkuna sahip olmadığını varsayarak, Bitcoin Cash’i özellikle vurgulamaya devam ediyor.

Tekrar edeceğim. BCH’ye yeterince sahip değilim. “

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Güvenilir kripto analisti Hedera Hashgraph bir derinlemesine analizini veriyor. Bu seviyelerin alın seviyesin olduğunu anlatıyor.

“2,00 $- 5,00 $ arasında potansiyeli var ” 

Tüccara göre, ivme kazanmak ve ralliye başlamak için HBAR’ın gücünü 0,35 $ aralığının üzerinde tutması gerekiyor.

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

İnsanlar, bu pompanın uzun ömürlü olmayacağını biliyordu, böyle bir pompadan sonra satış geldi.’ Kardeş gibi, pompa da 0,24 $ ‘dan başladı ve şu an 0.34 $’ dan işlem görüyor, bu da% 40 daha yüksek. Ne istiyorsun lol. HBAR. “

Fiyat keşfinin güzel yanı bu . Aya gidiyoruz bebeğim. ” 

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here