Home Altcoin Haberleri NFT Tüm İlgiyi Üzerine Toplamasına Rağmen, Az Bilinen Bir Kripto Projesi %10.000 Arttı.

NFT Tüm İlgiyi Üzerine Toplamasına Rağmen, Az Bilinen Bir Kripto Projesi %10.000 Arttı.

0
NFT Tüm İlgiyi Üzerine Toplamasına Rağmen, Az Bilinen Bir Kripto Projesi %10.000 Arttı.

Genellikle kimsenin radarına girmeyen ve küçük hacimli kopyalanamaz (NFT) tokenler bir hafta gibi kısa bir süre de kazandırdıklarıyla yatırımcıların başını döndürdü.

Non-Fungible Yearn (NFY), NFT’lerin ve merkezi olmayan finansmanın (DeFi) ayırt edici özelliklerinden yararlanan yeni bir kripto varlığı türüdür.

“NFY platformu, bir hesabın belirli bir hisseye bağlanması yerine, bir NFT’nin bir hissenin haklarını temsil ettiği bir ekosistem yaratır… Süreç, diğer herhangi bir stake etme platformuyla aynı olacaktır. Temel fark, bir kullanıcı kripto para birimini yatırdığında, bir NFT’nin basılması ve bu NFT’nin içinde hissenin ayrıntılarının depolanmasıdır. “

Bu proje 31 dolar civarında işlem görmekteyken ünlü kripto para analisti Taylor Swope’un dikkatini cezbetmeyi başardı. Hatta Swope proje hakkında bir video çekerek projenin tüm avantajlarını videoda aktarmıştır.

“Bunun yaptığı şey, bir hisseye sahip olma hakkını temsil eden cüzdan adresleri yerine, bir NFT’nin hisseli fonların hakkını ve ürettikleri getiriyi temsil edeceği bir ekosistem yaratmaktır. Bir NFT aracılığıyla stake edilmiş tokenlerinizi ve gelecekteki getiri ticareti yapabileceksiniz. Temel olarak, getiri sağlayan DeFi likidite havuzlarını NFT’lere dönüştürerek, bu konuda hiçbir şey bilmeyen veya kendi başına yatırım yapmak isteyen kişi için önceden hazır NFT’ler gibi pek çok olasılık yaratır.”

NFY, 27 Şubat’ta 5,95 $ ‘dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 604 $’ a yükseldikten sonra NFT heyecanını yepyeni bir seviyeye taşıyor ve bir hafta içinde %10.000’in üzerinde bir büyüme gerçekleştiriyor. Piyasa değeri de aynı süre içinde yaklaşık 356.000 $ ‘dan 37 milyon $’ a yükseldi.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here