2021 NEO Uzman Yorumları Ve Gelecek NEO Tahminleri

NEO Fiyat Tahminleri

2021 Yılında NEO Ne Kadar Olacak?

NEO yükselecek mi yoksa düşecek mi? 2021 yılı ve gelecek NEO tahminlerini mi? merak ediyorsunuz bu yazmızı mutlaka okumalısınız

NEO 2021 – 2025 tahmini peşinde misiniz? Ya da ‘NEO iyi bir yatırım mı?’ Sorusunu yanıtlamakta zorlanıyor musunuz? Okumaya devam etmek. 2021 ve gelecek için en iyi NEO Fiyat tahminini öğrenin ve 2021-2025’te NEO’nun ne kadar değerli olabileceğini keşfedin. 

1,202,733,070 dolarlık piyasa değeri ile Neo (NEO) şu anda dünyanın 23. en büyük kripto para birimidir. Sektördeki en büyük isimlerden biri olmayabilir, ancak bu kripto, Çin’in ilk açık kaynaklı blok zinciri olma ödülüne sahiptir ve genellikle ‘Çin Ethereum’ olarak anılır. 

Neo, 2014 yılında ilk kez piyasaya çıktığında, başlangıçta Antshares adı altında piyasaya sürüldü. 2017’ye kadar, Yunanca yeni veya genç anlamına gelen Neo adını aldı. Neo, bir stabilcoin gibi, kripto ile fiat para birimi arasındaki boşluğu kapatmayı hedefliyor. Bunu, insanların dijital olmayan ödemeleri gerçekleştirmeleri için merkezi olmayan bir platform sağlayarak yapar. 

Neo lansmanından bu yana geçen altı yıl içinde itibar kazandı ancak yüksek seviyelerde dalgalanma yaşadı. Bu, özellikle kripto para piyasasındaki yaygın patlamanın Neo’nun fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 198,38 $ ‘a fırladığı 2017-2018’deki durumdu. 

NEO hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Doğru yerdesiniz. İster ‘merak ediyorsanız ben NEO bir s 2021 yılında iyi bir yatırım? ‘ya da sadece kripto para birimi trendlerinin bir adım önünde olmak istiyorsanız, 2021 ve sonrasına yönelik önemli Ripple fiyat tahminlerinden bazılarını keşfetmeye devam edin. 

Neo (NEO) Nedir?

En ikna edici kısa vadeli Neo fiyat tahminlerine bakmadan önce, kripto para biriminin nasıl çalıştığını özetleyelim. 

Giriş bölümünde de bahsettiğimiz gibi Neo, kullanıcılarının merkezi olmayan dijital ödeme yapmalarını sağlamayı amaçlayan bir platformdur. Peki bunu tam olarak nasıl yapıyor? 

- Advertisement -

Neo hakkında hatırlanması gereken en önemli şeylerden biri, iki farklı yerel token kullanmasıdır. Bunlar NEO (bu makalede tartışacağımız token) ve GAS. Her ikisinin de maksimum 100 milyon arz olması gibi bazı benzerlikleri paylaşsalar da, tamamen farklı amaçlara hizmet ederler: 

  • NEO, Neo blok zincirinin mülkiyetini temsil ediyor. Bu belirteçler, zincire bloklar eklemek ve genel ağı yönetmek için kullanılır. 
  • GAS, adından da anlaşılacağı gibi Neo platformundaki işlemleri güçlendirmek için kullanılıyor. Kullanıcılar cüzdanlarında NEO tokenleri tuttuklarında, Ethereum ağındaki Ether gibi işlev gören GAS tokenleri ile ödüllendiriliyorlar. Kullanıcılar GAS’ta işlem ücretlerini ödemek zorundadır. 

Bu iki aşamalı sistem, Neo’yu rakiplerinin çoğundan ayırıyor. Doğrudan GAS jetonlarını satın almak ve takas etmek mümkündür.

Ancak çoğu insan NEO jetonlarına sahip olmayı seçer, çünkü bunlar ağdaki bir payı temsil eder. Oluşturulan her yeni Neo bloğuyla, 8 yeni GAS token dağıtılır. 

Neo hakkında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da tokenlerinin bölünemez olmasıdır. Bu, her bir token’ın şirketteki tek bir hisseyi temsil ettiği anlamına gelir.

Hisseler daha küçük parçalara bölünemez, NEO da olamaz. NEO’nun şu anki 17.03 $ fiyatında bu bir sorun değil. Ancak, gelecekte yatırımcılar için potansiyel olarak bir sorun haline gelebilir. 

Kullanalım Bitcoin, örnek olarak kripto para biriminin kralı. Yazım sırasında, tek bir Bitcoin jetonunun maliyeti 19.287.47 $ ‘dır. En zengin yatırımcılar dışındaki herkes için bu fiyat yasaklayıcıdır ve birçok insanın, bırakın birden fazla jeton satın almasını imkansız kılar. 

Neyse ki, bir BTC’nin bir yüzdesini satın almak mümkündür. Bu, yatırımcıların Bitcoin’e sadece 100 $ karşılığında veya ne kadar az harcamak isterlerse harcayabilecekleri anlamına gelir. 

NEO’nun fiyatı gelecekte önemli ölçüde artarsa, bu onu çok daha fazla yapacak özel yatırım fırsatı. Bu, mevcut yatırımcıların tokenlerini satmasının daha zor olacağı anlamına gelebilir, çünkü her bir varlığın bütünüyle satın alınması gerekecek. Maliyet ne kadar yüksekse, insanların satın almaya gücü o kadar zordur. 

Kısa Vadeli Neo Fiyat Tahminleri: 2021

2021 NEO fiyat tahmini

Kripto uzmanları 2021’de NEO için ne tahmin ediyor?

Neo platformunun arkasındaki geçmişin bir kısmını açıkladığımıza göre, gelecek yıla bakmanın zamanı geldi. En iyi kripto para birimi analistlerinden bazıları, Neo’nun 2021’de fiyatına ne olabileceğine inanıyor? ‘Neo iyi bir yatırım mı?’ Sorusuna cevap verebilirler mi?  

Tahminlere bir göz atarak başlayalım. WalletInvestor. Bu kripto platformuna göre, aşağıdaki grafikte de görebileceğimiz gibi, 2021’de Neo’nun görünümü nispeten iyimser: 

Neo’nun fiyatı ATH’sine yaklaşacak gibi görünmese de, WalletInvestor’ın tahminleri onu 2018’den bu yana en yüksek değerine yerleştiriyor.

Ocak ortasından Mart ortasına kadar ortalama değeri 50 dolar civarında seyrediyor, bu da şu anki fiyatının yaklaşık üç katı. fiyat 17.03 $. 

Bu eğilim, ne yazık ki, uzun sürmez, ancak yıllık 19 $ ‘lık en düşük değeri, 2020’nin en yüksek değerinden hala daha yüksek. Bu, Neo’yu portföylerine eklemeyi düşünüyorlar ya da yapmışlar, yatırımcılar için cesaret verici bir haber olmalı. yani zaten. 

Peki, diğer platformlar bu tahmine katılıyor mu? Dönüyor. DigitalCoinPrice, tahminlerinin WalletInvestor’ınkinden kilometrelerce uzakta olmadığını görebiliriz. Neo’nun fiyatının bir dizi iniş ve çıkışa uğramasını beklese de, analizine göre genel eğilim 2020’den itibaren bir gelişme. 

DigitalCoinPrice, Neo’nun yıl içinde WalletInvestor’dan çok daha sonra yıllık en yüksek seviyesine ulaşacağını öngörüyor ve analizi, kriptonun Mayıs ayında maksimuma çıkacağını öne sürüyor. 

Bununla birlikte, ATH’nin değeri söz konusu olduğunda iki platform aynı fikirde. Her ikisi de Neo’nun 2021’de yaklaşık 50 $ Dolara ulaşacağına inanıyor ve bu da mevcut 17.03 $’ lık mevcut fiyatında önemli bir gelişme. Ayrıca Neo’nun yıl boyunca herhangi bir noktada bu değerin altına düşmeyeceği konusunda hemfikirler. 

Kısa vadeli son Neo fiyat tahminimiz 

Tradingbeasts. Ne yazık ki, bu platformdan gelen tahmin o kadar olumlu değil: 

Yukarıdaki tablo, Trading Beasts’in 2021 için oldukça kötü beklentilere sahip olduğunu gösteriyor. Maksimum fiyatları, hem WalletInvestor hem de DigitalCoinPrice’dan gördüğümüz yıllık yükseklerin yarısından daha azken, minimum tahminlerinin tümü Neo’nun mevcut fiyatından daha düşük. 

Platform, yalnızca Kasım ve Aralık aylarında pozitif bir büyüme oranı öngördü ve önceki on ayın tümü hayal kırıklığı yaratan -% 0,16 ile -% 9,46 arasında değişiyordu. 

Bu düşüş tahmini yatırımcıları güven ile dolduracak gibi görünmüyor. Bununla birlikte, ne kadar geçerli olduğunu bulmak için, Neo’nun uzun vadeli tahminlerinden bazılarını keşfetmek için 2022-2025’e bakmamız gerek.

NEO’nun tarihsel oynaklığı göz önüne alındığında, Trading Beasts’in tahminleri, kriptonun gelecekteki performansının geçerli bir göstergesi olmayabilir. En iyi kripto para birimi trendlerinin ‘Neo iyi bir yatırım mı? Sorusuna cevap verip veremeyeceğini öğrenmek için okumaya devam edin. 

Gelecek Neo Fiyat Tahminleri: 2022-2025

2022 ve gelecekte NEO için kripto uzmanları neler bekliyor?

Uzun vadeli ve geleceğe bir yatırım stratejisi izlemeyi tercih ediyorsanız, Neo’nun fiyatına ilişkin uzun vadeli gelecek tahminleri sizin için özellikle önemli bir husustur. 

Trading Beasts’in 2021 tahminleri ile WalletInvestor ve DigitalCoinPrice tahminleri arasında gördüğümüz çeşitlilik göz önüne alındığında, hangi eğilimin en olası olduğunu bulmak için 2022 ve geleceğe bakmalıyız.

İtalyan kripto para birimi platformu Previsioni Bitcoin genellikle NEO hakkında iyimser tahminlerde bulunur. 

2022’de Neo’dan beklentileri neler? Aşağıdaki grafikte, Previsioni Bitcoin’in 2022’nin Neo’nun bugüne kadarki en iyi yıllarından biri olacağına inandığını görebiliriz ve yıllık en yüksek 155.1674 $ ile Ocak ayında gerçekleşecektir: 

Yılın geri kalanı için eğilim görece düşüş eğilimi gösterse de, Previsioni Bitcoin’in tahmin ettiği değerler Neo’nun şu anki fiyatının 17.03 $ ‘dan çok daha yüksek. 

2022’deki en düşük noktası, fiyatının 68.8674 $ ‘a düşeceği ancak yıl bitmeden 86.1274 $’ a yükseleceği Kasım ayında gerçekleşecek. 2022’nin büyük çoğunluğu için, kripto para biriminin 2018’den bu yana ATH’sine en yakın olanı olan 100 dolar civarında kalacak. 

2021 için, DigitalCoinPrice’ın tahminleri nispeten iyimserdi. Öyleyse uzun vadeli tahminleri nasıl karşılaştırılır? 2022-2025 için platform bize şu tahminleri verdi: 

Grafikte görebildiğimiz eğilim inanılmaz derecede değişken. Görünüşe göre 2021 yılı için iyimser tahminler bu düzeyde sürdürülebilir değil ve beş yıllık tahminleri nihayetinde yükselişe geçse de, yatırımcılar muhtemelen 2022’nin ilk yarısında keskin bir düşüş yaşayacaklar.

Aslında, bu düşüş 0 doların altına düşecek, Neo’yu Haziran 2022 ile Temmuz 2023 arasında altı aydan fazla süreyle negatif bir değere yerleştirmek. Bu tahminler doğruysa, Neo’nun sadece altı ay içinde 50 dolardan fazla değer kaybedebileceği anlamına gelir. 

İyi haber şu ki, 2024’ün ortasından itibaren görünüm biraz daha yükselişe geçiyor. Aslında,

DigitalCoinPrice Neo’nun 2021’in en yüksek seviyesi olan 50 $ ‘ı aşarak Ocak 2025’e kadar 68.30 $’ a yükselebileceğini tahmin ediyor.

Uzun vadeli gelecek yatırımcıysanız, bu, gelecekteki kazançlardan yararlanmak için birkaç (inanılmaz) düşüş yılını atlatmak anlamına gelebilir. Kısa vadeli bir ticaret stratejisi izlemeyi tercih ediyorsanız, piyasayı izlemeye devam etmek ve bu hızlı volatilite seviyelerinde nakit para kazanmaya çalışmak isteyebilirsiniz. 

Son uzun vadeli Neo fiyat tahminimiz Coinswitch. Previsioni Bitcoin’e çok benzer şekilde, Coinswitch genellikle diğer platformlardan daha iyimser tahminler sunar, bu da daha önce gördüklerimize çekici bir alternatif argüman sağlayabileceği anlamına gelir. 

‘Neo’nun fiyatı yükselecek mi?’ Diye merak ediyorsanız, Coinswitch’in tahmini çok cesaret verici. Platform, 2025’e kadar Neo’nun 533 dolarlık şaşırtıcı bir değere sahip olabileceğini tahmin ediyor ki bu, önceki 198,38 dolarlık ATH’sinin iki katından fazla. 

Coinswitch, tarihsel olarak yatırımcılara düşüş koşusu sırasında bile kripto para birimine güvenme konusunda ilham veren Neo blok zincirinin benzersizliğine atıfta bulunarak bu projeksiyonu haklı çıkardı. Platform ayrıca, gelecek yıllarda yeni ortaklıkların Neo’nun pazar konumunu artırabileceğine inanıyor. 

Uzun vadeli bir yatırım olarak NEO’nun çok iyi performans gösterebileceğini öngörüyor. Tahminlerine göre, NEO coin’nin değeri 2021’in en sonunda 130.50 dolara, 2022’de 180.20 dolara ve 2025’e kadar ortalama 220.70 dolara ulaşabilir. 

NEO 2021 ve Gelecek Fiyat Tahmin Tahminleri

Aşağıdaki tahmin rakamları, teknik analistler ve endüstri uzmanları tarafından sunulan 2021, 2022, 2023 ve 2025 ve gelecek yıllardaki potansiyel yüksek ve düşük NEO fiyat tahmin tahminlerinin bazılarını özetlemektedir .

YılYüksekDüşük
2021 NEO143,20 ABD doları22,50 ABD doları
2022 NEO162,50 ABD doları35,20 ABD doları
2023 NEO190,00 ABD doları54,60 ABD doları
2025 NEO340,00 ABD doları85,00 ABD doları

Önümüzdeki yıllar için bazı ek Neo (NEO) uzman tahminlerine bir göz atalım:

2021 Neo Uzman Tahminleri

  • Previsioni Bitcoin: 143,4205 Dolar
  • CoinLiker.com: 140,77 ABD doları

2022 Neo Uzman Tahminleri

  • Capitol.com: 161,93 ABD doları
  • Canavar Ticareti: 21.287 Dolar
  • WalletInvestor: 52.188 $

2025 Neo Uzman Tahminleri

  • Cryptoground: 177,154 ABD doları
  • Coinliker: 342,82 Dolar

Neo’nun Fiyatı Zaman İçinde Nasıl Değişti? 

Gelecekteki tahminlere bakmanın yanı sıra, en doğru tahminleri yapmak için bir kripto para biriminin geçmiş performansına bakmak da önemlidir. Neo uzun süredir piyasada olmasa da, son birkaç yıldaki fiyat değişiklikleri nispeten aşırı oldu – bu nedenle, bu makaledeki tahminlerden hangisinin en olası olduğuna karar vermemize yardımcı olabilirler mi? 

Neo’nun tarihi performansını kripto para birimi analiz platformundan bu fiyat tablosunda görebiliriz, Nomics. (Bu grafiğin yalnızca, varlığın Antshares’ten Neo’ya yeniden markalandığı 2017’deki ilerlemesini takip ettiğini unutmayın). 

NEO, 2021’DE İYİ BİR YATIRIM MI?

Hayır, tahminlerimize göre NEO fiyatı düşecek. Şu anda NEO fiyatı 22.670 dolar, ancak 2021’in sonunda ortalama NEO fiyatının 20.892 dolar olması bekleniyor.

2021 MART AYINDA NEO FİYATI NE OLACAK?

NEO fiyatının 2021 Mart ayı başında 19.252 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 24.064 $, minimum fiyat 16.364 $. Ay sonu için NEO fiyat tahmini 19.398 dolar.

1 YIL SONRA 1 NEO’NUN DEĞERİ NE OLACAK?

Şubat 2022’de NEO fiyatının ortalama 21.365 $ olacağı tahmin ediliyor. Beklenen maksimum fiyat 26.707 $, minimum fiyat 18.161 $ ‘dır.

NEO 2022’DE YÜKSELECEK Mİ?

Evet, tahminlerimize göre NEO fiyatı artacak. Şu anda NEO fiyatı 22.670 dolar, ancak 2022’nin sonunda ortalama NEO fiyatının 24.137 dolar olması bekleniyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
eray sezer
eray sezerhttps://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

115BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,150TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
58,886.00 $
58,886.00 $
0.89%
ethereumEthereum
3,818.21 $
3,818.21 $
7.38%
binance-coinBinance Coin
648.16 $
648.16 $
1.36%
dogecoinDogecoin
0.639078 $
0.639078 $
4.76%
xrpXRP
1.56 $
1.56 $
2.99%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.53%
cardanoCardano
1.59 $
1.59 $
6.43%
polkadotPolkadot
39.34 $
39.34 $
5.65%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,375.63 $
1,375.63 $
1.75%
litecoinLitecoin
342.68 $
342.68 $
3.39%

Benzer Haberler