Home Altcoin Haberleri Önümüzdeki Hafta Bitcoin Dışında Takip Edilecek 5 Altcoin

Önümüzdeki Hafta Bitcoin Dışında Takip Edilecek 5 Altcoin

0
Önümüzdeki Hafta Bitcoin Dışında Takip Edilecek 5 Altcoin

Kripto para piyasasında bir başka güçlü hafta geride kalırken, önümüzdeki günlerde daha iyi olabilecek 5 altcoin’i inceleyeceğiz.

Kripto para piyasası, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61.800 $ ‘ı yakalayarak son birkaç gün içinde patlama yaşıyor – başka bir büyük hedeflere doğru koşmaya devam ediyor.

Ancak, tarihten bildiğimiz gibi, piyasa döngüsel hareket etmeyi sever, bu nedenle yakında altcoinlerin yukarı doğru patladığını görebiliriz.

Bununla birlikte, önümüzdeki hafta boyunca BTC’nin yanı sıra ilginç olabilecek birkaç kripto para birimi listesi hazırladık.

Ethereum (ETH)

Ethereum, son yedi günde oldukça iyi bir performans gösterdi ve ileriye dönük olarak bunu yapmaya devam etmeyeceğini düşünmek için hiçbir neden yok.

Geçen hafta yaklaşık% 12 arttı ve önemli olan 1.800 $ seviyesini başarıyla geri aldı.

Kripto para birimi dün yaklaşık 1943 $ ‘a ulaştı, ancak o zamandan beri piyasanın çoğunun bugün yaptığı şeyi takip ederek arka arkaya birkaç kırmızı 4 saatlik mum grafiği çizdi.

Bu sağlıklı bir geri çekilme gibi görünüyor ve ETH, imrenilen 2.000 $ seviyesinde bir bıçaklamaya hazır gibi görünüyor.

Dahası, bu yazının yazıldığı sırada, ETH de 0,031 BTC’nin üzerinde işlem görüyor. Bu seviye tutarsa, bu haftaya giden ek güç sağlayabilir.

Kripto para birimi dün yaklaşık 1943 $ ‘a ulaştı, ancak o zamandan beri piyasanın çoğunun bugün yaptığı şeyi takip ederek arka arkaya birkaç kırmızı 4 saatlik mum grafiği çizdi.

Bu sağlıklı bir geri çekilme gibi görünüyor ve ETH, imrenilen 2.000 $ seviyesinde bir bıçaklamaya hazır gibi görünüyor.

Dahası, bu yazının yazıldığı sırada, ETH de 0,031 BTC’nin üzerinde işlem görüyor. Bu seviye tutarsa, bu haftaya giden ek güç sağlayabilir.

Cardano (ADA)

Cardano, geçtiğimiz ay boyunca kolayca en yüksek altcoinlerden biri oldu. Yalnızca Şubat ayında, kripto para birimleri yaklaşık 0,3 dolardan 1,48 dolara yükseldi ve kayda değer bir artış sağladı.

Ancak, ATH’sine vurduğundan beri, Cardano (ADA) soğuyor. Bu yazının yazıldığı sırada, 1.06 $ civarında işlem görüyor.

Bununla birlikte, ADA perakende çıkarı sikke biridir bakarak dogecoin, belki de dışında diğer cryptocurrencies karakteristik olmayan bir oranda.

Bunun hakkında konuşan birçok ünlü gördük. Bunlardan biri, ADA’ya 300 bin dolar yatırım yaptığını söyleyen KISS’in basçısı efsanevi rock yıldızı Gene Simmons idi .

Her halükarda, kripto para birimi soğuduğuna göre ve daha önce birçok kez gördüğümüz gibi, altcoinler patlamaya başladığında, lider konumlarda olabilir.

Sushiswap (SUSHI)

SushiSwap’in yerel tokeni SUSHI, bir yıldan uzun süredir DeFi’nin en sıcak konularından biridir.

Sadece birkaç gün önce, Coinbase’de listelenmiş olan Coinbase Pro ticaret platformunda olan kripto paradır

Başka bir deyişle, DeFi kralı, bu alandaki büyük oyunculardan büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

Veriler ayrıca dikkate almak bir başka önemli kilometre taşı Uniswap kıyasla SushiSwap kilitli anda daha fazla değer var ki Defi Darbe şovları.

SUSHI geçen hafta yaklaşık % 27 arttı. Bu yazı yazıldığı sırada 21 $ civarında işlem görüyor.

Temelleri yerinde ve FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried’in tam desteğiyle, yakın zamanda kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesini test etmeye ve hatta belki de kırmaya hazır görünüyor.

Enjin Coin (ENJ)

ENJ, son yedi günde % 95 ve son 30 günde % 300 artış gösterdi. Bazıları böyle kazanımlardan sonra ciddi bir düzeltme yapılması gerektiğini düşünse de, dikkate alınması gereken birkaç şey var.

ENJ, değiştirilebilir olmayan belirteçler (NFT’ler) çılgınlığının ön saflarında yer almaktadır.

Başlatma 6 Nisan’da, JumpNet Enjin NFT’ler yüzü mü güncel sorunlarını ele almaya dışarı ateş etmeye aradığını iki çözümlerden biridir. ENJ ve ERC-1155 tokenlerinin ücretsiz ve anında zincir üzerinde işlemlerine izin verecek yüksek hızlı bir köprü ağıdır.

Ayrıca, NFT’ler için merkezi olmayan bir blok zinciri olan 2021 için Efinity güncellemesine sahipler.

NFT’lerin etrafındaki heyecan gün geçtikçe daha da güçlenirken, ENJ bundan yararlanmaya hazırlanıyor.

Grafiklere bakıldığında, kripto para birimi şu anda 2,25 dolar civarında işlem görüyor ve yaklaşık 2,1 milyar dolarlık bir toplam piyasa değerine oturuyor.

Kesinlikle önümüzdeki hafta araştırmaya değer bir madeni para.

Ethernity Chain (ERN)

Ethernity Chain, Polkastarter’daki IDO’sunun Şubat ayının sonlarına doğru ev sahipliği yaptığı nispeten yeni bir projedir. O zamandan beri ekip işte meşgul ve gösteriyor.

En popüler NFT pazar yerleri, OpenSea, son zamanlarda deneyimli kesintisi sorunları biri. Bu, Ethernity aracılığıyla meydana gelen BossLogic’in NFT düşüşüyle ​​ilgili artan trafiğin bir sonucu olarak gerçekleşti.

Şu anda, ERN yaklaşık 111 milyon dolarlık bir toplam piyasa değerine sahip, bu nedenle nispeten küçük, bu da büyüme için ciddi bir alan olduğunu gösterebilir.

Bu yazının yazıldığı sırada, madeni para yaklaşık 23,5 dolardan işlem görüyor. Yine de, daha önce de bahsettiğimiz gibi, NFT alanı patlamaya devam ediyor ve ilgili platformlar bu yolculuktan keyif alıyor olabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here