Polygon (MATIC) ve Solana (SOL)’yı Yakında En İyi 10 Kripto Para Arasında Görebiliriz

Yeni altcoin yükselişleri hız kazanıyor gibi görünüyor. Bitcoin Hakimiyeti (BTC) kısa süre önce % 50’nin altına düştü ve ETH, kısa süre önce çiftin 2,5 yılın en yüksek fiyatı olan 0,05 BTC’ye ulaştı. Birçok altcoin büyük kazançlar elde etti ve bazı altcoinlerde tüm zamanların en yüksek seviyelerini aştı.

Tüm bu altcoin çılgınlığı arasında kalmış, tanınmış bir yatırımcı ve analist olan Elliot Wainman iki altcoine dikkat çekti. Piyasa değerine göre ilk on kripto pa içine girme şansı olduğuna inandığı altcoinleri açıklıyor.

Polygon (MATIC) Altcoin

MATIC Fiyat Yılın başından bu yana % 4.188,14 yükselen Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) daha iyi performans gösteren listede ilk sırada yer alıyor. 

Ayrıca Wainman’a göre, Polygon’un patlamasını Binance Smart Chain’in (BSC) hızlı yükselişi ile karşılaştırıyor.

Eskiden Matic Network olarak bilinen Polygon, bir Ethereum ölçeklendirme ve altyapı oluşturma platformudur. Blok zincirlerini ölçeklendirme sürecini basitleştirmek amacıyla kendisini Katman 2 ölçekleme çözümü olarak faturalandırır.

Bir blockchain veri şirketi olan Nansen’in CEO’su Alex Svanevik’e göre Polygon, yılın başından bu yana işlem sayısında 10 kat artış gördü.

Polygon, Ethereum’un ağ sıkışıklığı ve bu yılki yüksek işlem maliyetlerinin bir sonucu olarak son zamanlarda talepte bir artış gördü ve bununla entegrasyonu duyuran birkaç merkezi olmayan finans veya DeFi projesi ile yola devam ediyor.

Elliot Wainman’ın sözleriyle,

Bu Gördüğüm Tam Olarak Aynı Büyüme Modeli. Polygon’un Bir Binance Veya BNB Boyutuna Ulaşacağına Inanmasam Da, Bazı Akıllı Kontrat Blok Zincirleri Için Gördüğümüz Gerçek Değerlemeye Yaklaşması Gerektiğine Dair Burada Bir Anlatı Olduğuna Inanıyorum. Henüz Canlı Işlevsellik Bile Yok. “

Solana (SOL) Altcoini

Solana , analistin ilk ona SOL’un girme şansı olduğunu düşündüğü diğer kripto paradır. 

Wainman, Solana’nın çok daha küçük bir piyasa değerine sahip olmasına rağmen Cardano veya Polkadot’a eşit veya daha yüksek değer sağlayabileceğine inanıyor ve bu da SOL’un değerinin düşük olduğunu ima ediyor.

- Advertisement -

2021’in başından bu yana, bir SOL altcoini 1,6 ABD Doları değerinde olduğunda, Solana’nın fiyatı % 3,000’in üzerinde arttı. Solana’nın daha geniş piyasa düşüş trendi karşısında yükselişi, hızla genişleyen bir ekosisteme ve yerel tokenine genişletilmiş erişimin son raporlarına bağlanabilir.

Wainman, Solana’nın her zaman büyümeye devam edebileceğini söylüyor. Görünüşe göre büyük bir parabolik değişim hala onun önünde. Bunu söylemesinin nedeni Solana’nın 12 milyar dolar değerinde olmasıdır. 

Solana, Binance Smart Chain dışında, tartışmasız en uygun Ethereum alternatifi ve 12 milyar $ [piyasa değeri] ile burada Cardano, Polkadot’tan daha fazlasını yaptığına dair bir anlatı var ve belki de onlar kadar değerli olmalı [ projeler].

“Ancak Solana, Polygon, Binance Smart Chain Gibi Şeylerde Ve Tabii Ki Piyasaya Sürüldüklerinde Polkadot Ve Cardano Gibi kripto paralarda Büyük Bir Fırsat Var. Ama Şu Anda Olan Şeyin Bu Olduğuna Inanıyorum. Solana Ve Polygon, Bir Ton Işlevsellik Sunan Yaptıklarıyla Nihayet Burada Fark Ediliyor. “

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

- Advertisement -
cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

Yorum Yaz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bizi Takip Edin

116BeğenenlerBeğen
28TakipçilerTakip Et
1,160TakipçilerTakip Et
5AbonelerAbone

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
55,573.00 $
55,573.00 $
3.95%
ethereumEthereum
3,972.68 $
3,972.68 $
4.57%
binance-coinBinance Coin
659.02 $
659.02 $
1.1%
xrpXRP
1.42 $
1.42 $
8.44%
dogecoinDogecoin
0.490924 $
0.490924 $
3.5%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.23%
cardanoCardano
1.72 $
1.72 $
1.73%
polkadotPolkadot
36.95 $
36.95 $
7.33%
bitcoin-cashBitcoin Cash
1,411.12 $
1,411.12 $
4.32%
litecoinLitecoin
360.99 $
360.99 $
8.02%

Benzer Haberler