Çarşamba, Ocak 20, 2021

NEM Fiyat Tahmini: NEM İyi Bir Yatırım mı?

Bu yazımızda size NEM fiyat tahmini hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri vermek için hazırlanmıştır.

Makalede şunları öğreneceksiniz: NEM’in ne olduğu, şimdiye kadarki yatırım olarak NEM hakkında biraz, bazı kısa vadeli fiyat tahminleri, bazı uzun vadeli fiyat tahminleri ve NEM’in iyi bir yatırım olup olmadığına dair kendi fikrim.

Umarım, makalenin sonunda, sen 14 hakkında tüm bileceksiniz inci dijital para araştırma yaparken karşılaşacak çeşitli fiyat tahminler nasıl davranacağını piyasa değeri ile büyük cryptocurrency yanı sıra.

Bugün ele almamız gereken çok şey var. Öyleyse, şimdiden başlayalım!

NEM nedir?

NEM, Mart 2015’te Malezya’da başlatılan bir kripto para birimi ve kripto platformudur. Başlangıçta diğer kripto para birimi NXT’nin bir çatalı olması amaçlanmıştı. Ancak, çok düşündükten sonra ekip, bunun yerine kendi kod tabanını oluşturmaya karar verdi. Bu, NEM’in tamamen benzersiz olduğu anlamına gelir. NEM (XEM)

1 NEM (XEM)1.75  Türk Lirası
1 NEM (XEM)0.234076 $ Dolar
1 NEM (XEM)0,192996  Euro
Fiyattaki Değişim (24s) -2.39%
NEM (XEM) Hacmi (24s)158,349,124 $
NEM (XEM) Piyasa Değeri2,106,682,711 $ Dolar
Blokchaintr.com Nem (XEM) Canlı Veriler

NEM, Yeni Ekonomi Hareketi anlamına gelir. Ethereum, Waves ve NEO gibi, NEM de hem bir kripto para birimi hem de üstüne uygulama oluşturmak için bir platformdur. Java programlama dili kullanılarak oluşturulmuştur ve şu anda C ++ dilinde de geliştirilmektedir. Bu, 2018’de bir noktada “Catapult” olarak bilinen bir yükseltmeyle piyasaya sürülecek.

Birçok kripto para birimi projesi gibi, NEM de oldukça büyük hedefleri olan bir projedir. Bu sadece bir ödeme aracı değil, aslında, para birimi olarak özellikleri muhtemelen NEM ekibinin öncelikler listesinde oldukça düşük.

NEM ekibi, küresel finans için etkileri olmasının yanı sıra, diğerleri arasında şu alanlarda devrim yaratabileceğine inanıyor: kitle fonlaması, krediler, yasal kayıtlar, sağlık kayıtları, oyun verileri, telif ücretleri, akıllı sözleşmeler, tedarik zincirleri, muhasebe, mülkiyet kayıtları ve ICO’ların başlatılmasına izin verin.

NEM Şimdiye Kadar İyi Bir Yatırım Oldu mu?

İşte NEM bununla ilgili. Şimdi, bu makalenin odağına geçebilirim – NEM iyi bir yatırım mı?

NEM uzun süredir uyuyan bir devdi, 2015’te piyasaya sürüldüğü günden Mart 2017’ye kadar 1c’nin altında işlem görüyordu. Bu dönemin çoğu için, tek bir NEM madeni parası bir sentin beşte birinden daha ucuza mal oldu. 2017 baharında, birçok kripto projesi başladı ve piyasa değerlerinde büyük bir büyüme yaşadı, NEM de aynısını yaptı.

2017’nin sonunda ve 2018’in başında tüm kriptoların epik boğa koşusu sırasında, NEM 2 $ işaretinin bile üzerine çıktı. Dev uyuyan dev döneminde satın alıp en tepede satmayı başardıysanız, tabii ki NEM inanılmaz bir yatırımdı.

2016 yılının Ocak ayında 100 $ değerinde NEM coin satın alacak kadar şanslı olduğumu varsayalım. Yatırımım bana yaklaşık 588.235 NEM coin satın alırdı. Şimdiye kadarki en şanslı kişi olsaydım ve NEM’in yükselişinin zirvesini söyleseydim, her bir madeni para 2,04 dolar değerinde olduğunda satardım. Yaklaşık 1.200.000 dolarlık bir toplamı nakde çevirebilirdim. 100 dolarlık bir yatırım için fena değil, değil mi?

Elbette bu başka şekilde de işe yarayabilirdi. NEM’e en yüksek noktada (2.04 $) yatırım yapmak için 1.200.000 $ kullandıysam. Bu noktaya kadar olan sonraki aylarda paramın azalmasını izlemek çok kötü olurdu. Bugün tüm NEM paralarımı 31c’de satarsam, yalnızca 182.352 $ civarında nakit para kazanabilirim.

Bununla birlikte, çok temel bir anlamda, NEM’in iyi bir yatırım olduğunu iddia edebilirsiniz. Tüm zamanların en yüksek noktasından düşük olmasına rağmen, piyasaya sürdüğü fiyattan çok daha yüksek.

NEM Fiyat Tahmin 2021

Şimdi birkaç NEM fiyat tahminine bakalım. Birkaç farklı kaynaktan bilgi topladım. Ancak, çoğu zaman sadece bir sayı, birkaç grafik ve “NEM fiyat tahmini” sözcüklerinden başka bir şey değildir.

Elimizdeki ilk kaynak, ” Cüzdan Yatırımcısı ” adlı bir web sitesinden . Bu, içeriğine hiçbir sebep vermeyen klasik bir web sitesi örneğidir, bu yüzden bu tahmini nasıl bulduklarını bilmek zor. Wallet Investor tam olarak sayfanın ziyaret edildiği günden itibaren “bir yıllık tahmin” verir.

NEM’in ne olduğunu açıklamaya ya da fiyatlarını gerekçelendirmek için geliştirme için zaman çizelgesini kullanma zahmetine girmiyor. Yine de birçok grafiği var, ancak hiç açıklanmadılar.

Sağladığı “bir yıllık tahmin”, NEM’in 2021’in sonuna doğru çökmesinin muhtemel olduğu yönünde.

NEM fiyat tahminlerini bulmak için kullandığım bir sonraki kaynağa ” coinliker  ” deniyor . Yine, arkasında kesinlikle hiçbir sebep olmaksızın, 2021’in sonunda bir NEM madeni parasının fiyatı için verilen rakamlar, en düşük 0,035 dolar , en yüksek 0,51 dolar ve ortalama 0,41 dolar . Gerçekten oldukça şaşırtıcı, düşük seviyenin kolayca 0,00 dolar olabileceğini ve yukarı yönlü potansiyel miktarının hemen hemen hiç sınırı olmadığını düşünürsek.

Son olarak, kısa vadeli NEM fiyat tahminlerimizde, ” Uzun Tahmin ” adlı bir web sitesine bakabiliriz . Yine, kesinlikle sıfır mantıkla, bu sayfanın herhangi bir yerinden bir sayı seçilir. Ancak, bu sefer bugünün fiyatı 3 c .

Belki de bu yazar, diğerlerinin bilmediği bir şeyi biliyordur ama bunu paylaşmak istemiyordur? Ya da belki gözlerini kapattılar ve rastgele iki sayı seçtiler. Sanırım asla bilemeyeceğiz!

Bunu söylememin nedeni, bir web sitesinin gelecekte fiyatını öngördüğü şeye dayanarak bir projeye para yatırmanızı istemememdir. Bu NEM fiyat tahminlerinin arkasında geçerli bir mantık olsaydı, onlar hakkında daha olumlu konuşurdum.

Uzun Vadeli NEM Fiyat Tahminleri

Şimdi NEM için uzun vadeli fiyat tahminlerine geçelim. 2021’in sonu gibi, bunlar da çok az temel alıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, bir çift bir tür haklı çıkarmaya çalıştı. Yine de bu yorumculardan uzman olarak söz etmiyorum. Saygın kaynaklardan tahminler bulmanın oldukça zor olduğu kanıtlanmıştır.

Öncelikle “ Cüzdan Yatırımcısına ” tekrar bakacağım . 2021 çağrısı gibi, beş yıllık bir süre için NEM fiyat tahminleri 1.247 dolarlık bir yükseliş . Ayrıca, 2021 tahminleri gibi, kelimenin tam anlamıyla hiçbir şeye dayanmıyor gibi görünüyor.

Ardından, ” Trading Beasts ” te arkadaşlarımızı tekrar ziyaret edeceğim . Bu sefer, NEM fiyat tahminleri 87c ile 1,28 $ arasında – ortalama 1,02 $. Sanırım bu rakamlarla yayınladıkları analiz düzeyini tahmin edebilirsiniz. Doğru! Kesinlikle yok!

Son olarak, biraz daha içerikli bazı NEM fiyat tahminlerine bakmadan önce, ” Uzun Tahmin ” e tekrar bakabiliriz . Bu sefer yükselişe geçti! Diğer ikisi kadar iyimser değiller, ancak tek bir NEM madeni paranın fiyatının Mayıs 2021’e kadar 48c ile 60c arasında olacağına inanıyorlar .

Blockchain.wtf Tahmini

Bir sonraki NEM madeni para fiyat tahmin web sitesi, aslında bununla ilgili bazı gerekçeleriniz olduğunu göstereceğim. Şimdiye kadarki en büyük analiz olmayabilir, ancak ” Blockchain.wtf ” adlı bir sayfadan geliyor . Bu yazar açıkça konu hakkında bir “uzman” bulmaya çalışmıştır.

Smartereum web sitesi için yazan Adam Web adlı birinden alıntı yapmaya karar verdi. Bu yazar, kripto para birimi hakkında açıkça birçok haber yazdı ve bu ona bir NEM madeni para fiyat tahmini sağlama yetkisi verdi. Adam Web, beş yıl içinde tek bir NEM’in “yaklaşık 1,65 $ ” değerinde olacağına inanıyor . 

Teşekkürler Adam!Not: Ben de kripto para birimi web sitelerinde çok fazla haber yazdım, ancak hiçbir şekilde pek çok rakibin yanı sıra karşılaşılması gereken önemli düzenleyici zorlukları olan çılgınca spekülatif bir varlığa bir fiyat etiketi koyacak kadar kibirli değilim.

Smartereum’daki farklı bir yazar, Web’in 1,65 dolarlık NEM fiyat tahminini de destekliyor.

NEM İyi Bir Yatırım mı?

Yaptığım kripto para biriminde devam eden analizin tüm kötü sözlerinden sonra, muhtemelen “NEM iyi bir yatırım mıdır” sorusuna verdiğim cevabın güçlü bir “hayır” olmasını bekliyorsunuz. Ancak durum bu değil.

Tüm kripto para yatırımları gibi, anlamanız gereken ilk şey, NEM’in çok yüksek riskli, çok yüksek ödüllü bir yatırım olduğudur. 

Bu, NEM’e birkaç yüz dolar yatırarak erken emekli olma şansınız olduğu anlamına gelir. Ancak bu büyük bir şans değil.

NEM’e sahip olduğu neredeyse sınırsız artı potansiyeli veren şeyin ne olduğundan bahsetmeden önce, başka bir uyarı geliyor. 

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmak istiyorsanız, yalnızca kaybolması durumunda yaşam kalitenizi etkilemeyecek paraya yatırım yapmalısınız. Paranızın yarın kaybolabileceğini kabul ederek yatırım yapmalısınız.

Bütün bunlar, NEM’in pek çok pozitif yönü var. Başarmak için yola çıktığı şeyi başarırsa, rakip kripto varlığı Ethereum’u kolayca geride bırakabilir. 

Ethereum ile aynı piyasa değerini elde ettiyse (ki bu da henüz başarmayı başaramadı), her NEM yaklaşık 7,55 dolar değerinde olacak. Bu, onu son derece iyi bir yatırım haline getirir.

NEM, daha önce listelediğim sektörlerin sayısını bozmayı başarırsa, piyasa değeri potansiyel olarak trilyonlarca dolar olabilir. 

Bu, her NEM madeni parasını bugün olduğundan çok daha değerli hale getirecek ve tüm piyasa değeri, bugün tüm kripto para birimi alanının kat kat fazlası olacaktır.

Nem (XEM) Fiyat Tahmini Sonuç Olarak

Yani, işte bu. Bu, NEM fiyat tahminleri için rehberim. Tam olarak beklediğiniz gibi değilse özür dilerim. Elbette, pek çok sayıyı havadan çekip size besleyebilirdim ama bunun anlamı nedir? 

Bundan hiçbir şey öğrenmiyorsunuz ve bu makaleyi hayattaki birikimlerinizi sizi mahvedebilecek bir varlığa koymak için hazır bırakacaksınız. Ben bunu istemiyorum

Kripto para birimi fiyat tahmini makalelerimizde her zaman olduğu gibi, çok yüksek riskli, çok yüksek ödüllü yatırımlardan bahsediyoruz. Bu nedenle size karşı dürüst olmak daha iyidir.

Bu tür yatırımlarda ters gidebilecek pek çok şey var. Bunlar şunları içerir:

  • Düzenleme – NEM yasadışı güvenlik olarak sınıflandırılabilir ve fiyatı sıfıra yakın düşebilir mi?
  • Teknolojik – ekip, bu arada daha iyi bir teknoloji lanse edilmeden yola çıktıkları şeyi gerçekleştirebilir mi?
  • Rekabet – Başka bir kripto platformu, NEM’in çalıştığı pazarı alacak mı?

Yukarıdaki makalede belirtildiği gibi, böyle bir varlığın fiyatını tahmin etmek sorunludur. Bir kripto para biriminin tam olarak hangi fiyata ulaşacağını bildiğini iddia eden insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Ancak bu, NEM’e yatırım yapmamanız gerektiği anlamına gelmez.

Yatırım yapmaya karar verirseniz, kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını riske atmayın ve proje herhangi bir nedenle başarısız olursa ve yatırımınız sıfıra inerse hayatınızın etkilenmeyeceğinden emin olun.

Tüm bunları akılda tutarak, NEM’in gelecekteki bir ekonominin ve toplumun omurgası olma şansının ne olduğunu düşünüyorsunuz? NEM iyi bir yatırım mı? Düşüncelerinizi bilmek isteriz!

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

KAYNAK Laura M.
cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

45BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
94TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

Covid-19 Bilgi

Tüm Ülkeler
25,466,714
Toplam Aktif Vaka Sayısı
Updated on 20 January 2021 08:37

En Son Haberler

Adını Duyduğunuz Veya Hiç Duymadığınız Bu Altcoin Projelerine Pantera Capital Yatırım Yapıyor

Kripto yatırım devi Pantera Capital, sürekli genişleyen DeFi alanına ilgi duymaya ve satın almaya devam ediyor. Firma kısa süre önce, merkezi olmayan DeFi projesi olan...

Bytecoin Fiyat Tahmini 2021: Kripto Piyasasının BCN Tahmini Hangi Yönde?

Kripto para birimlerine olan talep, kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini artıran merkezi olmayan teknoloji üzerinde çalışırken artmaktadır. Bu yıl Bytecoin satın almayı düşünüyor musunuz? Ya da belki...

IOST Fiyat Tahmini: Uzmanların IOST Gelecek Tahmini

IOST nedir? IOST kelimesinde, IOS Hizmetlerin interneti anlamına gelir ve T, küresel ödeme seçeneğinde kullanılabilirlik ve güvenlik getiren bir proje olan Token anlamına gelir. IOST, herhangi...
bitcoinBitcoin
35,631.00 $
35,631.00 $
4.02%
ethereumEthereum
1,358.83 $
1,358.83 $
1.03%
rippleXRP
0.296809 $
0.296809 $
3.34%
litecoinLitecoin
150.98 $
150.98 $
7.5%
eosEOS
2.78 $
2.78 $
3.93%
tezosTezos
2.89 $
2.89 $
3.82%
chainlinkChainlink
20.70 $
20.70 $
7.45%

Benzer Haberler

Adını Duyduğunuz Veya Hiç Duymadığınız Bu Altcoin Projelerine Pantera Capital Yatırım Yapıyor

Kripto yatırım devi Pantera Capital, sürekli genişleyen DeFi alanına ilgi duymaya ve satın almaya devam ediyor. Firma kısa süre önce, merkezi olmayan DeFi projesi olan...

Bytecoin Fiyat Tahmini 2021: Kripto Piyasasının BCN Tahmini Hangi Yönde?

Kripto para birimlerine olan talep, kullanıcıların gizliliğini ve güvenliğini artıran merkezi olmayan teknoloji üzerinde çalışırken artmaktadır. Bu yıl Bytecoin satın almayı düşünüyor musunuz? Ya da belki...

IOST Fiyat Tahmini: Uzmanların IOST Gelecek Tahmini

IOST nedir? IOST kelimesinde, IOS Hizmetlerin interneti anlamına gelir ve T, küresel ödeme seçeneğinde kullanılabilirlik ve güvenlik getiren bir proje olan Token anlamına gelir. IOST, herhangi...

Kurumsal Firma Grayscale, Bitcoin Fiyatına Aldırış Etmeden 5.000 BTC Satın Aldı

Grayscale, çıkarılan günlük BTC miktarının 5,7 katı satın aldı. Şirket tam olarak iki gün önce 189 milyon dolar değerinde 5.000 BTC satın aldı. Bu , bir kripto...