Home Analiz Monero (XMR) Fiyat Analizi: Psikolojik 60$’ı Geçemedi

Monero (XMR) Fiyat Analizi: Psikolojik 60$’ı Geçemedi

0
Monero (XMR) Fiyat Analizi: Psikolojik 60$’ı Geçemedi

[ccpw id=”1266″]

Monero (XMR), 18 Nisan 2014’te başlatılan özel, güvenli ve izlenemeyen bir kripto para birimidir. Monero ile paranız ve gizliliğiniz üzerinde tam kontrol sahibi olduğunuz söylenir, başka hiç kimse kimsenin bakiyelerini veya işlemlerini göremez.

  • Hacimli paralar işlem görürken Monero% 1’in biraz üzerinde işlem görüyor.
  • Fiyat, 60$ psikolojik bölgeye sahip olan yeri reddetti.

XMR / USD 4 Saatlik Grafik

Monero (XMR) Fiyat Analizi psikolojik fiyat 60$ seviyesine gelip geri tepmesi durumuna rağmen olumlu bir seans daha geçiriyor. Monero (XMR) fiyatı Grafik hala yükseliş eğilimi gösteriyor ve yükseliş yapmaya devam ediyor. 55 ve 200 dönem hareketli ortalamaları da son zamanlarda olumlu bir sinyal olan yükseliş eğilimine sahipti.

Tekniklere daha yakından baktığımızda, fan hatlarının tam olarak fiyatın 60$ direnç bölgesini reddettiği noktada fiyatlara çarptığını görebilirsiniz . Bu, çizgiler hala yukarı doğru bir yörüngede eğimli olduğu için yükseliş trendinin sona erdiği anlamına gelmez. Ancak bu, bir geri çekilme olması durumunda fiyatın bir sonraki fan hattını hedefleyebileceği veya kanalın üst tarafında durabileceği anlamına gelebilir. Bu fan hatlarının amacı bir mola beklemek. Eğer fiyatın altındaki fiyat kırılırsa piyasa hareketin% 50’sine kadar geri çekilebilir. Zaten teori bu. Ayrıca harika bir destek ve direnç aracıdır, bu nedenle bazı seviyelere dikkat edin.

XMR / USD 4 Saatlik Grafik

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here