Home Kripto Kılavuz Neo (NEO) Fiyat Tahmini: 2021, 2022, 2025, 2030 Çin Ethereum’unun Geleceği Ve Analizi

Neo (NEO) Fiyat Tahmini: 2021, 2022, 2025, 2030 Çin Ethereum’unun Geleceği Ve Analizi

1
Neo (NEO) Fiyat Tahmini: 2021, 2022, 2025, 2030 Çin Ethereum’unun Geleceği Ve Analizi

Kripto para dünyasında her gün yeni projeler ortaya çıkıyor. Ortalama olarak, on projeden yalnızca biri tam bir çalışan ekosistem haline geliyor ve bunlardan yalnızca birkaçının modern dünyanın sorunlarına bir uygulaması var. Başarılı bir başlangıç, akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps) geliştirmek için genişletilmiş işlevselliğe sahip açık kaynaklı bir kripto para birimi olan NEO’dur.

NEO’ya yatırım yapmayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Okuyuculara 2021 ve 2030 için eksiksiz bir NEO fiyat tahmini sunacağız ve projenin arkasındaki temelleri, tarihsel fiyat analizini, teknik analizi ve NEO’nun uzmanlardan aldığı uzun vadeli fiyat tahminini ele alacağız. Bu makalenin sonunda NEO’nun ne olduğunu ve gelecekte NEO coin’den ne bekleyeceğinizi anlayacaksınız.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

NEO Satın Al

Artık NEO satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

Neo (NEO) nedir?

NEO, blockchain teknolojisine dayalı bir kripto para birimidir. Mevcut işlemlerle ilgili veri zinciri, birbirinden bağımsız farklı bilgisayarlarda tutulur. NEO kripto para birimi ile gerçekleştirilen tüm işlemler, sahibini ve işlemi tanımlayan bu veri blokları tarafından kontrol edilir.

Proje 2017’de başlatıldı, ancak geliştirme, üç yıl önce Çinli programcılar Da Hongfei ve Erik Zhang tarafından başladı. Başlangıçta, bu proje Antshares olarak adlandırıldı ve 2015’te bir ICO (4 milyon doların üzerinde finanse edilen) gerçekleştirmeden önce 2014 yazında başlatıldı. O zamana kadar, Antshares kripto para birimi esas olarak yalnızca yerel olarak Çin’de işlem görüyordu. Antshares platformu aktif olarak geliştirildi ve 2016 yılına kadar Çin’deki En İyi 10 coin arasına girdi.

Antshares ekibi, belirli sektörlerde blockchain teknolojisini içeren çözümler için işletmelerden artan taleple karşı karşıya kaldı. Bu talepler, ekibin şirketi daha da genişletme olasılığını fark etmesine neden oldu. Bu hizmetleri sağlamanın başlı başına ayrı bir iş olması gerektiğini anladılar.

Bu uygulama, evrensel bir blockchain yapısı oluşturmayı amaçlayan bağımsız bir şirket olan Onchain’in oluşturulmasına yol açtı. Sonuç olarak, Antshares ve Onchain iki ayrı proje haline geldi. Antshares’in genel amacı, halka açık bir blockchain ağı oluşturmak iken Onchain’in odak noktası, belirli endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için kopyalanabilen bir blockchain mimarisi oluşturmaktı.

Başarılı bir ICO’dan sonra, Antshares ekibi dünya pazarındaki tüccarlara ulaşmanın bir yolunu aradı. Şirket, NEO blockchain ağını yeniden adlandırmaya karar verdi. Yeniden markalaşma Haziran 2017’de gerçekleşti. Bundan sonra, dünyanın en büyük kripto para borsalarından bazıları NEO ticareti için entegre desteği entegre etti. NEO kripto para biriminin dünya çapında piyasa değerine göre İlk 10 kripto para birimi arasında yer almasını sağlayan akıllıca ve vizyoner bir adımdı.

NEO’ya Karşı Çin Hükümetinin Bakış Açısı

Çin, kripto para birimlerine ve ilk madeni para tekliflerine (ICO) karşı çıkıyor. Kripto para madenciliğini yasaklama planları hakkındaki yorumları piyasa fiyatlarında düşüşe neden oldu. Ancak Neo, ülkenin tercih ettiği kripto para birimlerinden biridir. Neo, Çin hükümeti tarafından desteklenen ilk blockchain projesidir. Ayrıca, Alibaba ve Microsoft China gibi ülkedeki birçok büyük şirket tarafından kullanılmaktadır. Çin pazarının büyüklüğü ve Çin’in bir bütün olarak küresel ekonomi üzerindeki etkisi dikkate alındığında, bu faktör NEO’nun büyümesine güçlü bir destek sağlayabilir.

Projenin menşe ülkesine ve sunduğu çözümlere göre bazıları onu Ethereum ile karşılaştırıyor. Okuyabiliyorsun Ethereum nedir ? ve blogumuzda Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini . Özetle, Ethereum (ETH) , kullanıcıların merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve çeşitli belirteçler oluşturmasına, akıllı sözleşmeler yürütmesine ve ICO’lar (kripto projeleri için kitle fonlaması) gerçekleştirmesine olanak tanıyan bir kripto para birimi ve platformdur.

NEO’nun arkasındaki ekip, Ethereum ekosistemindeki kritik bir kusuru tespit edebildi. Ethereum akıllı sözleşmeleri ve dApp’leri, Ethereum’un ana dili olan Solidity kullanılarak kodlanır. Bu, topluluğa katkıda bulunmak veya kar etmek isteyen geliştiricilerin önce tamamen yeni bir programlama dili öğrenmesi gerektiği anlamına gelir. Buna karşılık NEO, geliştiricilerin yazılımlarını C, C ++, Java, Python, .NET, Kotlin ve diğerleri gibi birçok programlama dilinde kodlamasına izin verir. Geliştiriciler için giriş engelini önemli ölçüde azaltır, böylece yeniliği ve sonuç olarak uygulamayı hızlandırır.

NEO’nun bu önemli özelliği, kripto para biriminin anlamını önemli ölçüde değiştiriyor. Teknoloji hızla gelişiyor ve bir programlama dili öğrenmek için çok fazla zaman ve çaba harcayan mühendisler ve programcılar artık akıllı sözleşmelerle kolayca başa çıkabilirler.

NEO Coinin Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

NEO, üçüncü şahısları dahil etmeden sistemdeki işlemler için güvenli kriptografik şifreleme kullanan en büyük blok zinciri projelerinden biridir. Bu kripto para birimi, avantajları nedeniyle popülerlik kazanmıştır:

  • Enflasyondan kaçınmaya yardımcı olan, yılda sınırlı sayıda 15 milyon madeni para sunar.
  • Coin, blockchain sistemindeki en düşük komisyona sahiptir.
  • NEO’nun veri işleme hızı, akıllı sözleşme sistemi sayesinde 1.000 t / saniyenin üzerine çıkar.
  • Microsoft, Alibaba, HyperLedger, platformun ortakları ve yatırımcılarıdır. Bu ortaklıklar sayesinde NEO, kullanıcıların saygınlığını artırdı.
  • Platform birçok programlama dilini desteklemektedir.
  • NEO’yu kuran programcılar yakında Çin hükümeti ile yakın işbirliği kurmak istiyor. Bu, ülkede kripto para birimleri yasallaştırıldıktan sonra Çin pazarından büyük bir pay almalarına izin verecek.

Uzmanlar ayrıca yukarıdaki avantajlardan bazılarının dezavantajlar olduğunu düşünüyor:

  • Neo kripto para biriminin seyri doğrudan Onchain politikasına bağlıdır ve geliştiriciler paraların yarısına sahiptir.
  • Yaratıcı şirketin çalışması, Çin hükümeti ile işbirliği yapmayı hedefliyor.
  • Kriptoda kripto. NEO kripto para madenciliği yapmak imkansız. Sınırlı sayıda çıkarılan madeni parası vardır. Aracı, sistem içi kripto para birimi GAS’tır ve miktarı 100 milyon ile sınırlıdır. Uzmanlar, bunun spekülasyona yol açabileceğine inanıyor.

NEO fiyat tahminine atıfta bulunulduğunda, NEO kripto para biriminin beklentileri çok büyük, ancak çoğu geliştiricilere ve toplumdaki madeni paraya daha fazla talebe bağlı. Çin, kilit bir yenilik olarak blok zincirinin uygulanmasını hızlandırmayı amaçladığından, NEO kripto para biriminin geleceği umut verici görünüyor.

NEO3 Güncellemesi

Geliştiriciler, 2018’in 4. çeyreğinde NEO 3 üzerinde çalışmaya başladılar. Plan, işi 2020’de bitirmek. Güncellemenin bir kısmı şu anda hazır olsa da, yeterince zorluk var. En büyük sorunlar göçte yatıyor.

NEO3’ün bazı işlevleri, blok zincirinin önceki sürümüyle tamamen uyumsuzdur. Bu nedenle yeni sistemin sıfırdan, tamamen yeni bir blok zinciri ve oluşum bloğundan çalıştırılması gerekecek.

NEO3 ana ağını çalıştırmadan önce, kripto geliştiricileri için iki şube olacak. Bu, geçişi gerçekleştirmek, yani verileri bir devreden yenisine aktarmak için gereklidir. Ekibe göre, merkezi olmayan uygulamaların çoğu sorunsuz bir şekilde yeni blok zincirine taşınacak. Aynı zamanda, NEO Vakfı geliştiricilere hem teknik hem de parasal her türlü desteği sağlayacaktır.

Şirket, mevcut zincirden yeni zincire veri aktarmanın kaçınılmaz olduğunu iddia ediyor. Ve başlangıç ​​olarak, bu tür bir geçiş test ağına “simüle edilecektir”. Ancak NEO Vakfı, merkezi olmayan uygulamaların yeniden başlatılması ve test edilmesiyle ilgili tüm masrafları karşılamayı vaat ediyor. Geliştiricilerin geçiş için daha fazla teşvike sahip olması için kuruluş, erken benimseyenleri desteklemek için bir program oluşturma sözü veriyor. Token sahiplerinin NEO3 için token alışverişi yapması gerekecek. Ancak exchange kullanıcıları bundan etkilenmeyecektir.

Neo (NEO) Fiyat Analizi

Neo (NEO), 936.105.083 $ ile piyasa değerine göre 22. sırada yer alıyor. NEO’nun rakipleri Ethereum (ETH), Tezos (XTZ), Cardano (ADA) ve diğer akıllı sözleşme ve dApp projeleridir.

Neo (NEO) Fiyat Geçmişi

Madeni paranın tanınmış NEO adı altında yeniden markalaştığı andan itibaren tarihsel bir fiyat analizi yapacağız. Antshares NEO olarak değiştiğinde, ana ticaret çifti NEO / BTC idi. Dolar çifti ancak daha sonra eklendi. Aşağıdaki grafik NEO / BTC’den NEO / USD’ye dönüştürülen fiyatı göstermektedir.

Kripto para topluluğu, madeni paranın beklentilerinin farkına vardığında aktif olarak NEO satın almaya başladı. Yeniden markalaştıktan sonra, NEO’nun değeri Haziran 2017’de 1 dolardan 7 dolara yükseldi. Bu% 700’lük artıştan sonra, NEO’nun fiyatı düştü ve 16 Temmuz 2017’de 4,50 dolardan destek buldu. Bunun çok yılın en düşük seviyesi olacağını kim düşünebilirdi? O zamana kadar NEO?

NEO 4,50 dolarlık destekten sıçradı ve 13 Ağustos’ta neredeyse 57 dolar seviyesine ulaştı. 16 Eylül’de alıcılar devreye girdi ve madeni para 13.50 dolardan destek sağladı. Aralık 2017’de, alıcılar NEO’yu yükseltti ve varlık önceki yüksek olan 57 $ ‘ı kırdı. Hızla büyüdü ve 15 Ocak 2018’de 196 dolara ulaştı. Bu süre zarfında aralarında NEO’nun da bulunduğu birçok altcoin yükseldi.

NEO Fiyat Tahmini 2018

NEO, 2018’de hem iyi hem de zor bir yıl geçirdi. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 196 dolara ulaştıktan sonra, kripto para piyasası düşüşe geçti ve NEO’yu aşağı çekti. NEO, Bitcoin ve diğer kripto para birimleriyle birlikte zirvelere tırmanmaya çalıştı, ancak 28 Şubat’ta düşüş trendi devam etti ve fiyat 145 $ ‘ı koruyamayınca düştü. 7 Nisan’da alıcılar devreye girdi ve 45 dolarlık desteği korudu. Ay sonuna kadar fiyatı 90 dolara kadar çıkarmayı başardılar. Nisan 2018’de NEO için son pozitif aydı. Yıl sonunda NEO, 15 Aralık’ta 5,40 dolara kadar düştü.

NEO Fiyat Tahmini 2019

NEO yeni yıla olumlu bir notla başladı. 7 Ocak 2019’da varlık dirençle karşılaştığında 9.50 dolara ulaştı ve Şubat ayında 6.60 dolara düştü. Ancak Nisan ayına kadar NEO, direncin üzerinde 9,50 $ ‘da konsolide edip 14 $ işaretine ulaşmayı başardı. Oradan, varlık Mayıs ayı başlarında 8 $ ‘a geri çekildi ve Haziran sonunda 20 $’ a kadar sağlam bir büyüme gösterdi. Bu büyüme spekülatif olabilir ve ağ kararlılığını ve işlem hızını artıran NEO algoritmasının yükseltilmesiyle tetiklenmiş olabilir. Bununla birlikte, bu olumlu adım bile NEO’nun 20 doları aşmasına yardımcı olamadı. Satıcılar, fiyatı 26 Eylül’e kadar 6.60 $ ‘dan önceki destek seviyesine çekti. 27 Ekim’de NEO’nun fiyatı iki gün içinde% 100 inanılmaz bir büyüme göstererek 13.50 dolara çıktı. Varlık iki kez 13.50 $ ‘ı geçmeye çalıştı ancak başarısız oldu. NEO yılı 9 doların biraz altında kapattı.

NEO Fiyat Tahmin 2020

2020’nin başında NEO yükselişe geçti ve 15 Şubat’a kadar 16.60 $ ‘a kadar yükseldi. Bundan sonra, Bitcoin düşüşe geçti ve piyasayı aşağı çekti. NEO, 13 Mart’ta 4,50 $ fiyat işaretinden destek buldu. O andan itibaren, Bitcoin ile birlikte NEO yükselişe geçti ve 9.60-13.50 dolarlık bir işlem aralığı oluşturdu.

NEO Teknik Analizi

NEO / USDT paritesini günlük bir grafikte gözlemlemek, NEO’nun umut verici göründüğüne hiç şüphe yok. Varlık, Mayıs ayında 200 Günlük Hareketli Ortalamanın (200 MA) üzerine çıkmayı başardı ve yukarıdan 200 MA desteğini başarıyla tekrar test etti.

12 Üstel Hareketli Ortalama, 12 Temmuz 2020’de 26 Üstel Hareketli Ortalamayı geçtiğinden bu yana NEO’nun fiyatı yükseliş trendini sürdürdü. Fiyat 13.50 $ civarında önemli bir dirençle karşı karşıya ve yazı yazılırken 13.20 $ karşılığında el değiştiriyor. NEO 200 MA’nın (yaklaşık 10 $) üzerinde işlem yapana kadar grafik yükseliş eğilimini koruyor ve yükseliş trendinin devam etmesini bekleyebiliriz. Yukarıdaki en yakın dirençler 13.50 $ / 16.60 $ / 20 $ / 27 $ ‘dır.

Neo (NEO) 2021, 2022, 2025, 2030 Gelecek Fiyat Tahmini

Popüler tahmin ajanslarının NEO için fiyat tahminine bakalım. Gelecekte NEO kripto para biriminden ne bekliyorlar ve NEO yükselecek mi?

Trading Beasts NEO Fiyat Tahmini 2021, 2022, 2025, 2030

Trading Beasts’in tahminine göre NEO’nun fiyatı 2020’nin sonunda 9 dolara düşebilir. Kripto paranın cari fiyatı 13.20 dolar. Önümüzdeki birkaç yıl için, 8 $ NEO için mümkün olan en düşük fiyat. 2021-2023 döneminde, tahmin ajansı NEO’nun fiyatının 18 $ ‘a yükseleceğini ve muhtemelen maksimum 22 $’ lık bir fiyat olacağını tahmin ediyor.

WalletInvestor NEO Fiyat Tahmini 2021, 2022, 2025, 2030

WalletInvestor, NEO’nun yıl sonunda maksimum 40 $ ‘lık bir fiyatla 17 $’ a çıkabileceğini tahmin ediyor. 2021’de olumlu dinamikler Şubat ayına kadar devam edecek ve NEO ortalama 38 dolardan işlem yapacak. Önümüzdeki birkaç yıl içinde, NEO’nun 2023’ten sonra güçlü düşüş dinamikleri ile 2 ila 30 dolar aralığında işlem yapması bekleniyor. Şaşırtıcı bir şekilde, bu WalletInvestor’dan oldukça olumlu bir fiyat tahmini.

LongForecast NEO Fiyat Tahmin 2021, 2022, 2025, 2030

LongForecast’in NEO fiyat tahminine göre, kripto para biriminin fiyatı yakında yükselecek. NEO’nun 2021’nin sonunda 100 $ ‘a ulaşmasını bekliyorlar. Ve önümüzdeki yıllarda, fiyat 50-100 $ aralığında işlem görecek. Bu tahmin bir öncekinden çok daha olumlu.

Coinliker NEO Fiyat Tahmini 2021, 2022, 2025, 2030

Coinliker’in öngörüsü, NEO fiyatında bir artış öngörüyor. 5 yılda beklenen büyüme, NEO için 300 $ ‘lık bir fiyatla% 4,000’in üzerindedir. Bu tahmin, yıllık on kat artış gerektiriyor. Belki bizim bilmediğimiz bir şeyi biliyorlar, ancak onların bakış açısından NEO mükemmel bir yatırım.

Neo (NEO) Genel Olarak Gelecek Değer Tahminleri

Gelecek NEO 3. sürümü ve geliştiricilerin sürekli güncellemeleri, projenin sürekli olarak gelişmekte olduğunu ve hareketsiz durduğunu gösteriyor. Neo ekibi kendisi için belirlediği tüm görevleri yerine getirirse, proje gelecekte başarılı olacaktır.

NEO Yükselecek mi?

NEO yükselecek mi? Bu projenin temel ve teknik analizlerine bakıldığında, daha fazla büyüme beklentisi harika. Bununla birlikte, kripto para piyasası hala erken bir aşamadadır ve gelecekte hangi zorluklarla karşılaşabileceğimizi tahmin etmek imkansızdır. Proje şu anda oldukça merkezidir; ademi merkeziyetçilik, gelecekteki NEO kripto başarısı ve esneklik elde etmek için gereklidir.

NEO Fiyat Tahmini Bugün

NEO ekibinin Çin’in yasal çerçevesine uymak için gösterdiği çabalar, daha fazla gelişme için güçlü bir temel sağladı. Erken bir aşamada hükümetle işbirliği, gelecekte önemli hataların önlenmesine yardımcı olur. Yasal çerçeveye uyuma dikkat etmeyen projeler, kripto para birimini yasallaştırmada zorluklarla karşılaşabilir. Sadece hükümetin katılımıyla gerçek bir değişim gerçekleştirmek ve blok zincir teknolojisinin hayatımıza uygulanmasıyla bir atılım yapmak mümkündür.

Şu anda NEO’nun Çin hükümeti ile başarılı bir şekilde yakın işbirliği kuran bir proje olduğunu söylemek güvenlidir. Bu işbirliği hem projenin bir yatırım varlığı olarak çekiciliğini hem de yatırımcıların ona olan güvenini artırıyor. Bu nedenle şu anda NEO’nun cazip bir yatırım olduğunu söyleyebiliriz. Varlık, 5-10 dolar aralığında güçlü bir destek oluşturdu ve NEO madeni para başına 13.20 dolardan işlem görüyor. Yatırımcılar, muhafazakar bir orta vadeli hedef olarak 20 $ bekleyebilirler.

Neo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1. Neo fiyatı yükselecek mi?

Neo fiyatının 2020’nin sonunda yükselip 200 dolara ulaşması bekleniyor.

2. Neo 1000 $ ‘a ulaşabilir mi?

Neo 1000 dolara ulaşabilir, ancak yakın zamanda değil.

3. Neo iyi bir yatırım mı?

Neo, şüphesiz en iyi performans gösteren kripto varlıklarından biridir, ancak yatırım yapmaya karar verdiğinizde kapsamlı bir araştırma yapın.

4. Neo’nun bir geleceği var mı?

Böylesine harika bir kullanıcı ve geliştirici topluluğu ile Neo, gelecekte çok yönlü büyüyecek.

5. Neo’nun değeri az mı?

Neo, Bitcoin ve Ethereum ile karşılaştırıldığında kripto alanında nispeten yenidir. Yani onlarınkiyle karşılaştıramazsınız.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

1 COMMENT

  1. Kafanız güzel galiba fiyor zaten 40 $ da siz ne içtinizde 2 $ diyorsunu ? Nolcakta 2 $ a düşecek neoda savaşmı çıkacak ceiptolarmı çalınacak ? Kaynağınız nedir? Yoksa iyi para aldınızda korku salın emrimi aldınız şuan 50 $ gören neo endip 40 $ da geziniyor nolcak çok merak ettim btc 2 k mi olacakta neo 2$ a düşecek ah ah akıl güzelbirşey acil gidip bir doktora gözükün

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here