Home Altcoin Haberleri Müzik Yıldızı Lil Pump, Pumpcoin Kripto Parasını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Müzik Yıldızı Lil Pump, Pumpcoin Kripto Parasını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

0
Müzik Yıldızı Lil Pump, Pumpcoin Kripto Parasını Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor
  • Müzik yıldızı Lil Pump, Pumpcoin kripto para birimini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
  • Diğer ünlüler kripto para dünyasına katıldı.

Lil Pump olarak tanınan popüler Amerikalı söz yazarı, şarkıcı ve rapçi Gazzy Garcia, kripto para birimini (Pumpcoin Crypto) çıkarmaya hazırlanıyor. Rapçi, SoundCloud rap sahnesinin bir üyesi olarak ünlü ve hit parçaları Gucci Gang ”ve Donald Trump için şilin.

Müzik yıldızının Pumpcoin kripto parası, ünlülerin statülerini güvence altına almalarına yardımcı olan bir şirket olan Fyooz ile işbirliği içinde piyasaya sürülecek. Bunları, popüler yaratıcıların ve etkileyicilerin peşinden para satarak yapıyorlar.

Piyasaya sürüldükten sonra, Pumpcoin kripto parası, hayranların Lil Pump ile doğrudan etkileşime girmesine ve rapçi ile başka yollarla doğrudan iletişim kurmasına yardımcı olacaktı. Ancak sürecin nasıl işleyeceği kamuoyuna açıklanmadı.

Ancak Fyooz, Pumpcoin kriptosunun bugün daha sonra piyasaya çıkacağını belirtti. Cameo gibi olacağını ancak daha iyi olacağını belirttiler. Cameo, ünlülerin hayranlara kişiselleştirilmiş video mesajlar göndermesine izin veren bir Amerikan video paylaşım sitesidir.

Ayrıca, piyasaya sürüldükten sonra pumpcoin kripto sadece ABD dışındaki bölgelerde mevcut olacak. Şirket ayrıca Lil Yachty’ye yardım etti ; başka bir rapçi, İlk Para Arzı yoluyla 400.000 $ YachtyCoin satıyor.

Yatchy, bundan sonra Winklevoss ikizlerinin dijital sanat pazarıyla ortak olmaya gitti. Ayrıca PumpCoin’den sonra modellenen bire bir NFT’yi yayınlamak için Nifty Gateway ile ortaklık kurdular.

NFT’ler, toplanabilir blok zinciri tabanlı varlıklar olan takas edilemeyen belirteçlerdir.

Pumpcoin, Lil Pump’un İkinci Kripto Kripto Para Projesi

Pumpoin kripto, Lil Pump’ın kripto endüstrisindeki ilk girişimi değil. Kripto ödemesini kabul etmeye başlayan bir çevrimiçi mağazası var.

Müzik yıldızı, Billboard Hot 100’de 1 numaraya yükselen Gucci Gang single’ının ardından popüler oldu. Daha sonra, Harverd Dropout adlı bir albüm çıkardı ve onu ilk 10 yaptı.

Başkan Donald Trump’ın yeniden seçim teklifini destekledikten sonra tekrar trend bir sanatçı oldu. Seçimden önce cumhurbaşkanının kampanyasında birkaç dakika konuşma yapması için davet edildi.

Onun dışında diğer ünlüler de kripto çoğunluğuna katılmak için yalvarıyor. Megan Thee Stallion geçtiğimiz günlerde Bitcoin’de 1 milyon doların üzerinde para biriktirdi, ayrıca Game of Throne aktörü Maisie Williams kısa süre önce Bitcoin’e yatırım yaptığını sordu ve açıkladı

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here