Home Altcoin Haberleri Monero (XMR) Analist Kaleo İki Gizlilik Odaklı Kripto Para Dikkat Çekiyor, Yükselmeye Hazırlar

Analist Kaleo İki Gizlilik Odaklı Kripto Para Dikkat Çekiyor, Yükselmeye Hazırlar

0
Analist Kaleo İki Gizlilik Odaklı Kripto Para Dikkat Çekiyor, Yükselmeye Hazırlar

Ünlü analist ve yatırımcı Kaleo büyük kırılmalar için hazırlandığını söylediği gizlilik merkezli iki altcoin mercek altına alıyor.

Söz konusu kahin analist Kaleo, Zcash’in (ZEC) yükselişe geçtiğini ve yine önemli bir yükselişe hazır olduğuna inanıyor.

Ünlü yatırımcı, ZEC / BTC grafiğinin, ETC / BTC çiftinde parabolik hale gelmeden hemen önce Ethereum Classic (ETC) grafiğine detaylı bir şekilde benzediğini belirtti.

“ZEC / BTC – ETC / BTC

Sorun olup olmadığı değil, ne zaman olacağı önemli. ” diyor.

Kaleo altcoin incelemesi, ETC ve ZEC’in tarihsel olarak art arda işlem gördüklerini ve birbirlerinin USD’ye karşı fiyat hareketlerini taklit ettiklerini ekliyor.

CoinGecko’ya göre , geçtiğimiz iki hafta içinde ETC parabolik hale geldi, Kaleo’nun 28 Nisan’da yaklaşık 33 $ ‘lık düşük bir seviyeden 167 $’ a kadar yükseldiğini vurguladı. Kaleo, tarih herhangi bir gösterge ise, ZEC parabolik yükselişini takip edebilir.

Aşağıdaki tablo Zcash ile Ethereum Classic’i karşılaştırıyor. Son dört buçuk yıldaki hareketler neredeyse aynı. Zaten pompalanmış shitcoin’leri kovalamayı deneyebilir veya henüz yapmamış olanları satın alabilir ve sabırdan yararlanabilirsiniz.

1.000 $ + Zcash programlandı. “

USD çiftinde Kaleo, varlığın yükselişinin Zcash fiyatının 350 $ seviyesinin üzerine çıktığında yükseleceğine inanıyor.

“Çizgiyi aşın ve hızlanma başlar.” diyor.

Kaleo, BTC çiftinde yaklaşık 0,006 satoshi civarında bir toplama aşamasında olduğunu ve başka bir boğa koşusu için hazırlandığını ekliyor.

“ZEC / BTC. Uçuştan önce işaretle. “

Yazım sırasında Zcash, piyasa fiyatı 307 $ ‘a düştü, ancak son iki hafta içinde hala yaklaşık % 30 yükselmiş durumda…

Kaleo’nun takip ettiği diğer gizlilik odaklı kripto para olan Monero (XMR). Analist, XMR’nin genellikle Zcash’in fiyat hareketini takip ettiğini ve 2018’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 542 $ ‘ ın hemen altındaki uzun bir toplama aşamasından çıkmak üzere olduğunu belirtti .

XMR, şu anda 2017’den beri tüm zamanların en yüksek seviyesi olan USD’sinin hemen altında biriken bir başka eski gizlilik kripto para oyunudur. Bu fiyat keşfi için çok geçmeden hemen gelecek.”

Kaleo’ya göre, eski gizlilik odaklı kripto paraları yükselmeye hazırlanırken, ihbarcı ve eski CIA çalışanı Edward Snowden, Bitcoin (BTC) ağı ve daha genel olarak blockchain tarafından sağlanan gizlilik eksikliğini kınıyor.

Snowden, Zcash’in en iyi gizlilik kripto para seçimi olduğunu, ancak Monero ile birlikte bazı eksiklikleri olduğunu belirtiyor.

“Zcash, defalarca söyledim, korumalı işlemleriyle uzayda gerçekten en iyisini yapıyor. Eleştiri, bu işlemlerin varsayılan olarak gerçekleşmemesi, ki bu geçerli. Bence bunlar varsayılan olarak gerçekleşmeli.

Monero gibi diğer kripto para birimleri de var, borsalarda geniş bir şekilde listelenirken çok fazla sorun yaşıyor, bu varsayılan olarak bir tür gizliliğe sahip, ancak bu daha düşük bir gizlilik ölçüsü. Sadece bir kabuk oyunu oynuyorsunuz ve bu kabuk oyunları gerçekten sonsuza kadar sürmüyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here