Pundi X Fiyat Tahmini 2021, 2025 NPXS Fiyat Tahmini Ve Yorumları

PundiX, Wanchain’in ekosistem çapraz zincir varlıklarını tüm XPOS cihazlarına destekleyecek. Wanchain, hızla büyüyen çapraz zincir DeFi’ye güç verecek bir blok zinciri altyapısı inşa ediyor. 

Blok zincirleri arasında kesintisiz bir varlık akışı sağlamayı ve ana akımda kripto para birimine izin vermeyi amaçlamaktadır. Bu entegrasyon, birden fazla blok zincirindeki varlıkları yalnızca telefonlarıyla kaldırabilen hem alıcılar hem de tüccarlar için faydalı olacaktır.

PundiX, PayPal’ı destekleme yeteneğini duyurdu. Buradaki fikir, blockchain teknolojisini kullanarak güvenli ve verimli bir işlem sağlamaktır. 

Bu işbirliği, insanlara teknolojiyi genel bir ortama daha yakın bir şekilde kabul etme güveni verecektir. Bu entegrasyon, giderek daha fazla yatırımcı bir yatırım seçeneği olarak kripto para birimine geçtikçe kripto pazarını da artıracak.

Açıkçası, 2020, Pundi X için kendi ödeme ekosistemini (XWallet, XPASS ve XPOS) getirme planları olduğu için, hükümetler, perakendeciler ve ödeme şirketlerine çok yardımcı olacak ve kesinlikle hızlı tempolu büyüme. 

Pundi X topluluğu, ödeme ekosistemini istikrara kavuşturmak ve hiper enflasyon ortasında ödeme altyapısını modernleştirmek için tam teşekküllü planlara sahiptir. Pundi X, 39.041.611 $ piyasa değeri ve 234.624.488.396 NPXS’lik dolaşım arzıyla 0.000166 seviyesinde işlem görüyor.

Pundi X (NPXS) Nedir?

Pundi X, 2017 yılında kriptoyu daha fazla kişiye ulaştırmak amacıyla kurulan çok yeni bir projedir. Pundi, Wokoworks ekibi olarak adlandırılan, kripto deneyimi ile dolu deneyimli bir ekip tarafından başlatıldı ve kripto cüzdanları yapmakla tanınırlar. Pundi’nin ağı, akıllı kripto terminalleri olan X POS’tan oluşur.

Pundi X ekibinin ana ideolojisi, cüzdan alıcılarını yeni bir sisteme bağlamaktır, ardından kriptolar şirketin gerçekleştireceği çeşitli hizmetler için ödeme yapmak için kullanılabilir. En iyi yanı, sistem gerektiğinde ve gerektiği zaman fiat / kripto borsalarına izin verdiği için alıcıların fiat’tan kriptoya dönüştürme konusunda endişelenmelerine gerek olmamasıdır.

Pundi X, birçok güvenilir kurum ve büyük projeyle ortaklık kurmuştur. Bununla birlikte, Pundi X, bazı kullanıcılar için bazı problemler oluşturan merkezi ve merkezi olmayan çözümlere dayanmaktadır.

NPXS Yeni Adıyla PUNDİX

- Advertisement -

NPXS sıfırları atarak  30 Mart 2021’de 14:00 GMT + 8’de başlayan NPXS’leri PUNDİX’e dönüştürme ile yeni adıyla borsalara açılmıştır.  . Topluluğun kararına göre, PUNDIX’i  token yakımından sonra yeni token için token ticker olarak seçtik  . Bunun Pundi X markasını güçlendirdiğini ve insanlar ve borsalar tarafından kolayca tanındığını düşünüyoruz.

1.000’e 1 olarak takas edilen NPXS’ler yeni kullanımıyla borsalarda işlem görmektedir.

NPXS’nizi PUNDIX ile değiştirmenin üç yolu vardır.

 1. Pundi X resmi sitesinde manuel zincir üstü değişim
 • Kim: ERC20 uyumlu blockchain cüzdan sahipleri
 • Nasıl: Özel cüzdanınızı 30 Mart’tan sonra https://www.pundix.com adresinde satışa sunulacak olan Pundi X resmi takas sitesine bağlayın  .
 • Ne zaman: 30 Mart 2021’den 29 Mart 2022’ye kadar herhangi bir zaman. Karar sahipleri.
 • Sonuç: Değiştirmeden sonra PUNDIX’i alın. Yeni token alma hızı, o sırada Ethereum ağının trafik durumuna bağlı olacaktır.
 • Avantajlar: Sahipler, PUNDIX’i özel cüzdanlarında tutabilir ve Nisan ayında yapılacak olan DeFi hissesine katılabilir. Sahipler ayrıca NPXS veya PUNDIX’i takas etmek veya takas etmek için tercih ettikleri zamanı seçebilirler.
 • Dezavantaj: ETH gaz ücreti ödemeniz gerekiyor.

2. XWallet’ta otomatik takas

 • Kim: XWallet sahipleri
 • Nasıl: İşlem otomatiktir. Sahiplerin hiçbir şey yapmasına gerek yoktur.
 • Ne zaman: 30 Mart 2021. Para yatırma ve çekme 13:00 GMT + 8’den itibaren askıya alınacaktır. XWallet, XPOS ve XPOS tüccar / distribütör portalı için 30 Mart 13:00 GMT + 8’den 31 Mart 2021’de 22:00 GMT + 8’e kadar bir sistem yükseltmesi yapılacaktır.
 • Sonuç: Her 1000 NPXS otomatik olarak 1 PUNDIX olacaktır.
 • Avantajları: Otomatiktir ve gaz ücreti yoktur.
 • Dezavantaj: Merkezi olmayan hisseye katılmak için sahiplerin PUNDIX jetonlarını özel cüzdanlarına çekmeleri gerekir.

3. Destek borsalarında otomatik takas

 • Kim: Katılımcı borsalardaki cüzdan sahipleri.
 • Nasıl: İşlem otomatiktir. Sahiplerin hiçbir şey yapmasına gerek yoktur.
 • Ne zaman: Değişimin zaman çizelgesine bağlıdır. Lütfen borsalardan gelen duyuruya bakın.
 • Sonuç: Her 1000 NPXS otomatik olarak 1 PUNDIX olacaktır.
 • Avantajları: Otomatiktir ve gaz ücreti ödemeye gerek yoktur. Sahipler, takasın ardından PUNDIX’i borsalarda hemen takas edebilirler.
 • Dezavantaj: Merkezi olmayan stake işlemine katılmak için sahiplerin PUNDIX tokenlerini özel cüzdanlarına çekmeleri gerekir.

Uzmanlar Tarafından Pundi X için Piyasa Tahmini

Pundi X, kripto alanında şampiyon olan bir ekip tarafından desteklenen birkaç coin’den biridir. Pazarın misyonuna ve vizyonuna göre çok sayıda beklentisi vardır. Tahmin sitelerinin verdiği tahminleri kontrol edelim:

Walletinvestor Pundix (NPXS) Fiyat Tahmini Nedir?

Wallet Investor, coinmarketcap’ta listelenen hemen hemen tüm kripto para birimleri hakkında tahminler yapan bir fiyat tahmin sitesidir. Wallet Investor, 2020’nin sonunda NPXS’nin düşebileceğini ve mevcut fiyattan neredeyse 6 kat daha düşük olan 0.00010 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor.

CryptoGround Pundix (NPXS) Fiyat Tahmini Nedir?

Crypto Ground, adından da anlaşılacağı gibi, Pundi X’in 2020’nin üçüncü veya dördüncü çeyreğinde yaklaşık 0.00055 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin eden bir kripto para birimi tahmin web sitesidir.

Pundix (NPXS) Fiyat Tahmini Nedir?

CRypto Bilgi tabanı, Pundi X hakkında ayrıntılı bir fiyat raporu verdi, burada her şey yolunda giderse NPXS 2020’nin sonunda 0.00018 $ ‘a ulaşabilir ve en kötü senaryoda Pundi X 0.0001 $’ a ulaşabilir.

Tradingbeasts Pundix (NPXS) Fiyat Tahmini Nedir?

Tradingbeasts’a göre, Pundi X’in beklenenden çok daha yükseğe çıkabileceğine ve 2021 sonuna kadar 7,36 $ ‘a ulaşabileceğine inanıyor. Bu rakam, bunun gerçekten son derece iyimser bir tahmin olduğunu gösteriyor.

Coin Checkup Pundix (NPXS) Fiyat Tahmini Nedir?

Coin Checkup, Pundi X’in çeşitli senaryolardan geçebileceğine inanıyor ve NPXS’nin 2021 yılı sonunda şu anki fiyat olan 10 $ ‘a ulaşabileceğine dair genel bir sonuca vardı. 6 ABD doları kadar yüksek.

Pundix (NPXS) Fiyat Tahmini 2021 Kararımız

Pundi X, dünyanın en büyük borsası Binance’te ücretsiz listelemeyi açıkça kolaylaştıran çok destekleyici bir topluluğa sahip. Ancak NPXS, Qtum, Stellar, NEM ve daha pek çok büyük firma ile ortaklıkları hızlandırdı. 

Pundi topluluğu, blok zincirini yalnızca finansal işlemler ve para havalesi değil veri aktarımı, telefon ve depolama alanına da aktaran ilk kişilerden biriydi. XPOS ve XPASS bile hayırsever bağışlar için kullanılma planlarına sahip. (NPXS Haberleri)

Pundi X (NPXS) Fiyat Tahmin 2021

2020 yılına kadar NPXS gitgide daha da yükselecek. O zamana kadar, Pundi X, kendisini Pundi X ve POS cihazlarının bağlantısı yoluyla kripto banka kartı ve dünyanın en büyük merkezi olmayan kripto para birimi satış ağı haline getirebilir. 

2020’ye kadar, indirmelerin ve aktif aylık kullanıcıların yüzdesi de yükselebilir ve iki katına çıkabilir. 2020 yılına kadar yaklaşık 22.000 Pundi XPOS cihazını barındırma planları var. Pundi X 2021’nin başlarında 0,001348 dolara ulaşabilir. (NPXS fiyat tahmini 2021)

Pundi X (NPXS) Fiyat Tahmin 2025

Pundi X’in benimsenmesi ve ortaklıkları 5 yıllık zaman çerçevesinde katlanarak büyüyebilir. Pundi, dünya çapında ULTRA Tayvan gibi, tüccarların benimsemelerinin çok sayıda artacağı festivallere güç verecek. 

NPXS, 2025 yılına kadar gelecek yıllarda çevrimdışı satış çözümü aracılığıyla en büyük çevrimdışı satış ağı (Walmart gibi) olma yolunda bile çalışıyor. (Pundi X fiyat tahmini 2025). 2025 itibarıyla NPXS 33 dolara ulaşabilir ve bu da sıralamada yükselmesine yardımcı olabilir. (Pundi X haberleri) 

Pundi X Geleceği Hakkındaki Sorular

PUNDİ X, 2021’DE İYİ BİR YATIRIM MI?

Evet, tahminlerimize göre Pundi X fiyatı artacak. Şimdi Pundi X fiyatı 3.92000 $, ancak 2021 sonunda ortalama Pundi X fiyatının 5.89158 $ olması bekleniyor.

PUNDİ X’İN MAYIS 2021’DEKİ FİYATI NE OLACAK?

Pundi X fiyatının 2021 Mayıs ayı başında 3.15880 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 3.94850 $, minimum fiyat 2.68498 $’ dır. Ay sonu için Pundi X fiyat tahmini 4.41163 $ ‘dır.

1 YIL SONRA 1 PUNDİ X’İN DEĞERİ NE OLACAK?

Nisan 2022’de Pundi X fiyatının ortalama 7.56620 dolar olacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 9.45775 $, minimum fiyat 6.43127 $ ‘dır.

PUNDİ X 2022’DE YÜKSELECEK Mİ?

Evet, tahminlerimize göre Pundi X fiyatı artacak. Şimdi Pundi X fiyatı 3.92000 $, ancak 2022’nin sonunda ortalama Pundi X fiyatının 9.58301 $ olması bekleniyor.

1 NPXS Kaç TL Oldu?

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

1 Yorum

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

116BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,167TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
50,279.00 $
50,279.00 $
0.11%
ethereumEthereum
3,890.51 $
3,890.51 $
1.98%
binance-coinBinance Coin
589.64 $
589.64 $
4.62%
xrpXRP
1.36 $
1.36 $
2.22%
dogecoinDogecoin
0.474843 $
0.474843 $
10.19%
cardanoCardano
1.90 $
1.90 $
16.21%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.22%
polkadotPolkadot
41.52 $
41.52 $
11.88%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,281.33 $
1,281.33 $
3.34%
litecoinLitecoin
318.65 $
318.65 $
2.56%

Benzer Haberler