Home Altcoin Haberleri MATIC Polygon (Matic) Fiyatı 2 Dolara Doğru Giderken Gözler 5 Dolara Dikildi

Polygon (Matic) Fiyatı 2 Dolara Doğru Giderken Gözler 5 Dolara Dikildi

0
Polygon (Matic) Fiyatı 2 Dolara Doğru Giderken Gözler 5 Dolara Dikildi
  • Polygon fiyatı, muhtemelen 2 $ ‘a doğru hızlı bir şekilde yeni zirveler kırarak gidiyor.
  • Blockchain tahmin ağı olan PlotX, DeFi tahmin pazarlarındaki ücretleri azaltmak için Polygon ana ağında başlatıldı

Polygon fiyatı küçük bir birikim döneminden sonra muhteşem bir yükseliş yaptı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.516 $ ‘ı kırdı.

Son zamanlarda Matic fiyatı, tüm kripto piyasasının düştüğü zamanlarda 1 doların altına düştü. Bununla birlikte, boğalar tekrar kontrolu ele aldı ve MATİC fiyatını yeni en yüksek fiyatlara taşıdılar.

MATİC Fiyatı 2 Doları Hedefledi

Şu anda, MATİC fiyat rallisi, 2 $ ‘lık ilk hedefe ulaşılana kadar durdurulamaz görünen güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

Bir kez yapıldığında, bir sonraki MATİC fiyatının hedefi 2 $ olarak belirlendi ve bu, bundan çok kısa bir süre sonra gerçekleşebilir. Ancak, mevcut eğilim devam ederse, fiyat önümüzdeki ay 5 $ ‘a ulaşacak gibi görünüyor.

Fiyat çizelgesinin açıkça gösterdiği gibi, Matic fiyatı kısa sürede belirlenen hedef seviyelere ulaştı. Fiyat 0,8 dolar civarında seyrediyordu ve 24 saat içinde 1 doları kırdı, ancak aynı seviyeleri 0,8 dolar civarında tekrar ziyaret etti, ancak kaybettiği pozisyonu 1,2 dolardan kısa sürede geri kazandı.

Polygon (MATİC) Fiyatı 5 Dolar Olabilir mi?

Ayrıca, MATİC ralli birden çok kez 1 $ dolarda işlem gördü, ancak aynı işlem gününde 1,12 $’ ın üzerine yükseldi. Yine de, erken işlem saatlerinden bu yana fiyat, aşırı olumlu piyasa duyarlılıklarıyla büyük bir artış elde ettiğinden bu yana yükseldi.

Basın zamanında fiyat, son 24 saatten bu yana % 34.9’luk büyük bir sıçrama ile 1.516 $ ‘da ATH’ye yakın. Önceki fiyat hareketleri göz önüne alındığında, MATIC fiyatı bir miktar geri çekilebilir ve bir sonraki etaptan önce bir düzeltme aşaması başlatabilir.

Bununla birlikte, Polygon fiyatı, önümüzdeki birkaç gün içinde başlangıçta 2 $ ‘dan dönüm noktasına ulaşabilir ve sonunda 5 $ dolabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here