Home Altcoin Haberleri PancakeSwap Günlük İşlem Hacmini 2M olarak Kapattı, Rakipleriyle Yarışa Devam

PancakeSwap Günlük İşlem Hacmini 2M olarak Kapattı, Rakipleriyle Yarışa Devam

0
PancakeSwap Günlük İşlem Hacmini 2M olarak Kapattı, Rakipleriyle Yarışa Devam

Merkezi olmayan finans borsası PancakeSwap, Ethereum’u gölgede bıraksa bile hacimler ve işlemler için rekorları kırmaya devam ediyor.

Binance Akıllı Zincir destekli DEX, son aylarda DeFi yeni başlayanların Ethereum’da yüksek gaz ücretleri ödemekten kaçınmak için platforma akın etmesiyle popülaritesini artırdı.

Zincir üzerindeki veri sağlayıcılarından elde edilen rakamlar, BSC ve PancakeSwap için rekor rakamların, bugün 3.200 $ ‘lık rekor fiyatına rağmen , Ethereum ağını gerçekten aştığını gösteriyor .

PancakeSwap’in analitik gösterge tablosu TVL ve hacim rakamlarını güncelliyor gibi görünmüyor, ancak günlük işlem sayısı şu anda 1,93 milyon.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, borsaya dayalı ekosistemi kapatma ve rakiplerini alt etme fırsatını asla kaçırmaz.

Cz kısaca attığı tweette şunları vurgulamak istedi:

“Eth, bunu karşılayabilen zenginler için ademi merkeziyetçiliğin nihai ütopik hedefidir. BSC, DeFi’ye erişim özgürlüğü sağlar ve sizin ve benim gibi sıradan insanları içerir. “

Merkezi bir borsada işlem ücretlerinden milyarlarca kâr elde etmek, CZ’yi “normal insanlar” kategorisine pek koymasa da böyle bir paylaşım yapmaktan çekinmemiş.+

BSC DEX’te İşlemleri Kaydedin

Bscan , Binance Akıllı Zincir ekosistemindeki ölçümlerin daha güvenilir bir ölçüsüdür ve PancakeSwap açık ara en büyük platform olduğu için bu rakamların doğruluğunu sağlar.

Platform şu anda BSC ağı için 8.47 milyon günlük işlem bildiriyor. Ethereum’un Etherscan’ı , günlük 1.42 milyon işlem bildiriyor. En yüksek Ethereum işlemi sayısını 22 Nisan Perşembe günü 1.57 milyon olarak bildirdi. BSC, 21 Nisan’da 9.1 milyon rekorla rekor kırdı.

Binance’e ait Coinmarketcap’e göre, TVL açısından PancakeSwap şu anda 10,4 milyar dolara sahip . Nisan ortasında, endüstri lideri Uniswap’i yakaladı ve şimdi Dappradar, Ethereum tabanlı DEX için 9,3 milyar dolarlık bir TVL bildirdiğinden bunu aştı.

Cake Fiyatları Değerleniyor

Tüm bu faaliyet ve verim çiftçiliği, yerel CAKE tokenini geçen hafta daha yükseğe çıkardı. Bugün % 5 daha yükselerek 40,36 $ seviyesinde işlem görüyor.

CoinGecko’ya göre, CAKE 30 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 doların biraz altına düştü. Bu yıl şu ana kadar DEX tokenı şu anki seviyelere % 6,400 oranında yükseldi.

BNB, 638 $ ‘lık bir hafta sonu ATH’sini vurdu, ancak bugün son yedi günde% 25’lik bir artışla 634 $ civarında cari fiyatlara biraz geriledi. Ethereum, Pazartesi sabahı Asya işlem seansında kendi ATH’si için 3.100 doları aşarak geride kalmıyor .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here